Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] x/r cbet flop s OCs+bdfd

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      IPoker Network $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2762405
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: $10.41 - VPIP: 38, PFR: 7, 3B: 1, AF: 1.5, Hands: 425
      UTG: $8.18 - VPIP: 30, PFR: 19, 3B: 0, AF: 1.5, Hands: 118
      MP: $16.94 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 0, AF: 4.1, Hands: 185
      CO: $5.33 - VPIP: 34, PFR: 17, 3B: 5, AF: 3.3, Hands: 65
      BTN: $8.78 - VPIP: 22, PFR: 11, 3B: 1, AF: 1.1, Hands: 582
      Hero (SB): $16.54 - VPIP: 32, PFR: 23, 3B: 7, AF: 2.5, Hands: 55256

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with Q :spade: K :spade:
      UTG raises to $0.30, 3 folds, Hero calls $0.25, 1 fold

Flop: ($0.70) 4 :club: 2 :diamond: 8 :spade: (2 players)
      Hero checks, UTG bets $0.35, Hero raises to $0.90, UTG calls $0.55

Turn: ($2.50) 5 :club: (2 players)
      Hero checks, UTG bets $1.25, Hero folds

Ahoj, říkal jsem si, že kdyby pokračoval s 99+, sety, 89s, 78s, A8s (55 comb) a cbet/foldoval cca polovinu overcards co tam má (A9s+,ATo+,T9s+,KJ+) (68 comb) Tak bych mohl mít okamžitej profit + pro všechny případy OCs+bdfd se můžou hodit. 2nd barell potom na každém spadeu a libovolném A (nemá skoro žádné Ax v rangi a je to scare karta pro vetsinu jeho range)

Jak si stojí EV tohodle moveu ve srovnání s callem?

Díky
  • 9 odpovědí
    • Phoenka
      Phoenka
      Stříbro
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      nemá skoro žádné Ax v rangi a je to scare karta pro vetsinu jeho range
      Nemá náhodou UTG nejvíc Ax v rangi? Jakože až AJo+, ATs+... Tady jsi na flopu jako preflop passive, 6 outs.. celkem shitty imho - i když Ti tam spadne K/Q, tak UTG je tam má taky, právě s tím A.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,470
      cau
      osobně to mám PF v 3b/f rangy, ale zhřejme furt v pohodě/close taky na call. Uvažuju i mírně o izolaci protože vypadá trošku jako regfish ale může to být jen variance ve statech

F: defendovat to imo nemusíš, call expo je ale imo furt +ev, vzhledem k boardu, handě, a tendencím. Ten x/r se mi ale moc nelíbí z důvodu že nedává zas tolik smysl, respektivě reálně tam asi moc value hand mít nebudeš nebo nechceš. Takže je to spíš jen otázka času než na to příde, do tý doby to bude +ev. Někomu to může dojít i hned readless.... Na vyšších limitech by Ti to asi vycházelo čím dál mín (nemyslím nutně jen tendle konkrétní board)
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Phoenka: Psal jsem, že jsem vycházel z toho, že overkarty vyfolduju. Ty myslíš, že by si je cbet/calloval na flopu?
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Hubi: Ajo, to mě ani nenapadlo, že na tomhle flopu vlastně nechci raisovat nic pro value, takže proti regovi to asi nebude to pravý ořechový. Tohle je sice regfish (i podle stacku), ale jet proti němu totálně nebalancovaně přestože to ani nejspíš nebude o moc víc +EV, než balancovaný call, asi nebude nutný.

Nicméně, aby to nebylo zbytečné vlákno, tak co kdyby na boardu byla :2c: , místo té :2d: ? (tam už bych měl sety)
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,470
      ty stacky jsem missnul, tak to bych radši 3betnul PF.
      postflop Proti rybě to je něco jinýho, tam bych prostě ten efekt že nic nerepujes vyradil uplně, a i historii sním nebudeš mít moc velkou. Takže bych to prostě dělal jen když bych si myslel že prostě mám feq, ale na to to chce minimálně vědět co to je za rybu..

nevím proti komu to ted myslíš, proti rybě bych to vubec neresil, proti regovi já tam třeba 44 ani 22 nemám, a u 88 uplně nevím co snima chceš dělat, 99, TT bych spíš calloval kvůli blocking efectu (kdyby byli místo osmicky) a ochraně CD range, 8x tam zas tolik nemají.. Minimálně spíš furt repuješ úzkou Vrange což není taky uplně good. Ale jako na tihle limitech to bude furt ok, jestli tam ta feq je, což jsem nepočítal.

e: jinak nevim jak to vnímaj hráči, ale SBvsUTG ta feq nejni tady uplně dobrá na to aby to mělo být nějak overcbetovaný imo, takže bych to neraisoval
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 958
      Zdar. Proti němu bych to nejspíš 3betnul for value PF. Jinak standartně proti regovi toto neni moc dobrá handa na 3bet OOP do UTG. Když dostaneme call, tak nemáme praděpodobně na Q,K boardech valuebet ani na flopu. V tomto případě máš asi širší CC pf a tuto handu potom budeš muset teoreticky defendovat, za tento sizing řekl bych, že určitě. Nejspíš bude nejlepší call a přehodnotit to na T podle runoutu.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Jen ještě k tomu PF - já tam mám všechny sety a tuto handu jsem calloval, protože za mnou byla whale - nebál jsem se častýho squeezu a měl jsem lepší IO. Imo je lepší toto jen callnout a pozvat tak tu whale, protože mi je pak schopná často dát stack s ledasčím proti mému TP.

EISSAZ: Poslední dobou často vídám od lidí 2nd barelly na bluff ať už s air, nebo nějakým draw, takže se mi vůbec nechce callovat takovéto věci OOP kdy budu na spoustě turnech odkázaný k x/f a v podstatě tak dělám tu jejich barrelovací strategii ziskovou.

V pozici bych spíš jen callnul.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Na tomhle flopu ale UTG nemá draw kromě pár gutshotů tak asi neraisuješ value handy ani blufy. Budeš muset foldnout nebo zahrát float mimo pozici.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bodycheck,

je to zřejmě fish, takže klidně jdu 3b pro value a izolaci s fishem. As played postflop vůči rybě můžeme hrát klidně hand vs potenciální range a nepřemýšlet nad tím, co reprezentujeme, takže nemám nic moc proti tomu c/r, tyto menší sizingy taky často napadám, i když je fakt, že se snažím mít už alespoň nějakou představu o tom, s čím co ten hráč dělá a nedělat to úplně na slepo. C/c bez znalosti jeho tells/tendencí bude asi lepší. Nefoldoval bych, handa má poměrně dobrý potenciál na dalších streets a nějaké ty Ahighs snad můžeme vyfoldovat i R bluffem, pokud se T procheckuje.