[NL25] JTs trips vs donk pot OTR 3bpot

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Na BB mám zatím jen 280h a hraje 20/16. Ničeho fishoidního jsem si u něj nevšiml.
      Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $11.22 (44.9 bb)
      BB: $25 (100 bb)
      Hero (MP): $45.03 (180.1 bb)
      CO: $27.85 (111.4 bb)
      BTN: $7.15 (28.6 bb)

Preflop: Hero is MP with J T
      Hero raises to $0.75, 3 folds, BB raises to $2.25, Hero calls $1.50

Flop: ($4.60) A T 2 (2 players)
      BB bets $2.91, Hero calls $2.91

Turn: ($10.42) T (2 players)
      BB checks, Hero bets $3.75, BB calls $3.75

River: ($17.92) K (2 players)
      BB bets $16.09 and is all-in, Hero calls $16.09

Results:
      $50.10 pot ($2.50 rake)
      Final Board: A T 2 T K
      BB showed K K and won $47.60 ($22.60 net)
      Hero showed J T and lost (-$25 net)

ok play?
      Ten donk na riveru je podezřelý, ale doufal jsem, že by takhle mohl zahrát AKx.
      btw. ten turn sizing asi mohl být vší, že :D něco jako 4,5-5$?
  • 6 odpovědí
    • aronpoker1
      aronpoker1
      Bronz
      Registrace: 30.04.2011 Příspěvky: 175
      Ahoj
      Určite väčší Bet T bord je WET a určite maš s čoho ťahať value kludne aj 6$
      River skôr Fold pokiaľ takto zahráš AA, TT, KsJs+, QsJs,QhJh, JTs tak mi vychádza že musíš callovat len jedno z dvoch komb JTs
      ale nl25 je pasívny limit kde sa často neblufuje a už vôbec nie týmto spôsobom tak by som to foldoval
      Ináč keby takto zahral AKx tak by bol dosť mimo a neočakával by som to
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      imo turn sizing ok, fd tam nemá tolik a získáš 2 streety value právě z nějakých pot contolnutých Ax a KK, QQ, JJ, mě se líbí
      river je imo fold, jako jsi asi celkem vysoko v range, ale podle mě to nejhorší co tam uvidíš je AT pokud ho 3betí, pokud to není super fish, tak si myslím, že takhle nezahraje horší ani ve snu
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      aronpoker: vždy AA 4betuju, TT je 1c a to ostatní moc nechápu. KsJs+? jakože pair K bych callovat měl a trips ne?
      Bord je wet. To máš pravdu, ale myslím, že by všchny FD betoval, takže moc riveru se nebojím a chci dostat co nejvíc z těch pot controlnutých hand, jak psal killtillter. I tak si ale myslím, že ten sizing mohl být větší, i když těžko říct. Zase JJ-KK by mohl foldnout. Tak právě proto se na to ptám :D ale přes 5$ bych to netahal :)
      Jsem zvědavý, co k tomu poví katri, ale je fakt, že to měl být fold, když se nad tím zpětně zamýšlím. Proč by někdo shovoval AK, když je board spárovaný a já mám Tx v rangi.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

větší bet na T, betuji malinko na boardech, kde mám merged range (betuji i dost středně silných ruk pro protekci) - tady si ale nemyslím, že chceš betovat někdy ruku jako JJ/weak Ax, ne? Takže určitě volím vysoký sizing a R folduji. Na těchto limitech většinou platí, že čím víc tricky linie, tím spíš nuts. Ty jsi perceived dost na Ax+ a dost pochybuji, že se Tě z toho bude snažit někdo vyfoldovat, hlavně na boardu, kde missnuly 2FDs. Velmi by mě překvapilo, kdybys byl dostatečně často ahead.
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      sry nějak ted nevím, co je merged range :f_ugly:
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      No ono to v tom textu vysvětlené - kde mám merged range (betuji i dost středně silných ruk pro protekci). Teda polar range = silné made handy a bluffy, merged range = složená i ze středně silných ruk.