[NL5] QQ flop 3 hearts

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2758841
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

CO: $0.82
      BTN: $2.28
      SB: $5.01
      Hero (BB): $2.05
      UTG: $0.69

Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with Q :spade: Q :diamond:
      UTG calls $0.02, CO calls $0.02, 1 fold, SB raises to $0.10, Hero raises to $0.30, 1 fold, CO calls $0.28, SB calls $0.20

Flop: ($0.92) Q :heart: 8 :heart: 6 :heart: (3 players)
      SB checks, Hero bets $1.75 all in, CO calls $0.52 all in, SB folds

Turn: ($1.96) 2 :club: (2 players - 2 are all in)

River: ($1.96) 5 :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $1.96
      CO shows 9 :diamond: 9 :spade: (a pair of Nines)
      Hero shows Q :spade: Q :diamond: (three of a kind, Queens)
      Hero wins $1.89
      (Rake: $0.07)

Hitl jsem sice třetí dámu, nicméně na flopu byly 3 srdce a byl to multi-way pot, bál jsem se, aby nepřišla čtvrtá karta v barvě (= slow play nepřicházel v úvahu), která by mě zcela jistě zabila, tak jsem dal all-in, byť v tu chvíli jsem měl zřejmě nejlepší hand.
  • 5 odpovědí
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      s tvojimi myšlienkami sa stotožňujem. board je nebezpečný, takže nechcem slowplayovať. chcem však dostať call od :Ah: alebo iných draws, takže by som priamo nepushoval
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Ahoj,
      takže místo ALL-IN raději betnout 2/3 potu, 3/4potu nebo celý POT? (Či jiný sizing?)
      Děkuji
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,443
      xpravda původně napsal
      ahoj
      s tvojimi myšlienkami sa stotožňujem. board je nebezpečný, takže nechcem slowplayovať. chcem však dostať call od :Ah: alebo iných draws, takže by som priamo nepushoval
      By mě ani trošku nepřekvapilo, kdyby to SB s :Ah: snap callnul na NL2 :f_biggrin:
    • Dante1307
      Dante1307
      Bronz
      Registrace: 24.07.2010 Příspěvky: 31
      To je těžký, když SB unknown. Shove asi ok. Já bych v to v tomhle multiway řešil tak, že bych SS vystavil all-in (tedy sázka 52c, stejně calluje v podstatě s jakoukoli made handou + Ahx, Khx - a v zásadě musí, commitnul cca 40 % svého stacku preflop), a to se záměrem indukovat steal/izolaci (např s AA, KK, Ahx, Khx nebo combodraw) od SB - tedy plán další akce je shove na any-raise a call na shove. Problém je, že je SB dostatečně deep, aby mohl prostě jen flatnout, navíc by dostal víc než férovou cenu a na turnu je spousta scarykaret a unimproved top set se těžko folduje. Tvoje řešení má užší varianci, moje je imho long term profitabilnější. Tak si vyber.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Když nad tím přemýšlím, tvé řešení mi přijde podstatně lepší, byť na první pohled o něco složitější. Příště to zkusím zrealizovat takhle. Přeci jenom shove je posledním možným(a zřejmě i nejjednodušším) východiskem v takovéhle situaci :-D

Díky hoši!