[NL25] Q8s

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 2761529
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $25.00
      Hero (SB): $25.10
      BB: $16.90

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with 8 :club: Q :club:
      1 fold, Hero raises to $0.50, BB calls $0.25
      Pre-flop standardní open-raise, opponent vypadá fishy vzhledem k jeho stacku

Flop: ($1.00) K :club: A :diamond: T :club: (2 players)
      Hero bets $1, BB calls $1
      C-bet na flopu, máme backdoor FD and GS

Turn: ($3.00) K :diamond: (2 players)
      Hero bets $2.25, BB raises to $4.50, Hero calls $2.25
      Ten re-raise mě docela vyděsil, počítal jsem s tím, že má opponent Kx or Ax. Myslím si, že set a straight by raisoval už na flopu, kde to bylo dost straight/flush-drawy

River: ($12.00) 7 :club: (2 players)
      Hero bets $6.75, BB raises to $10.90 all in, Hero calls $4.15
      River byl dost scary, sice mi došel další :club: a zkompletoval mi flush, nicméně opponent mohl mít stále fullhouse/vyšší flush s :Ac: i když tyhle varianty jsou méně pravděpodobné. I tak jsem se rozhodl pro bet a byl jsem commitnutý na soupeřův ALL-IN a doufal jsem, že neukáže fullhouse :-D

Final Pot: $33.80
      Hero shows 8 :club: Q :club: (a flush, King high)
      BB shows K :spade: 2 :spade: (three of a kind, Kings)
      Hero wins $32.80
      (Rake: $1.00)
  • 3 odpovědí
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      asi bych tento flop hrál c/c, stejně vyfoldujeme jen to co i tak porážíme, popřípadě pocket páry co můžeme vyfoldovat i na dalších streets, tím spíš že je to fishka
      as played asi ok, turn za ty odds nefolduju a river bych pushnul celý stack, ne jen 6,75
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Mne prislo, ze kdybych dal all-in na riveru, ze by se fihska zalekla a dala step back, proto jsem betl mene a doufal v call/all-in.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj LooooN,

hrál bych check/c T, daleko lepší karta pro jeho range. Sice je to ryba, ale stále - ty Kx nebetuje na F, on si je calluje vždy, ať už je to fish nebo reg. As played bych vs reg hrál c/něco R, spíš c/c, ale vůči rybě i donkshove může být. Donk 6$ mi přijde zbytečný, akorát dáme šanci callnout jeho tripsům a ztratíš trochu value. Tady to naštěstí shovenul, ale to se nám nemusí povést vždy...