doba dodání HeMu

• 7 odpovědí
    • rostiro
      rostiro
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 563
      Pokud myslíš Holdem manager, tak kód došel druhý den od zaplacení. Trochu mě trochu vystrašilo že na účtu se platba objevila takto "Credit Card Flagged Payment", tak jsem jim napsal na support, jestli je to ok, nebo nějaký problém, odepsali druhý den že to předali na prodejní a poté během asi minuty došel licenční kód.

Ale objednával jsem přes digitální distribuci.
    • marrius1979
      marrius1979
      Stříbro
      Registrace: 13.01.2012 Příspěvky: 747
      Mne prišiel kód ešte v ten deň pri platbe cez VISA.
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Zlato
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 993
      Nechci plašit, ale osobně nevím o tom, že by ti měli poslat "krabici"... (je možné, že to je teď jinak nebo je možnost si to někde při nákupu zvolit, ale vím, že vždycky šlo jen o tu licenci - kód, a sw si stáhneš)
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      No co já si pamatuju, tak po zaplacení kartou jsem měl licenční klíč během snad pár hodin ani ne.
    • rostiro
      rostiro
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 563
      Doufám , že neporuším nějaká pravidla tím že dám odkaz na fórum Hemu, ale zkontroluj si na svém hem účtu jak tam ta platba vypadá jestli ji náhodou nemáš Flagged (pokud ano tak jak jsem pochopil, tak se ta platba musí ručně ověřit), dále si zkontroluj výpis z účtu co se dělo tam. A dále bych to začal řešit se supportem Hemu.
      http://forums.holdemmanager.com/general-support/383481-credit-card-flagged-payment.html
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      az ted jsem si uvedomil, ze tam mas 3. tyden a ne treti den...ufff musim jit spat ;) no v tomhle pripade uz bych to resil opravdu kontrolou uctu jestli byly peníze strzeny a pokud ano tak s podporou...nekde se mohly zaseknout, to se občas taky stane, ze je třeba potvrdit platbu atp. Dej vedet jak se to vyresi
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Zlato
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 993
      Možná jsem debil, který dotaz blbě pochopil, ale přesto to sem napíšu. Tazatel píše:
      jak dlouho jste čekali, než vám poštou přišel HeM
      Z toho usuzuji, že se ptá na klasickou poštu (balík) a nikoliv elektronickou poštu (email). Pokud se něco od doby, kdy jsem si HeM kupoval, nezměnilo, tak fyzicky poštou nic neposílají. Dokonce neposílají ani ten klíč (seriové číslo). Takže, pokud jsi HeM zakoupil, což předpokládám (v opačném případě, pokud nákup neproběhl, tak viz předchozí příspěvky nademnou), tak už máš licenci koupenou a měl by ses:
      1.) na jejich stránky přihlásit pod svým účtem (ten sis vytvořil nebo se ti vytvořil při nákupu, pokud o tom nevíš, zkontroluj si pořádně maily, co ti poslali a nebo si nechej vyresetovat heslo - email ti přijde znovu)
      2.) vygenerovat si po přihlášení na jejich stránkách sériové číslo

3.) stáhnout si z jejich stránek nejaktuálnější verzi softwaru a nainstalovat (pokud jsi ještě neudělal)
      4.) do softwaru vložit své vygenerované seriové číslo a program se ti aktivuje
      5.) hrát poker, využívat HeM a zlepšovat se :f_thumbsup:

Pokud jsem dotaz špatně pochopil a jedná se o nějaký jiný problém, např. problém spojený s platbou, tak se omlouvám za svou "nadutost" a tento příspěvek klidně smázněte. Takhle nějak to bylo, když jsem to kupoval a od té doby funguju, snažím se jen poradit.