[NL10] Lowest OP na drawy riveru vs bet/call

• Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      Ahoj, má to tady cenu ještě callovat, or ten middle hráč dává svým callem najevo, že je dostatečně ahead, nebo-li trips/low straight?

PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (BTN): 130.6 BB
      SB: 157.7 BB (VPIP: 22.35, PFR: 20.24, 3Bet Preflop: 6.25, Hands: 89)
      BB: 94.9 BB (VPIP: 56.52, PFR: 30.43, 3Bet Preflop: 9.38, Hands: 72)
      UTG: 116.7 BB (VPIP: 19.58, PFR: 14.69, 3Bet Preflop: 3.17, Hands: 146)
      MP: 100 BB (VPIP: 29.27, PFR: 21.95, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 42)
      CO: 95.5 BB (VPIP: 13.21, PFR: 5.66, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 54)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has T:spade: T:club:

UTG raises to 3 BB, fold, fold, Hero calls 3 BB, fold, BB calls 2 BB

Flop: (9.5 BB, 3 players) 6:diamond: 8:spade: 9:heart:
      BB checks, UTG bets 6.5 BB, Hero calls 6.5 BB, BB calls 6.5 BB

Turn: (29 BB, 3 players) 2:diamond:
      BB checks, UTG checks, Hero checks

River: (29 BB, 3 players) 2:spade:
      BB bets 28 BB, UTG calls 28 BB
  • 4 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Phoenka,

na T bych betnul pro value z ryby a i protekci před EQ sharem, as played spíš fold, po tom callu si myslím, že hlavně po callu toho UTG budeme zřejmě skoro vždy behind vůči minimálně jednomu z nich.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Ahoj, neslo by to foldnout uz na flopu? Jsme 3w takze nemusime defendovat tolik + je ve hre fishka takze tady bude souper asi tezko nejak exploitovat nase overfoldy (pokud nejsou fakt extremni, coz ne - defendovat muzeme QQ, sety, 77), protoze s bluffama si casto nabehne do nejakyho pairu fishky.

A ja si nejak moc neumim predstavit, ze by tady UTG cbetoval OCs, mozna ATs s bdfd, ale to jsou tady 2 comba, a podleme mejch rychlo-vypoctu potrebujeme, aby krome 77 tady souper betoval jeste alespon cca 6c, které beatujem.

Pri nejlepsim je to dost close a vyhoda je, ze fishka bude casto dotovat s ruznymi trashemi, cimz se nam zlepsi odds. Suma sumarum kdyz nad tim prrmyslim, tak bych to asi taky callnul i proto, ze pokud mame nejlepsi handu, tak by na dalsich streets uz souperi vetsinou nemeli delat moc problemy a dokonce po UTG checku na turnu bychom mohli tahat value z BB (jak radil katrisone) a mozna dokonce tou sazkou vyfoldovat UTGem potkontrolnuty TT,JJ.

Edit: ted jsem si uvedomil, ze utg ma v rangi jeste SCs (minimalne T9s, JTs (3c)), takze uz mi to prijde jako docela v pohode call, takze jsem si postupne na otazku sam odpovedel, omlouvam se tem co to docetli do konce :-D
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      Ono jako, moje myšlenkový postupy byly asi takový, že flop je dost hrůza, kdyby BB betnul a UTG docalloval, tak i přes OP handu pouštím. Jenže BB šel jen check a betnul to až UTG. Možnost, že BB zahodí tam byla a ve dvou si to rád zahraju + mám pozici + GS... proto ten call. BB za mnou taky call, což znamená, že může mít úplně cokoliv, páč je to fish. Asi nebude mít 34o, ale jinak vesměs od GS až po OC. Pak se na turnu objevila blank karta, BB opět check (což mi ve zúžení jeho range nepomohlo), ale UTG check behind. Kdyby měl set, 2p nebo postupku, tak tam vypálí druhej barrel, to se nestalo, proto si říkám, že má možná OESD/FD nebo OP. Moc rád bych to betnul, ale štve mě ta ryba na BB, protože u ní fakt nevím. Kdyby na můj bet raisnula, jsem v .... a to může i bluffovat a zbytečně se tak připravím o free kartu a možnost showdownu. Pak přišel ten river (blank as well). Ryba pobet. Rybu bych calloval v cuku-letu, ale pokud už tam je call od UTG, tak ho tipuju na 2x/A9/TT+ a přijde mi ta cena příliš vysoká, když z toho beatuju jen A9...

BTW RESULTS:
      Hero fold, FISH měla netrefenou postupku (7x) a UTG vyhrál s TT
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Já si myslím, že reg stále může betovat F pro nějakou thinvalue z ryby a protekci i horší handy, teda např. A9s apod. S tím GS teda osobně nefolduji. Jinak ryba tam má neskutečně mnoho pair+draw ruk a vůbec bych se ho nějak nebál, většinu jeho 2P+ ruk fastplayuje imo na F.