Tak už na to vletime, na ty micro limity

• eneabeats
      eneabeats
      Bronz
      Registrace: 18.11.2011 Příspěvky: 140
      Čauves,

Jsem si tady zase po nějaký ty dobe přečetl nějaký bloky lidi tady a docela me to chytlo. Bude to ale urcite dlouho cesta a doufám, že od toho zase neuteču.

Jinak jsem Michal a je mi 22, studoval jsem Czu v Praze 3 roky, aLe pak me vyhodili, no nic :D zkusím znovu.
      O pokeru už vím dlouho a několikrát jsem to neúspěšné zkoušel. Jdu to zkusit znovu a doufám, že ted uz upesne.
      Tyjo, nedokážu si představit, že už bych hral jedné, než na starech, takže si jednoznačne vybírám je.
      Jinak se ted stahuju a he to ted hektický, takže než dam dohromady pc, tak budu hrát na tabletu, stejne nějakéj ten začáteční ABC poker tam jde.

Nemam uplne safe roll, ale musím se s tim spokojit no. Zbejva mi ale pár bodů na uvolnění 10$, ale na Nl2 to asi bude chvíli trvat, tak uvidíme :) :f_rolleyes:
  • 3 odpovědí
    • eneabeats
      eneabeats
      Bronz
      Dneska jsem si teda Pinknul NL2 zoom a docela to šlo +3,78$ :f_thumbsup:
      Nejdřív jsem hral 3 stoly, pak ke konci jsem přidal ještě jeden a odehrál par set Hand.

Akorát mam docela problém, že nekdy mam takovou potřebu se na ten flop podivam i s Low kartama, musím foldovat ještě vic :f_tongue:

jinak na bonus 10 USD potřebuju ještě nahrát 42 VPP, tak doufám, že to pujde co nerychleji :f_drink:
    • eneabeats
      eneabeats
      Bronz
      Tak dneska nic moc, ani jsem nějak víc nhrál, kolem hodinky na 4 stolech, ale beru to stejně celkem za ůspěch, protože jsem byl už -7 USD a nakonec to teda dopadlo -2,15$, což je sice nanic, ale pořád lepší, něž těch 7:f_o:

Jinak s tím bonusem 10$ to vypadá na déle, NL2 na sbírání bodů není opravdu žádná výhra :f_confused: , k tomu ted ještě nemám tolik času, ale časem se to zlepší a budu moc věnovat více času.

Dále jsem si znovu přečetl základní listinu, jak hrát ABC poker, ještě se to musím naučit opravdu stryktně dodržovat.

Tak do toho :f_drink:
    • Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 236
      Ahoj, tech 42VPP na PS, to se celkem da i na NL2. Taky tam jsem a za vcera+dneska jsem nahral neco pres 50+VPP a to jsem nemel ani voce jak 5000hand (bylo jich daleko mene, ted nevim kolik).