Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] T5s BB vs SB, defend blinds, bluff reprezentující flush

• Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 236
      PokerStars - $0.02 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 43.5 BB (VPIP: 2.94, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 35)
      SB: 100 BB (VPIP: 16.42, PFR: 14.93, 3Bet Preflop: 4.76, Att toSteal: 4/12, Hands: 68)
      Hero (BB): 190.5 BB
      UTG: 105.5 BB (VPIP: 18.18, PFR: 18.18, 3Bet Preflop: 9.09, Hands: 22)
      MP: 98.5 BB
      CO: 143.5 BB (VPIP: 20.00, PFR: 20.00, 3Bet Preflop: 14.29, Hands: 10)

SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has T:spade: 5:spade:

fold, fold, fold, fold, SB raises to 2 BB, Hero raises to 6 BB, SB raises to 18 BB, Hero calls 12 BB
      Na steal odpovídám re-steal a čekám fold. Místo toho dodávám 4bet. Jdu call, jelikož vzdání se mi přijde moc easy. A chci pot uhrát IP.
      Flop: (36 BB, 2 players) 9:heart: A:heart: 8:spade:
      SB checks, Hero checks
      "Překvapivě" mě F netrefuje. A proto jdu ch_behind. Na bet bych po re-raisu musel foldnout.
      Turn: (36 BB, 2 players) 6:heart:
      SB checks, Hero bets 22.5 BB, SB calls 22.5 BB
      Opět villain check na T a tak chci reprezentovat flush a hraji s plánem b/f, který mám v plánu i na R.
      River: (81 BB, 2 players) 4:diamond:
      SB checks, Hero bets 60 BB, fold
      Další check na R beru vyloženě jako strach z Ax nebo Flush. Pokračuji v plánu z T, bety b/f a dávám málo přes 3/4p jako čistý bluff, kde chci reprezentovat flush z T.

Není to moc overplay na NL2, nebo se takto dá zahrát? Je mi jasný, že takto se nedá hrát vše, ale jednou za x hand....
  • 9 odpovědí
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,470
      čau
      jak víš že máš dostatečnou Feq pf? Kromě toho mi to nepříde jako moc dobrá hand selekce, a už vůbec ne na callování 4betu, ješte od nita. +malý sizing imo. PF spew

postflop hraju stejně když už bych se tam dostal
    • Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      to HHHuBi: Netvrdím, že mám dostatečnou FE, ale dost často (rozuměj v drtivé většině) na tomto limitu hráči jen zkouší stealovat a při agresi foldují. Proto jsem psal, že jsem čekal fold.
      Ani neříkám, že je to ideální handa na re-steal, ale nechtěl jsem pořád skládat, tak jsem to chtěl zkusit uhrát.

Nejde mi o to, tvrdit, že je to blbá handa. Kdyby si každý vybíral jen silné handy, tak by byli všichni čitelní...
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      ok, pokud ale čekám dostatečnou feq pf, protože prostě hráči obecně overfoldují, a ano pak klidně raisuji i horší handy(a mám to nejlépe zanalyzované číselně na větším samplu), tak pak nedává smysl pokračovat ve chvíli kdy narazíš na jejich silnou část range, kdy to calluješ na 4bet ne?
    • Dante1307
      Dante1307
      Bronz
      Registrace: 24.07.2010 Příspěvky: 31
      Jen takovej dotaz, proč tam obecně nepustit (klidně min. tedy 30 bb) 5-bet preflop? De facto ho s tím na low limitech stavíš před rozhodnutí shove/fold, a pokud jsi si jistej tím, že tu bude dostatečně často 4-betovat light (což by ta Att to steal skoro naznačovala), mohlo by se to i vyplatit. Jinak hezkej postflop, taky bych to tak chtěl umět ;-).
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      protože nebudou dostatečně často 4betovat light.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Cau,
      preflop je to teda nešťastnej 3bet. Máš úplně v klidu call na minraise. K tomu nevhodnou handu na 3bet bez blockeru a špatně hratelnou ve většim potu. Na 4bet se to nedá callnout, si pozadu i proti jeho bluff4betu.
      No ale nakonec to vytvořilo situaci že se to opravdu povedlo uhrát.
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Ahoj. Ok ked chces restealovat s any2 s tymto planom nemal by si s pure blufmi callovat ten 4 bet s celou resteal range.
      Ak ta niekto 4 betne na tychto limitoch vacsinou skoro 100% to je pre value. A ty netrafis dostatocne casto flush na flope aby si bol EV+. Vacsinou trafis len Flush draw s ktorou ta super cbetom komitne do hry ak sa rozhodnes callnut. A to nevravim o tom ze ta flush ktoru sa snazis trafit nie je z tych vyssich.....

Tento villain mal jasne cbetovat one and done , super board. Tym ze checkol si capol range na nejaky overpar of hearts

Btw na tu flush ta netipoval imo, skor bol scared z.toho esa
    • Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      Diky vsem za nazory :-) priste bud call nebo fold preF :-)
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      tbh netuším čo sa v tej hande deje. na 3bet to je veľmi loose. handa okrem FD nie je nijako connecnutá. takže fold preflop. svoje light 3bety na 4bet foldujem. necallujem taký trash

na turne skúsiť vyfoldovať súpera z midpárov môže byť dobrý plán. AK bude cbetovať, takže to tam mať nebude