[NL10] JJ limp pot

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      1) flop mám betit s vyšším sizingem?
      2) turn je asi blbost jak jsem to zahrál. Jak je to správně?

IPoker No-Limit Hold'em, €0.10 BB (6 handed) - IPoker Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

Hero (SB) (€21.49)
      BB (€10.32)
      UTG (€11.55)
      MP (€10)
      CO (€9.08)
      Button (€9.60)

Preflop: Hero is SB with J, J
      UTG calls €0.10, 1 fold, CO calls €0.10, 1 fold, Hero raises €0.65, 2 folds, CO calls €0.60

Flop: (€1.60) 2, 4, 6 (2 players)
      Hero bets €1.20, CO calls €1.20

Turn: (€4) A (2 players)
      Hero checks, CO bets €2.06, Hero folds

Total pot: €4

Results below:
      CO didn't show
  • 2 odpovědí
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      F davam nižší sizing trošku pod 1/2 potu ono zvlášt proti těmhle rybám si to balancovat nemusíš a lidem se tyhle maly F defendujou blbě. T bych pokračoval cbetem něco jao 2,5 R x/f
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

v první řadě:
      F davam nižší sizing trošku pod 1/2 potu ono zvlášt proti těmhle rybám si to balancovat nemusíš a lidem se tyhle maly F defendujou blbě.
      Tomuto nerozumím. Vždyť právě vůči rybám nemusíme balancovat a máme JJ, teda velmi často nuts vůči němu. A právě proto chceme bombit vůči rybě nebalancovaně, takže jsem za vyšší sizing naopak. Ano, pokud má air, tak ho vyfoldujeme, ale totéž udělá i malý sizing. Pokud má draw, chceme dostat co nejvíc před tím, než missne na R a už nám nic nedá.

Jinak na tom T - proti rybě se dá vymyslet klidně i nějaký malý bet/f na T pro thinvalue/protekci, ale c/f taky nevypadá nějak marně, podle mě jich tam může mít v rangi ryba vždycky dost a chyba to asi není, i když vs 1/2p je to určitě těsné. Vs fish je potřeba trochu soulreadovat, sledovat timing/sizing tells, psát si notes a ušít mu nějakou linii na míru a adjustovat se na maximum, velmi těžko se ty spoty řeší takto ve vakuu, protože žádný všeobecný recept na ně mnohdy není.