[NL10] AK sut

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      pf, f imo stnd
      1) je check flopu ok? není to úplně top flop a možná sedí i lépe MP než mě ne?
      2) je turn clear fold? (nevím co tu vůbec porážím s čím by betil, leda tak QJs ale to ani možná nemá v range)

IPoker No-Limit Hold'em, €0.10 BB (6 handed) - IPoker Converter Tool from http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php

Hero (SB) (€10.52)
      BB (€10)
      UTG (€13.19)
      MP (€28.10)
      CO (€10.30)
      Button (€12.42)

Preflop: Hero is SB with K, A
      UTG raises €0.30, MP calls €0.30, 2 folds, Hero raises €1.25, 2 folds, MP calls €1

Flop: (€3) K, J, 10 (2 players)
      Hero checks, MP bets €1.90, Hero calls €1.90

Turn: (€6.80) 8 (2 players)
      Hero checks, MP bets €3.40, Hero folds

Total pot: €6.80

Results below:
      MP didn't show
  • 6 odpovědí
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      F as played standart ale ja pokud je BB passive tak du určitě call a T bych nikdy nepoložil teda zaprvé se mě přijde že když takhle z ničeho nic sníží sizing tak dou lidi často x behind R takže asi tak a navíc si na topu svý range co jinýho bys tady pak x/c aspoň dvakrát? jako sety si myslím že bys hrál x/r nebo se pletu?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

podle mě můžeš betnout i 1/3p v rámci range play (i my tu máme AQ a narozdíl od něj i všechny sety, takže naše range je dost silná a můžeme betovat dost možná i 100%) a checkovat až na T. Pokud raisne F, tak easy b/f. As played c/c + c/f vypadá ok, on tu fakt nemá moc s čím bluffovat.
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Katri, jak to, že máme všechny sety? Ty 3betuješ vs UTG s TT nebo JJ?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Tady ale nejde o 3bet, ale o sqz. SQZ mám linear oop a TT tam mám vůči všem pozicím.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Ahoj, hele nedá se to zahodit už na flopu?

Board: KcJsTd
      Equity Win Tie
      MP2 27.69% 14.12% 13.57% { AhKh }
      MP3 72.31% 58.73% 13.57% { JJ-TT, QdQs, QdQc, AQs+, KQs, AQo+ }

podle procent je to přesně break even, ale on může občas s AK betnout i turn a vyfoldovat nás ze splitu+rake a jsme v -.

Jinak katri, kdybys vsadil těch 1/3 potu na flopu, tak na turnu co? Asi by nezbývalo, než x/f ne? (Ale chápu že ten bet OTF má asi hlavně rangovej důvod (všechno silný tady betujem, takže nechcem mít checking range, která by byla slabá))
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      @bodycheck: pokud si myslíme, že nikdy neotočí na bluff něco jako T9s/QJs apod., tak potom asi přímo c/f bude na těchto stakes top. Jinak ano, na T c/f vypadá reálně, pokud bychom betnulli slabě F.