Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] JJ v 3bet mw vs fish na spárovaném nízkém boardu

• Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players

SB: $52.83 (528.3 bb)
      BB: $12.72 (127.2 bb)
      Hero (MP): $12.85 (128.5 bb)
      CO: $10 (100 bb)
      BTN: $17.25 (172.5 bb) 26/22 po 142 handach, 3bet 9.8

Preflop: Hero is MP with J J
      CO posts BB OOP, Hero raises to $0.40, CO calls $0.30, BTN raises to $1.20, 2 folds, Hero calls $0.80, CO calls $0.80
      Na CO zrovna přišla asi fishka, postnula bb, proto oteviram na 4bb. Raise jen calluju, chci udrzet fish ve hre. Kdybych re-raisnul, tak by mohla fish zahodit a btn by mohl třeba 5bet/all-in a to bych musel zahodit já a to by byla myslím škoda. Špatné nebo dobré uvažování?

Flop: ($3.75) 5 5 3 (3 players)
      Hero bets $2.40, CO calls $2.40, BTN folds
      Tady jsem donknul. Když to teď zpětně vidím, tak nevím proč... Jediné co mě napadá, aby to nebylo check-check-check.

Turn: ($8.55) 4 (2 players)
      Hero checks, CO checks
      Fish to dorovnala a na takovém boardu a proti podobným hráčům z toho mám poslední dobou tak nějak respekt a proto pot-control x/c. Tuším že uvažuju zle a horší run posledních dnů mi ovlivnil mindset a ve spotech se ztrácím víc, než dřív...

River: ($8.55) 8 (2 players)
      Hero bets $2.30, CO raises to $6.40 and is all-in, Hero folds
      Tady nevím jestli x/f, x/c nebo b/f. Random jsem si vybral poslední variantu :f_confused: (x/r v zadnem pripade :D )

Results:
      $13.15 pot ($0.59 rake)
      Final Board: 5 5 3 4 8
      Hero mucked J J and lost (-$5.90 net)
      CO mucked and won $12.56 ($6.66 net)
  • 5 odpovědí
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,470
      PF call vs SQ (uvažování ok imo)
      F x/c, donkem nezískáš value z příp. blufů
      T asp, bych betoval dál pokud to je fish
      R asp asi ok, dal bych ale vyšší sizing
    • Phoenka
      Phoenka
      Stříbro
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      HHHuBi původně napsal
      R asp asi ok, dal bych ale vyšší sizing
      R bys dal s cílem b/f vyšší sizing? I don't see the point - snažit se prohrát víc?
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,470
      no prostě jsem myslel že může callnout i za vyšší sizing horší handy. Beru zpět ale dal bych max tak 1/3p.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      Donk ma flopu se mi osobne libi, pf agresor casto checkne OCs protoze je to 3w a free karta je tady imho katastrofa.

Na turnu bych rozhodne pokracoval v sazeni, proti fishce tam rozhodne mame valuebet + je dost pred cim se chranit (FDs) a mame tam i 2 streety minimalne na blank riveru, takze ani z tohoto duvodu neni dobry check.

As played na riveru si myslim ze ma vetsinou bud air, nebo straight+, takze value můžeme ziskat jen z bluffu, takze bych checknul a podle timingu/sizingu callnul, nebo foldnul.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Zeldyman,

na tom donku s fishem v potu není nic moc špatného, důvody zmínil bodycheck, pokud bych měl ale info, že je PFA cbet-happy, tak c/c bude taky ok. As played poměrně jasný shove na T. Ryba callne všechny PPs vždy. Checkem riskujeme, že si něco checkne beh a přijde nějaký action killer.

e: Jinak dodám, že se Ti naskytla fakt dream situace a je škoda, že jsi ji nevyužil. Teda vyfoldoval jsi rega na F, dostal jsi call od ryby a přišel totální blank, víc už sis opravdu nemohl přát :) . Příště hrej víc straight forward bez infa.