[NL10] 65sut

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      btn fish 39/19 200h
      1) mám pf 3betit? myslím, že je proti fishy lepší 3betit s lineární rangí ne?
      2) flop turn imo stnd?
      3) je river bluff ok? jak zde uvažovat?

IPoker No-Limit Hold'em, €0.10 BB (4 handed) - IPoker Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Hero (SB) (€22.32)
      BB (€11.32)
      UTG (€12.42)
      Button (€17.62)

Preflop: Hero is SB with 5, 6
      1 fold, Button raises €0.37, Hero calls €0.32, BB calls €0.27

Flop: (€1.11) 8, 7, J (3 players)
      Hero checks, BB checks, Button bets €0.57, Hero calls €0.57, 1 fold

Turn: (€2.25) 8 (2 players)
      Hero checks, Button checks

River: (€2.25) 8 (2 players)
      Hero bets €1.40, Button raises €4.51, Hero folds

Total pot: €5.05

Results below:
      Button didn't show
  • 5 odpovědí
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      PF bych se díval na BB staty estli je agro na vyšších limitech si to často squeezujou a zbytečně davaá dead money do potu ale pokud yl fish nebo passive určitě uper ho tam taky dostat SC se dobře hrajou deep a mw. každopádně F bych donkoval často se to pročekuje a chceš se chrnit před EQ sharem. as played give up R tam ti nepoloží ani 7x ono lidi málo blufujou v mw potech takže nejspíš na F něco měl
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

fold PF, ale důležitý je tu i BB, kdyby tam byla další fish, tak call ok, jinak folduji. Postflop - dá se to i c/r-nout na F imo, se silnými handami by často betoval víc si myslím na tomto boardu, ale možná je to zbytečně velké dobrodružství vs fish bez readů, takže i ostatní varianty jsou ok. Jestli c/c spadá mezi ně, si ale nemyslím - naše outy vůbec nejsou čisté, v podstatě na 9/4s máme nějaké reverse implied odds a ani na nich už nemůžeme počítat s příliš vysokými implied odds vůči horším handám, teda c/f vypadá docela reálně. Na R asi bluffovat kinda musíš, FH nevyhodí, ale všechny různé Khigh busted FDs ano. Targetuješ ale velmi slabou část range a tak je imo zbytečné betovat 1,4$ a volil bych max. 1$ (možná se dá experimentovat a betnout i <1/3p čistě pro vyfoldování lepších missed draws).

každopádně F bych donkoval často se to pročekuje a chceš se chrnit před EQ sharem.
      V předchozí handě jsi psal, že není potřeba balancovat se vs fish a tady chceš donkovat OESD v podstatě kvůli balance důvodům, je tak? Neber to zle, ale toto je stejná logika - máme tam rybu -> nemusíme se balancovat a tak nemusíme draw betovat kvůli tomu, že made hands bychom donkovali taky. Za mě check je ok.
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      Jo máš určitě pravdu ale já to zas bral že si budujem pot pro případnej hit ale nějak mě nedošlo že ta 9 nám často ten život píš zkomplikuje takže bude fakt lepší x
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Katri prosím, jaké jsou důvody na fold pf?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Máme nejhorší pozici u stolu a velmi špatné odds, zdá se mi to jako donate passive dead money.