[NL25] FR KQs

• lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 7 players
      Hand converted by PokerTracker 4

UTG+1: 76.84 BB (VPIP: 46.15, PFR: 23.08, 3Bet Preflop: 30.00, Hands: 26)
      MP: 101.44 BB (VPIP: 19.13, PFR: 14.79, 3Bet Preflop: 6.00, Hands: 516)
      Hero (CO): 100 BB
      BTN: 101.4 BB (VPIP: 11.80, PFR: 10.80, 3Bet Preflop: 3.64, Hands: 503)
      SB: 230 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 11)
      BB: 115.04 BB (VPIP: 12.36, PFR: 8.26, 3Bet Preflop: 4.02, Hands: 2,416)
      UTG: 41.84 BB (VPIP: 17.43, PFR: 12.84, 3Bet Preflop: 4.65, Hands: 111)

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has K:spade: Q:spade:

fold, fold, fold, Hero raises to 3 BB, fold, SB raises to 8 BB, fold, Hero calls 5 BB

Flop: (17 BB, 2 players) J:club: 2:club: A:spade:
      SB bets 10 BB, Hero calls 10 BB

Turn: (37 BB, 2 players) 8:club:
      SB checks, Hero bets 20 BB, SB calls 20 BB

River: (77 BB, 2 players) 3:diamond:
      SB checks, Hero bets 62 BB and is all-in, SB ?

Preflop: Soupeř unk. Východní Evropa + více stolů => asi regulár.

Flop: Defend.
      Moje PF range:

AKs/AKo tu mám jak proti komu. Vs tento hráč bych to calloval.

Moje Flop range:

Potřebuji defendovat 47,8 komb. Část 88 bych měl tedy foldovat

Turn: Hotových flushí bych tady měl mít 4 kombinace takže bluff kombinace OTT by měly být 4kombinace AKo kde A je v :club: a dále kde je K v :club: . Explo chci ale tento spot zřejmě overbluffovat dvoustreetově - hráč se tak OTR dostane do dost FML spotu. Vs tento hráč bych měl mít "čistou" image, takže by měl spíše overfoldovat. Jako vhodný kandidát na případný overbluff mi přijde KQ:spade: . Mám gutshot + blokuji AK + mám nulovou SD value.

Ok play nebo spew ?

Díky za názory

Edit: PF a F range by měla vypadat jinak, zapomněl jsem do default range přidat AKo/AKs - úpravou by se jenom ubraly PP na úkor AKo/AKs které bych calloval to mi přijde zbytečné předělávat a pro tento spot je to nepodstatné.:f_biggrin:

Edit2: Teďka mme ještě napadlo že se vlastně přídá jedno kombo flush.
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj lukasek09,

like, hrál bych stejně, moc jiných bluffů už snad ani nemáš v rangi (dokonce si myslím, že s tímto sizingem nebude stačit bluffovat KQs a měl bys v teorii dokonce otáčet nějaké made hands na bluff aby byl indiferent mezi callem a foldem). Tvoje range je teda šíleně tight, pokud bych vycházel z toho, že budeš mít ještě nějakou 4b range, tak mi vychází, že musíš otevírat ~20%, co se mi zdá dost málo na CO. určitě bych zchecknul WR u hraničních hand, když se to k Tobě profolduje a ty otevřeš. Pokud bys měl výrazně >0bb/100, tak bys měl určitě rozšiřovat (tímto způsobem jsem se dostal časem až na aktuálních asi 32% open, každopádně nějakých 25% bych na CO považoval za minimum v dnešní době)
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Díky za vyhodnocení snapnul mě z AK:heart: .

Z CO mám raise first in 28,9%. Ta defend range je taková orientační snažím se ji "přizpůsobovat" soupeřům. Jelikož hraju docela málo stolů tak mám čas sledovat jak často soupeř vs hero 3betuje a jak hraje postflop. Fold to 3bet mám 58,7% přijde mi ten lehký overfold v pohodě - nemám pocit, že lidé by default 3betují vs CO tak jak by měli a vs aktivnější hráči defenduji širší range podle jeho postflop play nebo pokud je BTN nějaký agromonkey tak naopak range PF zužuji.

Edit: Jinak ano vs unk defenduji tigh range a overfolduji - vycházím z populačních tendencí.