[NL10] AQ - dva páry

• Reggy4u
      Reggy4u
      Bronz
      Registrace: 23.06.2009 Příspěvky: 29
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players

Zoom, NL10, bez statů. F + T jdu pro value, na T dostavám rais, předpokládám, že AA a QQ 3betuje 4value, poráží mě sety, a došlý gutshot pro JT.

Jakou byste zvolili line? AK bych easy foldnul, s dvěma páry mám problém, nevím jestli rovnou složit (po callu bych měl těžké rozhodnutí. nebo protectovat proti draws a jít si pro value z horších hand (fd, A8, A9) i to AK by bud 3betl pre, nebo jen callnul T, zatím mi přijde b/f lepší ale nechci být result oriented, je to typická "má set lajna" :f_ugly:

Ale zas mi to přijde, že kdyby mi floatovali flop cbety, a raisovali by mi turn cbety, tak jsem lehce postflop exploitovanej kdybych pokračoval jen se setama+ .

BTN: $17.51
      SB: $9.70
      BB: $3.37
      UTG: $10.00
      MP: $11.65
      Hero (CO): $13.16

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with Q:club: A:spade:
      2 folds, Hero raises to $0.30, BTN calls $0.30, 2 folds

Flop: ($0.75) 8:spade: Q:diamond: A:diamond: (2 players)
      Hero bets $0.47, BTN calls $0.47

Turn: ($1.69) 9:heart: (2 players)
      Hero bets $1, BTN raises to $2.80, Hero ???
      Hero raises to $6.40, BTN raises to $16.74 all in, Hero calls $5.99 all in

River: ($26.47) K:club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $26.47
      BTN shows 8:diamond: 8:club: (three of a kind, Eights)
      Hero shows Q:club: A:spade: (two pair, Aces and Queens)
      BTN wins $25.28
      (Rake: $1.19)

• 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Reggy4u,

já bych nefoldnul a hrál b/c, myslím si, že může raisovat dokonce horší pro value (A9s/89s, z lepších by měl mít jen 88 a JTs, možná část 99, tzn. 99dx), takže odds na call bychom měli mít. Shove je ale overplay, jednak ho vyfolduješ z případných bluffů a hlavně to, že máme odds na call neznamená, že máme value3b, už vůbec ne takto deep.

Jinak dá se i c/r-nout F vůči aktivnějším, board ho poměrně dobře hituje a skoro všechno v jeho rangi buď nějak hitnulo (made hands stejně často nebude checkovat beh kvůli protekci), nebo má draw, kterou betne, pokud je aktivní. Bet je standard, ale jen nabízím alternativní řešení.
    • Reggy4u
      Reggy4u
      Bronz
      Registrace: 23.06.2009 Příspěvky: 29
      Díky za analýzu, tak já tyhle spoty teda overplayuju, díky! :f_thumbsup: