[NL25] AKo 3bet

• Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2757647
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $29.77 - VPIP: 24, PFR: 19, 3B: 7, AF: 5,2, Hands: 439
      SB: $35.97 - VPIP: 12, PFR: 6, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 17
      Hero (BB): $25.00 - VPIP: 23, PFR: 18, 3B: 6, AF: 1,6, Hands: 487253
      UTG: $26.46 - VPIP: 22, PFR: 16, 3B: 7, AF: 1,7, Hands: 99
      MP: $26.05 - VPIP: 18, PFR: 13, 3B: 4, AF: 2,2, Hands: 186
      CO: $26.68 - VPIP: 24, PFR: 21, 3B: 10, AF: 2,8, Hands: 1459

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with K :spade: A :heart:
      3 folds, BTN raises to $0.50, SB calls $0.40, Hero raises to $2.25, BTN calls $1.75, 1 fold

Flop: ($5.00) T :heart: K :diamond: 9 :club: (2 players)
      Hero bets $2.62, BTN raises to $6.80, Hero calls $4.18

Turn: ($18.60) T :club: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

River: ($18.60) 5 :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $20.72, Hero folds

Nevím v těchle spotech co dělat foldovat už F mě přijde moc tight ale nevím. a na tom R tak vždycky co jsem se zkusil na něco takovýho podívat tak tam byl FH ale zanalyzoaný to nemám jak to hrajete vy?
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Tyradiel,

celkem těžší spot - sice málo ruk, ale máš nějaké info, co by mohlo pomoct? Např.jestli je to nějaký masstabler, jestli už někdy raisoval apod.? Vůči lidem, kteří mají předpoklady být straight forward postflop, bych hrál klidně b/f F, vůči nějakým aggro hráčům bych hrál svoje range, netuším, jaké jsou v tomto spotu tendence, i když celkově vůči těmto b-x-b/r-x-b mám určitý obrázek, zatím mě nic nepřesvědčilo o tom, abych si myslel něco jiného.

Teda můj default je menší cbet okolo 1/3p (mám tu linear sqz -> většina mé range je buď made hand, nebo draw, nemám žádný lowEQ air v rangi -> chci hrát board agresivně vůči víc capped range, resp.soupeř tu nemá žádné silné handy, co já bych neměl v rangi...vzhldem k tomu, že dost ruk jsou ale i středně silné made hands, tak nechci hned na F nafukovat pot a betuji málo a splituji až na T na check/c a bet).

Vůči raisu bych obv callnul a na R začínám asi vždy checkem. Můj point je ten, že buď má bluff v tomto spotu, nebo tricky zahrané FH/straight, teda nemá moc smysl betovat, nemá tam žádné středně silné handy, které by checkoval beh a vůči kterým bychom nějak ztráceli value. FH/straight betne sám a bluffy může/nemusí, ale na shove nám je stejně nedorovná. No a vychází mi to, že s AK můžu klidně i foldnout v rámci mé strategie (často i ruky jako QTs betuji na F a často je i otáčím na bluff na dalších streets, mají dobré blockery, můžu vyfoldovat nějaké JJ/weak Kx mby..teda mám v rangi jak trips, tak i dost FHs/AA,...AK vs shove můžu zahodit).
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      no info moc nemám další jen to že měl raise cbet okolo 8 % ale to nevim jestli je dobrej vzorek na to jeste. Ono já hraju zoom a na některý hráče mám sice staty ale ne notes protože né každou tu handu s nima hraju a když du fast fold tak už jejich tendence často nevidím