[NL5] TT - COvsBB

• Toncek
      Toncek
      Bronz
      Registrace: 30.12.2012 Příspěvky: 308
      Full Tilt, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, Rush, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Ahoj.

SB: $7.99 (159.8 bb)
      BB: $4.22 (84.4 bb)
      Hero (CO): $5.44 (108.8 bb)
      BTN: $3.90 (78 bb)

Preflop: Hero is CO with T T
      Hero raises to $0.15, 2 folds, BB raises to $0.30, Hero calls $0.15

Flop: ($0.62) 6 3 8 (2 players)
      BB bets $0.25, Hero raises to $0.70, BB raises to $1.15, Hero calls $0.45

Mám OP. 8x a FD mi nezahodí. Na 3bet jsem měl foldnout? Většinou budu asi pozadu.

Turn: ($2.92) Q (2 players)
      BB bets $1.20, Hero folds

Díky.

Results:
      $2.92 pot ($0.14 rake)
      Final Board: 6 3 8 Q
      BB mucked and won $2.78 ($1.33 net)
      Hero mucked T T and lost (-$1.45 net)
  • 4 odpovědí
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      záleží kolik tich 8x, 99 ruk bude skutečně mít v rangy nebo spíš jaká je obecná tendence takových hráčů PF (spíš bych ten 3b viděl na silnější range, než na K8, A8 atd. ale obv je tam může mít taky), takže bych to hrál s plánem trošku opatrnějším než tak jak si to hrál, na ten 3b na F spíš fold no, a asi bych to jen calloval, ten cb, uvědom si že tam klidne může mít/má JJ, QQ, KK, AA si spočítej kolik by tam musel mít draw aby si měl >50% EQ, tolik můj názor.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      preflop určite nefoldujem. to neexistuje. skôr by som ešte rozmýšľal o malom 4bete späť. tieto min3bety sú veľmi často ranfom handy od premium po Ax, braodawy...
      raise flopu sa mi nepáči. veľmi často sa budeš izolovať do lepšieho. ak by mal aj FD, tak táto FD je proti tebe combodraw, pretože okrem 9outov na flash bdue mať proti tebe aj 6outov na overkarty, čo je monsterdraw
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      čau, to co jsem psal na začátku byla reakce na ten raise na F, PF obv vidim stejně jak ty.. :)
    • Toncek
      Toncek
      Bronz
      Registrace: 30.12.2012 Příspěvky: 308
      xpravda původně napsal
      ahoj
      preflop určite nefoldujem. to neexistuje. skôr by som ešte rozmýšľal o malom 4bete späť. tieto min3bety sú veľmi často ranfom handy od premium po Ax, braodawy...
      raise flopu sa mi nepáči. veľmi často sa budeš izolovať do lepšieho. ak by mal aj FD, tak táto FD je proti tebe combodraw, pretože okrem 9outov na flash bdue mať proti tebe aj 6outov na overkarty, čo je monsterdraw
      Ten fold jsem myslel na flopu. Kdyz me tak hezky 3 betnul, tak uz jsem urcite pozadu. Callovat uz to nema cenu.