[NL10] KK 3Bp vs

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      26hand 19/12

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
      PokerStars6 Players
      Stacks:
      UTG ($108.2BB) 108bb
      UTG+1 ($87.8BB) 88bb
      CO Hero ($100BB) 100bb
      BTN ($19.4BB) 19bb
      SB ($117BB) 117bb
      BB ($106.6BB) 107bb
      Pre-Flop: (1.5BB, 6 players) Hero is CO K K

UTG raises to 3BB, 1 fold, Hero raises to 8BB, 3 folds, UTG calls 5BB

Flop: 5 2 8 ($17.4BB, 2 players)
      UTG checks, Hero bets 9BB, UTG raises to 24BB, Hero calls 15BB
      Turn: 3 ($65.4BB, 2)
      UTG bets 31BB, Hero calls 31BB
      River: A ($127.4BB, 2)
      UTG checks, Hero checks
      Final Pot: $127.4BB

and whats your play and why? Dík
  • 9 odpovědí
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Větsi sizing pf protože je to asi fish.
      Větsi sizing flop. Jeho range je podle mě dost neelasticka. Betim 14bb tak nějak.
      Jinak je imo těžko říct co na turnu z toho co reisil na flopu porážíš. Za vyšší sizing bych to asi i foldnul.
      Co myslíte o tom otočit to na riveru na bluff? Můžeme vytlačit i sety ne?
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      nemyslím že by tu něco nasvědčovalo tomu, že to je fish. Tím slovem neelastická myslíš že ad betnu 9 nebo 14 tak se jeho range chová skoro stejně?

k Riveru: flush asi betuje dál, ze setů tam má snad jen 88, na zbytek hand máš SDv, nedává to smysl imo.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Je otazka jestli ma vsechny sety, nebo jen 88. Počítal bych s tím, že 55 tam bude mít s menší frekvencí a 22 ještě s menší. (ale mít je může)

A s čím bude raisovat flop a betovat turn? Řekl bych, že tam většinou bude buď ta flush, nebo set. Snad by mohl mít něco jako AsKx, ale to nebude tak často raisovat na flopu. Takže já bych foldnul turn.

A jinak se mi zdá docela fajn checknout flop, protože board je lepší pro soupeře - má tam (může mít) všechny sety, zatímco ty žádný. Pokud tě raisne a pak vsadí T i R, tak nebudeš vědět, jestli zahodit, nebo callnout v podstatě top tvé range.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      proč myslíš že by tam mohl mít i 22? Vzdyt ten hráč je v podstatě unknow, a unknowi přiřadit tudle range mi příde dost optimistický, jelikož chceš defualtně uvažovat že to je rozumnější hráč/podle obecných tendencí.

e: aha až ted jsem si všimnul že 3betem 8bb vs 3bb mu dávám takový trochu asi lákavý ale stále -ev iodds na call ale stejnak, ty 77 a níž bych mu tam moc nedával asi

"A s čím bude raisovat flop a betovat turn?"
      ten turn uplně nevím jak moc často by hráči pokračovali, ale imo na flopu JJ+ bych nevylučoval, na turnu pak spíš s FD další cb ty páry
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Hubi: PF mi to přijde z pozice vilaina docela i callnutelný z toho důvodu, že ty vs UTG budeš mít celkem silnou range, která mu často set zaplatí + tvůj nízkej sizing + i pravidlo 20 násobku tam má splněný. Nicméně já bych mu na tom flopu z hlediska frekvence těch hand v jeho rangi dal 1comba pro 22, 2c pro 55 a 3c pro 88 = 6comb setů cca by mohlo odpovídat imho.

S těma JJ+ (možná TT+) kdyby takto vsadil 2 barelly tak mi to přijde minimálně na turnu jako celkem brutální overplay od něj. Pokud to měl, tak je to na poznámku a příště už můžeš betovat flop a pak případně calldown na tuto jeho hru.

Jinak se mi ale pořád zdá nejlepší ch flop, ale možná mi katrisone srazí hřebínek :f_biggrin:
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,443
      bodycheck původně napsal

Jinak se mi ale pořád zdá nejlepší ch flop, ale možná mi katrisone srazí hřebínek :f_biggrin:
      Necheckuju ever.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      uvidímě co na to řekne Katri no, nejsem si 100% jistý ale to pravidlo call 20 tam splněný nemá, (calluje 5bb*20=100bb, jenže já mám ve stacku už o 8bb mín, myslím že to je vzdycky aktuální stack právě)
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj HHHuBi,

mně se zdá, že vůči tomu 8bb sizingu rádi setminují často, včera jeden BE reg na nl200 call MPvsCO 44 (asi věděl, že hitne 44J board vs KK:f_drink: ), teda já bych mu určitě minimálně 50% těch low setů dal a 88 vždy obv. Nicméně i navzdory tomu necheckuji F. Pokud má teda ~6c setů, tak stále do R musí callovat dost comb. na to, abychom často měli mít 3str value (pokud nemá 100% AA, to by bylo horší, ale to je imo špatný předpoklad). Stačí zmínit QQ - 6c, co je samo o sobě zhruba tolik, jako setů. Ofc ne vždy přijdou blanky, ale tak neodradilo by mě to od cbetu na F. Pokud si vůči někomu chceme balancovat xbeh, tak to většinou dělám s handami, které nejsou vůbec zranitelné, teda např. AAsx apod.

As played - pokud máme ready na hráče, nemám známe všeobecné tendence hráčů (např.že c/r na UTG v 3bp je vždy 2p+), tak bych hrál zkrátka rangově, teda calloval bych ten F/T tak, aby nemohl bluffovat profitabilně. Mně to s moji rangí vychází tak, že Kk bych tady hrál úplně stejně.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      díky za vyhodcení, můžu ještě prosím podotázku na ten sizing, myslíš že by bylo teda optimálnější(víc EV) ten default sizing zvýšit vs 3bb IP na 3bet? Případně na kolik, dík.