Blog: Rozjezd jak se patří! (NL2+MTT <1$)

• Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Registrace: 05.04.2014 Příspěvky: 121
      Zdravím všechny kdo jsou ochotni číst má slova.
      Dneska jsem se snad třeba i veleskvostně představil -> Znovu na "střelnici" :)
      a teď k věci.

Specifikace:
      Bankroll 50$ - řekl bych takový safe BR na NL2 ->
      NL2 - při takovém bankrollu a mých současných zkušenostech je to rozhodně bezpečnější nežli NL5
      Herna - Pokerstars - úžasný volume a vyrovnaný počet špatných a dobrých hráčů - na NL2 spíše horší :)

Budu používat Xeester - tracking software - není tak drahý jako PT4 nebo HM2 - ještě nevím, jestli je tak kvalitní jako ty dva předražený, ale luxusní programy :f_confused:
      Uvidím, časem bych rád pořídil PT4 až bude cash :s_love:

Jak už jsem říkal v představení, tak jsem dřív hrál. Hrával jsem i 16 stolů najednou jak NLHE tak SnG - magoor - samozřejmě to nešlo a bylo to pro mě prodělečné se zkušenostmi co jsem měl tak vůbec a ještě jsem se hezky každou session odevzdával tiltu, takže jsem končívával vždycky v nervama v kýblu :s_evil:

Myslím si, že už jsem se naučil dostatečné trpělivosti a tilt pokořím díky své flegmatičnosti :)

To je zatím vše co mě napadá na úvod.

Doufám, že přilákám spoustu čtenářů a budu se s nimi (s Vámi) moct dělit o zkušenosti a informace všeho druhu.

Díky za čtení a přeji pěkné bdění (čtete-li večer) a pěkný den (čtete-li jindy než večer)
      Jaromír
  • 33 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Vítej na fóru i v bankroll challenge a ať se daří ;)
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Díky Hucasi :f_drink:
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Zdravíčko lide,
      tak jsem na letní brigádě zrovna teď, ale je volnější tak brouzdám strategické články jako ďas :s_biggrin:

Projíždím i úplně ty základní, abych se do toho řádně dostal. V pátek si hodím cash na účet a rozjedu to ve velkým :truestory:

Ráno jsem se probudil a uvažoval jsem velice silně jestli nepřejdu na SnG, jelikož mi vyhovuje to omezení rizika i tiltu jaké SnG přináší, ale mám problém s časovým vypětím. Prostě často nemůžu sedět přes hodinu v kuse u PCčka, takže zůstanu u NLHE cash :banana:

Postupně začnu přidávat grafy mých her asi vždy za 3 dny.

Už se těším až vtrhnu na pole spravedlnosti a fisherství a přivedu tam řád :)

Zatím vše, díky za četbu :)
      Jaromír
    • Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 236
      Ahoj :welcome: , taky přeji hodně štěstí. A možná se i potkáme na PS, tak se kroť s tím nastolování řádu ještě chvilku... :sifflote:
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      hodně štěstí a jestli můžu nabídnout radu tak na NL2 se drž jednoduchých věcí. když máš tak to tam per oni ti to zaplatí nemá smysl něco mezi ima vymýšlet :f_thumbsup:

edit: co hraješ přesně za formát? SHnebo FR regular nebo Zoom?
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Děkuju za podporu :)

Zbyna86: Jasan :) Já budu začínat 2 stoly a budu se jich chvíli držet. Potřebuju se na to pekelně soustředit :s_evil:

Tyradiel: Díky za radu. Už jsem na to jednou přišel a pak zase zapomněl, že nemá smysl nic extra vymýšlet - časem přidám hardcore strategy. Budu hrát FR. Můžu si čekat na lepší handy a nebudu se muset pouštět do více hand než by bylo vhodné teď. Potřebuju se hezky pomalinku rozjet, abych pak mohl frčet :s_thumbsup:

Super komunita :appl:
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Hou, hou :coolface:

Tak jsem narazil na megabonus co má teď pokerstars. Za 25$ mám šanci vyhrát od vstupenky do 100.000$ instant bonus --- táákže --- dobiju si v pátek 25$ a dalších 25$ v pondělí a doufám v luck --> každopádně :profit:

Link:
      http://cs.pokerstrategy.com/news/pokerstrategy/Z%C3%ADskejte-a%C5%BE-$100.000-za-vklad-na-PokerStars!_92710/

Napíšu pak jak jsem dopadl :)
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Zdravíčko :)

Tak jsem si dneska dobil s bonusem a hodilo mi to krásných 5$! :s_drink: :profit:

Trošku se teď bojím se pustit opět do toho hrání, jelikož jsem 4x-5x prohrál svůj BR :/
      ale seberu kuráž a jdu do toho. Chci být vyhrávajícím hráčem a už mi došlo, že to nepotrvá den.

