[NL25] K8 sut

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Opp slušný reg 22/17 hraje sss, v tu chvíli jsem nevěděl, že je dobrý, ale ze statů bylo patrné, že je to reg
      1) Je check flopu proti shortovi ok? nebo prostě bet? (bál jsem se reisu který příjde imo celkem často a nechtěl jsem nafukovat pot)
      2) turn je super drawy a má handa vypadá weak. Je push overplay?

IPoker No-Limit Hold'em, €0.20 BB (6 handed) - IPoker Converter Tool from http://flopturnriver.com

BB (€8)
      UTG (€28.10)
      MP (€17.63)
      CO (€7)
      Button (€14.95)
      Hero (SB) (€26.22)

Preflop: Hero is SB with K, 8
      4 folds, Hero raises €0.40, BB calls €0.30

Flop: (€1) 5, K, 4 (2 players)
      Hero checks, BB bets €0.80, Hero calls €0.80

Turn: (€2.60) J (2 players)
      Hero checks, BB bets €2.08, Hero raises €7.07, BB calls €4.62 (All-In)

River: (€16) A (2 players, 1 all-in)

Total pot: €16

Results below:
      Hero had K, 8 (one pair, Kings).
      BB had K, Q (one pair, Kings).
      Outcome: BB won €15.20
  • 2 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      Vs short by som otváral 2,5x, ale exploitwise môže byť aj minraise, asi sa nebudú moc adjustovať.

Aký má 3bet? Ak nie je tight, tak by si mal mať 3 streety value úplne s prehľadom, pretože nejaké KJ+, KTs by 3betoval. Takže ani tvoja turn play nemusí byť zlá.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

tak nějaké slabší TP checkovat určitě můžeš a chceš, takže to nevidím jako problém, ale dál se mi to zdá trochu jako overplay. Jeho vysoké sizingy na F/T imo spíš budou souviset s trochu polarizovanšjí rangí (pokud by chtěl betovat nějak mergnutě pro protekci/freeSD, spíš čekám, že bude betovat s nižším), teda buď má lepší a nebo bluff. Proto bych spíš c/c-nul zvonu a calloval R, abych mu nechal bluffy v rangi. Je možné, že vs short bude i Tvoje play ok, ale intuitivně bych spíš c/c-nul.