BLOG: LooooN from $1k to $5k[NL50 ZOOM]

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      :welcome: všichni,

rozhodl jsem se pro založení tohoto blogu z toho důvodu, abych nad sebou měl lepší disciplínu v progressu za cílem 'from $100 to $10k' a měl pěkně na jednom místě zaznamenané veškeré mé úspěchy a neúspěchy, se kterými se budu na mé cestě potýkat a ze kterých budu následně těžit, přeci jenom chybami se člověk učí, nechybují jenom ti lidé, kteří nezkouší nové věci.

Kdyby někdo hledal, mé skromné, představení, je k dispozici zde

Odkaz na můj poker diář zde

Co se týka challenge, zde jsou veškeré potřebné informace

The beginning of my challenge has started 4.8.2015

Typ hry: NL2 (ZOOM/SH)
      Herna: Pokerstars
      Bankroll na začátku challenge: $100
      Celkový počet hand: 3990

Bankroll na začátku session: $100
      Bankroll na konci session: $133.49
      Profit za tuto session: + $33.49
      Handy za poslední týden: x

Profit od počátku výzvy: + $33.49

Graf

The best hand of the day
      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 9 players

UTG+1: $1.76
      UTG+2: $1.91
      MP1: $2.47
      MP2: $3.81
      Hero (CO): $2.13
      BTN: $1.84
      SB: $2.40
      BB: $1.15
      UTG: $2.07

Pre Flop: ($0.03) Hero is CO with A:spade: 5:spade:
      5 folds, Hero raises to $0.06, BTN raises to $0.10, SB calls $0.09, 1 fold, Hero calls $0.04

Flop: ($0.32) 3:spade: 2:spade: 4:spade: (3 players)
      SB checks, Hero checks, BTN bets $0.31, SB calls $0.31, Hero calls $0.31

Turn: ($1.25) A:diamond: (3 players)
      SB checks, Hero checks, BTN bets $1.21, SB calls $1.21, Hero calls $1.21

River: ($4.88) 6:diamond: (3 players)
      SB checks, Hero bets $0.51 all in, BTN calls $0.22 all in, SB folds

Final Pot: $5.32
      Hero shows A:spade: 5:spade: (a straight flush, Ace to Five)
      BTN shows A:heart: J:club: (a pair of Aces)
      Hero wins $5.13
      (Rake: $0.19)

edit: zbytečně jsem si zkomplikoval život, jelikož jsem sice začínal se 100 USD, nicméně pak jsem chvíli hrál SNG, kde jsem prohrál cca 13USD, pak jsem něco málo opět vyhrál v CG a do toho clearnul bonus 10USD, zbytek tvoří výhry. Vzhledem ke složitosti, nechce se mi to celé přepočítávat, tak zůstanu u toho, že jsem začínal se 100USD a zbytek tvoří výhry a bonusy.

edit: 05/03/16 přidán odkaz na poker diář
  • 385 odpovědí
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      :diamond: Ze začátku jsem hrál handy dle svého uvážení, pozice-nepozice, bylo mi to vcelku jedno, jakmile jsem viděl Ax, tak jsem hrál, když jsem měl 'pěkně barvenou handu', rovněž jsem musel hrát, jak jsem zjistil, není to vůbec profitabilní.
      :diamond: Občas se potýkám s menšími tilty, byť si za ně většinou můžu sám tím, že hraji příliš mnoho hand, z toho důvodu jsem se rozhodl dodržovat poměrně strikně Twinnovy opening-ranges.

:heart: Když dodržuji zmíněné range, mám mnohonásobně jednodušší rozhodování preflop a tím i následně postflop.
      :heart: Výsledkem je méně tiltů, více peněz a menší zátěž mozku při delším hraní :f_cool:

:club: Cíle:
      :club: Naučit se memorizovat pořádně Twinn's ranges
      :club: Postnout alespoň jednou denně 1-2 handy do HJ fóra
      :club: Denně shlédnout několik videí
      :club: Dočíst knihu The Mental Game of Poker + se z ní naučit neznámá anglická slovíčka

Typ hry: NL2 - NL5 (ZOOM/SH)
      Celkový počet hand: 6771

Bankroll na začátku session: $133.49
      Bankroll na konci session: $148.11
      Profit za tyto sessions: + $14.62
      Handy za poslední týden: x

Profit od počátku výzvy: + $48.11

Graf

The most profitable hand of the day

Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2759236
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $16.18
      SB: $2.41
      BB: $2.85
      UTG: $9.24
      Hero (MP): $5.07
      CO: $6.27

Pre Flop: ($0.07) Hero is MP with A :spade: K :club:
      1 fold, Hero raises to $0.17, 2 folds, SB calls $0.15, 1 fold