So let's play :pokerface:
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Normálně mě PStars chtějí snad odradit :D
      První handa plíva a druhá QQ -> No ty kráso --> JEEDDUUU...

All-in fajne preflop a zrovna jsem se trefil do AA :spit:

No tak jsem si dal pauzu a nastavuju HUD od Xeester. Snad to bude fachat :D

Uvidíme dál :) Zatím
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Ahoj POKERSTRATEGISTÉ :)

Tak jsem vystřídal opravdu PokerTracker4 za Xeester (zatím trial) a jako trackovací software je opravdu dobrý :s_thumbsup: Není tak sofistikovaný jako PT4, ale mně to rozhodně stačí :)
      Jinak už se snažím stát HARDCORE regulárem na NL2 :profit: . Jedu striktně podle tabulky starting hands v BBS, abych zase nepřecenil své schopnosti a nepřišel o BR a hraju 2 stoly najednou :fuckyeah: (PS: Ano, jeden je opravdu málo, ale 16 už nikdy :D )

Samozřejmě hraní není pouze o trackovacím softwaru a pracuji i na svojí hře. Uvažuji již v ranges a kombech.
      Pravidla už znám nějakej ten pátek, takže :milord:

Jdu pokračovat ve svojí session a doufám v nějaké pěkné grindy.

Mimochodem, na NL2 již neblafuji - vždy mě to stálo víc, než mi to přinášelo a dopadalo to stylem - bluf -> catch monster - u opponenta samozřejmě :megusta:

Zítra uploadnu report na Cornieho challenge a sem přihodím i nějaký ten graf za těch mých 300 hand co tak udělám na 2 stolech :f_love:

Děkuji že čtete a ať se daří.

PS: Všem doporučuji založit blog. Motivuje to k vlastní super výsledkům a Cornieho challenge už vůbec :)
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      První graf :s_love:

Start docela v pohodě. Vzorek je 360 hand (snad ho zvládnu zvednout tenhle týden) :) Jsem spokojen prozatím.

J

Ještě uploadnu dvě nejlepší :s_thumbsup: a dvě nejhorší handy :f_ugly:

Tak ty dvě horší :p

Xeester - Cash game Pokerstars
      *** PREFLOP ***A Q
      Player 3 : Calls 0.02$
      Player 4 : Folds
      Player 5 : Folds
      Player 6 : Folds
      Player 7 : Folds
      HERO : Raises 0.10$
      Player 9 : Folds
      Player 1 : Folds
      Player 2 : Folds
      Player 3 : Calls 0.08$
      *** FLOP ***Q T J
      Player 3 : Checks
      HERO : Bets 0.16$
      Player 3 : Calls 0.16$
      *** TURN ***Q T J 2
      HERO : Bets 0.40$
      Player 3 : Calls 0.40$
      *** RIVER ***Q T J 2 3
      HERO : Checks
      *** SHOWDOWN ***
      Player 3 : Shows Q T
      HERO : Mucks A Q
      Player 3 : Wins 1.30$
      *** Exported with XEESTER http://www.xeester.com ***

Tuhle handu jsem rozebíral již na fóru -> [FR - NL2] AQo BTN

*** PREFLOP ***K K
      HERO : Raises 0.08$
      Player 3 : Folds
      Player 4 : Calls 0.08$
      *** FLOP ***A 6 T
      HERO : Bets 0.12$

betnul jsem pro info. Příště už to asi neudělám :D

Player 4 : Calls 0.12$
      *** TURN ***A 6 T 5
      Player 4 : Bets 0.10$
      HERO : Folds

Dobrý fold po checku řekl bych, min. equity

Player 4 : Uncalled bet 0.10$
      Player 4 : Wins 0.41$

A ty dvě lepší :) Klasika AA -> KK :s_love:

*** PREFLOP ***A A
      Player 5 : Raises 0.06$
      HERO : Raises 0.18$
      Player 8 : Folds
      Player 3 : Folds
      Player 5 : Calls 0.12$
      *** FLOP ***2 9 5
      Player 5 : Checks
      HERO : Bets 0.28$
      Player 5 : Calls 0.28$
      *** TURN ***2 9 5 T
      Player 5 : Checks
      HERO : Bets 1.63$
      Player 5 : Calls 1$
      HERO : Uncalled bet 0.63$
      *** SHOWDOWN ***
      Player 5 : Shows K K
      HERO : Shows A A
      *** RIVER ***2 9 5 T Q
      HERO : Wins 2.85$

