[NL5] NL2 - AKs OOP miss board vs. AI na river

• Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 236
      PokerStars - $0.02 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 62.5 BB
      SB: 50 BB
      BB: 71 BB
      Hero (UTG): 106 BB
      MP: 292 BB
      CO: 322.5 BB

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has K:club: A:club:

Hero raises to 4 BB, fold, fold, BTN calls 4 BB, fold, fold

Flop: (9.5 BB, 2 players) 8:spade: Q:club: 2:heart:
      ***Po preF raise 4BB mě missne F. C-bet nebudu, jelikož nechci navyšovat pot, navíc soupeř může callovat/hitovat hodně hand***
      Hero checks, BTN checks

Turn: (9.5 BB, 2 players) 6:diamond:
      ***6 nic moc neřeší, value při betu bych tahal jen z horších es, tak opět check, OK? Hodně silný bet ve výšce potu, bluff? Možná. Mám OC, tak si to callnu, easy fold?***
      Hero checks, BTN bets 9 BB, Hero calls 9 BB

River: (27.5 BB, 2 players) T:spade:
      ***Ani 10 mi moc nepomáhá a mám pouze A_high. Nechci nic vymýšlet, jdu check. Dostávám AI shove cca 50BB do 28BB??? Easy fold vs. bluff na divnou kartu? Reprezentování Tx? Nějak mi to nedá a calluji.***
      Hero checks, BTN bets 49.5 BB and is all-in, Hero calls 49.5 BB
  • 5 odpovědí
    • marlean
      marlean
      Bronz
      Registrace: 09.01.2014 Příspěvky: 74
      BTN nema fullstack – takze zrejme ryba
      Preflop: ok
      Flop: board je dry - takze Cbet 6BB – Hraci na NL2 overfolduju na cbety, cbetoval by som vacsinu hand
      Turn: fold na sizing skoro pot, ak by dal pol potu, mozno ¾ tak by som calloval, takto mi to pride ze ma bud nizky par a chce si ho chranit, alebo mu dosiel set 6-tiek a chce co najviac value.
      River: easy fold
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      PF já 3bb nevermind
      F x/c, malá feq, navíc blocker... proti rybě cb se asi dá, ale stejnak vyfolduješ jen to co porážíš
      T dá se jít imo b-b pro vyfold. underpairů, nebo x/c,
      R easy fold
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      flop by mi vôbec nevadilo zobrať pot s najlepšou handou. hral by som bet flop. je lepšie držať si agresiu na svojej strane, pretože ináč ťa súper môže ľahko vybluffovať. s touto handou držíš naviac 2 overkarty, backdoor FD a SD, takže máš aj dosť kariet, na ktorých môžeš pokračovať
      as played betujem turn. zvyšok mi príde ako stationing. ja by som river necalloval iba s Ah
    • Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 236
      Diky za rady. Priste pujdu c-bet flop, prip. Turn.

Vedel jsem, ze kdybych sel tuto line, pot bych asi ziskal. Ale to jsem nechtel takto hrat.

Villian mel :club: 4 a :club: 5
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      Registrace: 13.03.2015 Příspěvky: 306
      Nazdar Zbyna pozri si seriu pre zaciatocnikov od Confidant91, prve dve lekcie ti pomozu vyriesit zopar leakov, ktore som si vsimol na handach co si postol. Nekomplikuj si zivot a hraj jednoduchy poker a exploituj 94 hracov zo 100 na micros. Ked odohras 15k hand po zhliadnuti tych( preflop postflop )videi , daj vediet co si sa naucil

GL HF