[NL25] K9sut

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      SB 34/224 3bet8 cbety oop 50,44,40 20Khand win 63 dolary
      1) je defend na flopu ok?
      2) je call turnu ok, nebo jsem měl reisit? šel jsem na river s tím, že ho budu bluffovat
      3) dává river reis smysl? uvažoval jsem tak, že v podstatě tady musí foldovat všechno kromě nějakých A8, 88, TT, JJ ne? normální reg co má trochu disciplíny (tohle je reg) by měl tady mít obrovský fold na reis a pro mě je reis výhodný když bude mít jen 50% fold equity, je toto uvažování ok?

IPoker No-Limit Hold'em, £0.20 BB (5 handed) - IPoker Converter Tool from http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php

Button (£20.20)
      SB (£45.02)
      Hero (BB) (£20)
      UTG (£33.66)
      MP (£20)

Preflop: Hero is BB with K, 9
      3 folds, SB raises £0.50, Hero calls £0.40

Flop: (£1.20) 8, 8, 4 (2 players)
      SB bets £0.84, Hero calls £0.84

Turn: (£2.88) 10 (2 players)
      SB bets £2.01, Hero calls £2.01

River: (£6.90) J (2 players)
      SB bets £5.80, Hero raises £12, 1 fold

Total pot: £18.50

Results below:

Hero had K, 9 (one pair, eights).
      Outcome: Hero won £23.78
  • 5 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

ad 1.) Ano, v těchto pozicích overkarty + BDFD celkem jasný defend imo.

ad 2.) Raise i call je v pohodě, určitě máme dost 8x ruk a můžeme/chceme mít rozhodně raising range. Můj default by byl raise + give-up s tímto na blankách a na nějakých 7/Q/J/spadech bych bluffoval.

ad 3.) Abych pravdu řekl, tak úplně nevím, jak jsi došel k tomu, že by tu měl mít obrovský fold vs raise - z jakých předpokladů to vychází? Že hodně thin vbetuje tento R? Nebo že ho sám hodně bluffuje? Neříkám, že to musí být špatné a celkem se mi líbí, že blokujeme nějaké 97s/Q9s, akorát mě zajímá ta logika za tvrzením, že tu musí hodně foldovat. Každopádně asi bych spíš shovenul přímo, abych nepodporoval zvědavé cally na boardu, kde příliš viditelně bustnuly draws, teda 2FDs. na druhou stranu, určitě budou tací, kteří naopak minR budou perceivovat víc value-heavy, takže s tím klidně trochu zaexperimentuj, je možné, že to je exploitativně dobré/lepší.
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      no říkám si, že tu musí z jeho range foldit i nějaké AA a podobně ne?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Jestli musí/nemusí, to je jedna věc, ale druhá věc je, jestli jsou toho hráči schopni. Jak říkám - hand selekce mně přijde ok, ale pravděpodobně bych raději shovoval a netestoval zbytečně špatnou disciplínu většiny regů na těchto stakes. Ale věc názoru ofc, vůči někomu může minR fungovat lépe.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj Katri, proč bys ten R shovoval, kdyby došly spady? Já sem se často setkal s tím, že hráči betnou flush draw i na turnu a na raise to callnou. Takže potom kdyby došla spada, tak bych se akorát do něj vysypal?
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,208
      neviem ci tu nie je naivne si mysliet ze zahodi QQ/KK/AA. nie ci by mal ale ci to aj spravi