Asi není co dodat :s_drink:

*** PREFLOP ***A 6
      Player 2 : Calls 0.02$
      Player 3 : Calls 0.02$
      Player 5 : Calls 0.02$
      Player 7 : Calls 0.01$
      *** FLOP ***5 8 J
      Player 7 : Checks
      Player 2 : Bets 0.04$
      Player 3 : Calls 0.04$
      HERO : Calls 0.04$
      *** TURN ***5 8 J 9
      Player 2 : Bets 0.06$
      Player 3 : Calls 0.06$
      HERO : Calls 0.06$
      *** RIVER ***5 8 J 9 2
      Player 2 : Checks
      *** SHOWDOWN ***
      HERO : Shows A 6
      Player 2 : Mucks A Q
      Player 3 : Mucks 4 4
      HERO : Wins 0.39$

Na riveru jsem to mohl nahodit aspoň trochu, ale pravděpodobně by to dopadlo stejně -> 2x fold

Díky moc za projetí mého summary :)
      Budu pokračovat v přidávání řádu na pole spravedlnosti :)

PS: Napište mi jestli byste chtěli vědět třeba víc info nebo ubrat handy či cokoliv v mém blogu :) Děkuji :)
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Zdravím,
      tak pojďte si přečíst můj famózní report :banana: -> bude krátký :f_drink:

Volume - no po pravdě řečeno, nic moc :thinking:
      Tak nemám zatím tolik času kolik bych chtěl na poker. Můžu hrát tak 5 hodin týdně, což je pro mě opravdu málo. Snad se to zlepší v nejbližší době, aby ze mě byl trošku žralok :s_cool: Takhle se cítím jak tuňák nebo velryba :D

Holy run
      Teď jsem docel vychytal run a asi za 100 hand jsem skoro 3BI v plusu, takže docela spokojenost a doufám, opravdu velice silně doufám,
      že to bude pokračovat :profit:

Konec, že by. Opravdu krátký report - aspoň se to líp čte :D
      Není moc co reportovat, takže jenom takhle :truestory:
      V budoucnu tomu tady dám snad nějaký upgrade, aby stálo za to to číst :)

Díky věrní čtenáři a noví příchozí - každý zobrazení mi poplesá srdce, někdy i kříže, listy a diamanty :)

Zatím vše
      Your Impersonal23 :milord:
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      Ahoj volume bych neřešil pokud máš možnost studovat obzvlášt když tě to baví. Ironicky ja dřív hrál hrál a hrál protože mě studium nebavilo a teď mě baví ale protože už mám vyšší statusy tak mě to nutí hrát hrát hrát a občas to studium zanedbávám což je ho hodně -EV. Obzvlášt ze začátku lidi radí studovat dokonce víc než hrát nejlépe 2:1 studium hra

Edit: na ty handy co jsi sem házel používej tohle http://www.handconverter.com
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Díky moc za ten converter :) Začnu to používat :pcuser:

Teď chci prubovat tu BSS, samozřejmě číst články a zkoukávat videa.

Chce to vyšší status na to studování. Mám basic články, který už jsem projížděl dřív a všechny (včetně bronz) mám projetý už po druhý znovu, takže potřebuju teď to volume na lepší status :) Aspoň to stříbro ::s_biggrin:

Počítám po 5.000-10.000 handách přidám další 2 stoly :) Až se mi BSS trošku zaryje, takže to volume se zvýší i tím.
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Hou, hey - ZDRAVÍM :s_drink:

Takže, přišel jsem s novou ideou - začnu hrát ke cash game MTT do 1$ BI, když budu mít víc času.
      Koukal jsem na starech jsou už od 0,11$ takový regular s GTD 200$, což se mi líbí. V budoucnu přejdu asi úplně na MTT, ale to tak po NL10 :)

Zatím se mi daří dobře :) Žádný downswing, ba naopak :s_thumbsup:

Zase se ozvu
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Zdravím :s_drink:
      Tento report bude opět krátký, ale celkem naditý :s_thumbsup:

OH YEAH!

