[NL5] QJ - rais F?

• Toncek
      Toncek
      Bronz
      Registrace: 30.12.2012 Příspěvky: 308
      Full Tilt Poker $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2757372
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Ahoj.

SB: $5.00
      Hero (BB): $6.40
      UTG: $3.44
      MP: $4.65
      CO: $5.00
      BTN: $6.47

Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with Q :club: J :diamond:
      UTG raises to $0.10, 2 folds, BTN calls $0.10, 1 fold, Hero calls $0.05

Flop: ($0.32) Q :heart: J :club: 3 :heart: (3 players)
      Hero checks, UTG bets $0.16, BTN calls $0.16, Hero raises to $0.60, UTG calls $0.44, BTN folds

Je lepší rais nebo call? Rozhodl jsem se pro rais, protože tam hrozí SD,FD.

Turn: ($1.68) 5 :heart: (2 players)
      Hero checks, UTG checks

River: ($1.68) A :diamond: (2 players)
      Hero checks, UTG checks

T jsem chtěl zahrát c/c. Na T mu mohla dojít flush a nechtěl jsem dostat rais. River po checku na T hraju c/c.

Díky
  • 4 odpovědí
    • Parazzit69
      Parazzit69
      Bronz
      Registrace: 23.10.2014 Příspěvky: 116
      čau na flopu je určitě lepší raise chraníš si handu před FDdraw turn kompletuje barvu po checku soupeře na turnu bych asi volil bet river podle stacku soudím že to bud nejaka fish ale určitě počkám až se vyjádří i jiní takhle bych to zahral já... :) po raisu na riveru fold
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Na turnu betni. On má dost hand s jednim vysokym srdcem a turn je nejlepší místo pro druhou streetu of value.
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      Registrace: 13.03.2015 Příspěvky: 306
      ja by som raisol uz preflop, tym sizingom ti hovori, ze asi nic moc nema a ze je to fish+ nema cely stack. vtomto spote ho rejsnem na 8bb(4nasobok jeho openu)

Urcite tu mas 3streety value aj s horsim ako si mal. Nelubi sa mi checkovat voci rybe oop , pretoze ona ti vzdy checkne back stym co by ti zacalloval a sam betne len to o com si mysli, ze bude voci tebe dobre. Fish nekalkuluje vacsinou s foldEq , len s absolutnou sillou handy a nevie foldnut ak nieco hitne, niekedy mu staci aj par dvojok aby callol 3x

takze za mna, rais , bet, bet, bet
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      2bb open rais môžeš 3betovať preflop. raise na flope je správn. voči rekreacnému hráčovi, pokračujem v agresii aj na turne ab nemohol potkontrolovať AQ, KQ, overpáry. na river už hrajem check/fold. karta je to pre nás zlá, pretože vylepšuje súpera na lepšie 2P a kompletizuje aj postupku KT