Flop: ($0.39) 7 :spade: 8 :club: T :diamond: (2 players)
      SB checks, Hero checks

Turn: ($0.39) K :spade: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.27, SB calls $0.27

River: ($0.93) A :diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $1.50, SB calls $1.50

Final Pot: $3.93
      SB mucks T :club: A :club:
      Hero shows A :spade: K :club: (two pair, Aces and Kings)
      Hero wins $3.77
      (Rake: $0.16)
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      :spade: Splněné cíle:
      :spade: Takřka kompletně nastudované ranges z jednotlivých pozic, které mi hodně boostnuly hru
      :spade: Už tak často netiltuji, nicméně stále jsou situace, které mě dokážou vytočit jako např. mít dva páry na flopu a na river dojde soupeřovi taky druhý pár, samozřejmě má jej vyšší a tudíž prohraji
      :spade: Postování hand do HJ fóra a následná analýza hand v HM2
      :spade: The Mental Game of Poker 1/2

:diamond: Cíle pro tento týden:
      :diamond: Odehrát alespoň 10k hands - neměl by být takový problém
      :diamond: Zhlédnout další poker videa
      :diamond: Vylepšovat poker strategii, více analyzovat své handy a poučit se z chyb
      :diamond: Dokončit progress na NL5 a ustálit se tam

Typ hry: NL2 - NL5 (ZOOM/SH) + pár shotů NL10/NL25
      Celkový počet hand: 12114

Bankroll na začátku session: $148.11
      Bankroll na konci session: $152.51
      Profit za tyto sessions: + $4.40
      Handy za poslední týden: around 11k

Profit od počátku výzvy: + $52.51

Typ hry: NL2 - NL5 (ZOOM/SH) + one shot on NL100 (lol, I got crazy that day. I've restricted everything above NL5. I don't trust myself anymore :-D )
      Celkový počet hand: 18139

Bankroll na začátku session: $152.51
      Bankroll na konci session: $201.34
      Profit za tyto sessions: + $48.83

Profit od počátku výzvy: + $101.34

Graf

:spade: Winnings z grafu nesedí vzhledem k celkovým nahraným $, nevím jak jsem to dokázal, zřejmě jsem omylem nějak smazal nějaké handy, no nevadí, je to stejně jenom orientační. Řídím se tím co mám v kase.
    • Wdoomek
      Wdoomek
      Bronz
      Registrace: 31.07.2011 Příspěvky: 376
      LooooN původně napsal

Typ hry: NL2 - NL5 (ZOOM/SH) + one shot on NL100 (lol, I got crazy that day. I've restricted everything above NL5. I don't trust myself anymore :-D )
      No nevím jestli to je opravdu na lol ;) jinak ta angličtina tomu má dodat na dramatu? :-) aby další příspěvek nebyl "crying post" :-) každopádně GL
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Byla to rozhodne hloupost, proto jsem take zakazal veskere high limity, aby me to nelakalo.

Co se tyka anglictiny, mam k ni silny vztah, kde muzu, tam ji vyuzivam, je u me na dennim poradku. :-) Dalsim duvodem proc anglictina, pristi mesic se opet stehuji do UK, nicmene neni problem drzet blog ciste v cestine.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      kam se přesně stěhuješ? Jinak užij si v čr teplo, tenhle rok tu léto stojí za houby
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Puvodne jsem chtel Bristol-nepodarilo se mi sehnat ubytovani z CR, tak jsem se znovu rozhodl pro Londyn, uz jsem tam necely rok predtim byl..

Ty horka jsou priserne, kdyby bylo v CR alespon more, bylo by se kde osvezit. Jenomze tu neni nic.

Kde jsi ty, ze je tam bidne? :-D To podnebi mi prislo skoro stejne jako v CR, az na prehanky.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Do Londýna bych znovu nešel a jinak jsem právě v Bristolu, rádoby nejslunečnějším městě v UK
      jinak ano, situace s ubytováním je celkem špatná, ale pořád se tu něco málo najít dá
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Ja se ti nedivim, taky jsem uz nechtel do Londyna, protoze je overpopulated & expensive. Nicmene jsou zde ceske/slovenske agentury na ubytovani. Shanel jsem mesic ubytovani v Bristolu a bez uspechu. Inzeratu byly spousty, jenomze v ten den co byly poslany, okamzite zabrane. *zavist*
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Tak se zkus přidat na stránku češi a slováci v Bristolu. KAždje den tam někdo nabízí ubytování. Ale ono nikdy nenajdeš dobré ubytování z ČR. Já jsem měl štěstía po jednom dnu jsem našel soukromého lanlorda, bydlím pod ním už skoro rok a nikdy nebyl žádnej problém.
      Chce to jen nebýt pesimista a být ochoten riskovat a n'věřim, že do dvou týdnů seženeš pěkné ubytování.
      nicméně gl v Londýně, ale zpět za těma muslimama, plnejma mhd a drahejma podnájmama bych už nešel (dělá se mě ěpatně jen když projíždim jednou za půl roku oxford street a vůbec centrem v 8 večer na coach station a vidim ty zarvaný ulice lidma :D )
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      V te skupine jsem a snazil jsem se tam nekolikrat psat, ale bez uspechu, ono se z CR opravdu spatne cokoliv shani. Pokud clovek nema stesti, tak nejidealnejsi varianta je sehnat neco na miste s tim, ze se clovek ubytuje v hostelu a neco shani na miste. Vetsina lidi chce alespon vypis z ucty, reference atp.