Takže - jak bych začal - hraju 20 stolů najednou -> vím, říkáte si :facepalm: , ale něco vám řeknu - s méně stolama se trošku nudím, jelikož na NL2 jde opravdu o ABC poker a sledování statů - kdokoliv mě chce přesvědčit o opaku je vítán :welcome: , ale mám zatím na tom profit 7BI během 2 hodin hraní.
      Rozhodnutí fajne a nic mi neutíká, takže <3 :sfishy:

Hit! :nh:
      Pokroví bozi se smilovali a poslali mi tohle - naprostá nádhera.

*** PREFLOP ***K Q
      Player 3 : Raises 0.06$
      Player 5 : Calls 0.06$
      Player 7 : Calls 0.06$
      Player 8 : Folds
      HERO : Calls 0.05$
      *** FLOP ***J 8 T
      Player 3 : Bets 0.22$
      Player 5 : Calls 0.22$
      Player 7 : Calls 0.22$
      HERO : Calls 0.22$
      *** TURN ***J 8 T T
      Player 3 : Bets 0.55$
      HERO : Calls 0.55$
      *** RIVER ***J 8 T T A
      HERO : Bets 1.17$
      Player 3 : Calls 1.17$
      *** SHOWDOWN ***
      HERO : Shows K Q
      Player 3 : Shows T T
      HERO : Wins 4.42$

:banana: :sfishy: :sfishg: :spit: :deadhappy: :milord: :profit: :appl: :coolface: :f_drink: :s_drink:

What next?
      Budu takhle zatím pokračovat dál - budu to neustále kontrolovat, jestli se mi to nevymyká z rukou a až přejdu na NL5 - pokud to půjde tak krásně jako doteď, tak zase začnu 4 stoly max :) - mám stop loss 2BI a nemusel jsem ho použít ještě :s_thumbsup:

Zatím vše :) Hrajte přátelé a vyhrávejte.
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      Čau Járo, dobrej blog, většinou to celý nepročítám, ale díky těm obrázkům se tohle dá prolítnout celkem snadno ;) Jinak by mě zajímalo, proč zrovna FR? Moji "radu/postřeh" hodím do spoileru, ať to pročte jen někdo koho to zajímá :)

Páč to vypadá, že začínáš po delší pauze, tak Ti z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsem hrál několik let FR (zkoušel jsem jak 4 stoly s max focusem tak i 12 stolů NIT stylem). A konečně jsem začal tak nějak zvládat NL10, když se mě někdo na coachingu zeptal: "Proč zrovna FR? Na fórech se probírají hlavně SH a jak budeš postupovat výš, tak na FR nebude traffic". Tak jsem začal od píky na SH a už jsem zpátky na NL10, pořád sice čumím do opening ranges, ale ta hra je o 100 % jasnější. Pokud máš rega, tak ho fakt můžeš zařadit do rangí a podle toho se chovat, což se mi na FR nikdy nepodařilo, protože je tam příliš mnoho pozic... A má to právě i tu výhodu, že jak máš VPIP cca 28, tak hraješ dost a i díky 6 pozicím je hra rychlejší, takže Ti stačí míň stolů, na který se stačí soustředit a máš stejně tolik her nahráno jako na FR ve 12 stolech.

Toš GL, držím pěsti!
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Phoenka:
      Díky ti za odpověď :s_love:
      Asi dám na tvojí radu, ale bude pro mě hodně složitý hrát SH, protože jsem hodně zvyklý na FR. Taky mě mrzí, že tady není zrovna nejvíc FR článků - myšleno rozebírání hand na fóru a videa.
      Zkusím o tom popřemýšlet. Bude to pro mě asi složitější otevírat 28 VPIP :thinking: - budu asi scary a bit ze začátku :deadhappy:

Hodily by se mi akorát nějaký starting tabulky pro preflop a postflop - zkusím pohledat :pcuser:

Zatím to nechám takhle, ale nahlodal jsi mě :D :truestory: za což Ti děkuji :megusta:

• Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Zdravíčko :f_drink:

Tak stále pokračuji v FR NL2 + MTT pod 1$. Tu cashku dávám tedy na 20 stolech :profit: (zatím)

Na doporučení Phoenky, začínám studovat SH. Zatím jsem koukal na open ranges a to by šlo :pcuser: ,
      horší je ta představa, že mě každej 3betuje :deadhappy:

No, budu studovat teď na max. SH stratégy, ale budu hrát FR jako do teď. Je to pro mě docela EV+.

Za celou rozjetou kariéru jsem net 14,41$ v plusu, ale 9,96$ EV+ v plusu, takže chce to zamakat na readech trošku :f_thumbsup:

Zatím vše
    • 1
    • 2