[NL10] (T) JACK high flush

• Reggy4u
      Reggy4u
      Bronz
      Registrace: 23.06.2009 Příspěvky: 29
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players -

BTN: $10.83
      SB: $28.62
      BB: $10.47
      UTG: $20.09
      MP: $10.60
      Hero (CO): $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with J :spade: 8 :spade:
      2 folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, BB calls $0.20

Flop: ($0.65) 5 :spade: 9 :spade: 6 :diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.40, BB calls $0.40

Turn: ($1.45) K :spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.90, BB raises to $3.20, Hero ???
      Hero raises to $9.30 all in, BB calls $6.10

River: ($20.05) 5 :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $20.05
      BB shows Q :spade: T :spade: (a flush, King high)
      Hero shows J :spade: 8 :spade: (a flush, King high - lower cards)
      BB wins $19.15
      (Rake: $0.90)
      Ahoj, je to overplay? Villainova line mi přijde fakt jako flush, nebo minimálně :As: :Kx: , budu dostatečne často lepší s J high flushí? proti rangi AsQs,AsTs,QsTs,As7s,Qs7s,Ts7s,AsKd,AsKh,AsKc (0,90% range), mi to vychází, že mám 39% equity, a nevím jestli bude mít range víc wide. Já tu žádnou flush zatím nedokážu zahodit.

Měl bych b/c T a přehodnotit river? - flush bych foldl jen kdyby přišla spade, takto jsem se asi izoloval jen do lepších hand... díky za názor
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Reggy4u,

nezapomeň, že AKsx kvůli akci PF nemá, to by 3betoval skoro určitě. Já bych hrál b/c a calldown non-spade R. Myslím si, že bluffy může mít, ale vyfoldujeme je shovem. Shove těžko říct, jestli bude lepší, myslím si, že 2p+ z flopu raisuje většinou už přímo na F a turnuté K9 ruky tady spíš c/c-uje, takže se obávám, že c/r/call range bude jen flush a vůči tomu budeme dost špatně. Teda lepší callnout a nechat mu v rangi potenciální bluffy, než se izolovat shovem do range, která nás nejspíš dost dominuje.

e: Ještě dodám, že na tomto boardu jsou bohužel dost blockované horší flushe, takto těch horších flushí v rangi bude opravdu naprosté minimum, jestli vůbec nějaké.