Z Muslimu taky nejsem zrovna paf, nesnasim viry, ktere slouzi jenom k vymivani mozku.

Videt milion lidi na jednom miste neni nic k popukani :D , coz v zone 1 v Londyne je skoro vsude.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Ono hlavně v Londýne nepoznáš anglickou kulturu, která je v menších městech.
      Jedinej důvod proč bych se vrátil do Londýna je live hra, která tu zrovna moc ve velkym nejede.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      haha, zajímavý poznatek, byl jsi na nějakém turnaji v Londýně? Eventuálně v kasíně?
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      jop, hrával sem hlavně v aspersu, začal sem třema turnajema, skončil jsem každej týden na cash game :D
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Obdivuji tvoji kuřáž :-D (asi bych si netroufl jít do kasína sám, obzvlášť ne do kasína v Londýně), když jsem si zadal 'Aspers' do google, vyhodilo mi to Stratford a právě jsem si vzpomenul rovněž na Primark, byť si nevzpomínám na název, vím na 100%, že když jsem šel x-krát do Primarku, název nějakého kasína(zřejmě tohohle) jsem viděl při pěší chůzi po mostě do toho obchodňáku. Když seberu odvahu, možná zkusím zajít právě tam, konec koncům plánuji se nastěhovat do Stratfordu, takže by to bylo při ruce. I když mě live plays nějak nenadchly, preferuji on-line, které se dají zapnout a vypnout kdykoliv - podle času a nálady.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      ser na londýn a přijed do Bristolu, práce je všude stejná :)
    • Wdoomek
      Wdoomek
      Bronz
      Registrace: 31.07.2011 Příspěvky: 376
      LooooN původně napsal
      Byla to rozhodne hloupost, proto jsem take zakazal veskere high limity, aby me to nelakalo.

Co se tyka anglictiny, mam k ni silny vztah, kde muzu, tam ji vyuzivam, je u me na dennim poradku. :-) Dalsim duvodem proc anglictina, pristi mesic se opet stehuji do UK, nicmene neni problem drzet blog ciste v cestine.
      Ja jsem to nemyslel zle :) taky anglictinu vyuzivam denne, jen mi to tam nesedelo do zbytku postu :) a jinak s tim zakazanim limitu good move :f_thumbsup:
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Paulis1992 původně napsal
      ser na londýn a přijed do Bristolu, práce je všude stejná :)
      to bezpochyb je, jediný rozdíl je v tom, že je Londýn po stránce finanční x-krát dražší(ubytování a doprava), zbytek je zanedbatelný. Nehodlám tam být věčně, osobně je mi Londýn proti srsti, ale jakmile budu v UK bude podstatně snažší sehnat ubytování někde jinde. Líbí se mi i Brighton/Plymouth z fotografií, chvíli jsem totiž přemýšlel v jakém městě se usadit a tyhle města byly taky na mém seznamu.

Wdoomek
      Ja jsem to nemyslel zle :) taky anglictinu vyuzivam denne, jen mi to tam nesedelo do zbytku postu :) a jinak s tim zakazanim limitu good move :f_thumbsup:
      Dle mého názoru, jedna z nejlepších funkcí na Pokerstars :D pro tiltující lidi , nevím jak si na tom stojí ostatní herny.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      já taky nechci zůstat na jednom místě celej život, ale Bristol mě celkem přirostl k srdci :) O Brightonu jsem taky přemýšlel, 2x jsem tam byl když jsem ještě bydlel v Londýně a dokázal bych si představit bydlet někde do 5ti minut od pláže.

Tak uvidíš no, ale ono hledat ubytování někde jinde, když si v Londýně bude taky celkem složitý.

Hele napiš mě na skype pavel.staud , pokecáme o tom víc :)