[NL10] A6 of 3bet

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      opp open na btn 27 fold to 3bet na btn 75 na 28 situací
      1) pf je to auto profit skrz leaky ve statech ne? (+ mám blocker)
      2) flop check, jeho range je dost silná a má tam kupu lepších hand + nemám 3 streety a ani se nechci steknout s kickerem 6. Je toto myšlení ok?
      3) turn call ok?
      4) je river call?

IPoker No-Limit Hold'em, €0.10 BB (5 handed) - IPoker Converter Tool from http://flopturnriver.com

MP (€10.61)
      Button (€10)
      Hero (SB) (€10)
      BB (€7.11)
      UTG (€16.90)

Preflop: Hero is SB with A, 6
      2 folds, Button raises €0.30, Hero raises €0.85, 1 fold, Button calls €0.60

Flop: (€1.90) J, 2, A (2 players)
      Hero checks, Button checks

Turn: (€1.90) 9 (2 players)
      Hero checks, Button bets €0.95, Hero calls €0.95

River: (€3.80) J (2 players)
      Hero checks, Button bets €1.90, Hero folds

Total pot: €3.80

Results below:
      Button didn't show
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

PF může být skrz read, ale sample je ještě stále dost nepřesný (zkus se dívat, jak se vyvíjí Tvůj fto3b v různých ssns...já teda mám klidně 1 session 30% a druhou 70% a to odehraji za session asi i víc ruk, než kolik jsi měl na villaina...). Asi můžeme začít zkoušet rozšiřovat range, ale osobně bych spíš rozšiřoval na suited straně, příp.tam dal connectory etc.. Handy mají lepší hratelnost a nejsou tak často dominované (A6o bude vůči předpokládané tight rangi dost nehratelná psotflop.

As played bych hrál F/T stejně a R se mi celkem líbí otočit to na bluff. On je capped, my ne (on takto Jx imo snad nehraje, teda jedině může mít J9s, 99) a můžeme vyfoldovat splity. Teda donknout přímo se mi líbí nejvíc s hodně vysokým sizingem (OB), pokud je to reg, tak by ho tento runnout mohl přimět foldnout Ax (snad teď nedávám těm hráčům příliš velký kredit). Případně i c/r asi může být, ale obávám se, že na této kartě strašně často checkne ruky jako A8s behind.