Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] QQvsQQ+,AK+?

• Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      Registrace: 05.09.2012 Příspěvky: 319
      Ahoj co říkáte na tuto handu, je ok ten call 5betu, nebo jsem měl jít shove, zahodit za ty odds jsem to nechtěl -> po flopu s Overpairem call za ty odds nezahazuji navíc jsem ho viděl v 3bet +potu Cbetovat i AIR.

Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 127.5 BB (VPIP: 22.13, PFR: 19.34, 3Bet Preflop: 6.86, Hands: 2,638) - Cbet na flopu v 3betpotu+ 82%
      SB: 140.75 BB (VPIP: 23.84, PFR: 16.28, 3Bet Preflop: 4.62, Hands: 177)
      BB: 181.5 BB (VPIP: 14.79, PFR: 12.56, 3Bet Preflop: 5.86, Hands: 641)
      UTG: 49 BB (VPIP: 26.25, PFR: 16.88, 3Bet Preflop: 2.00, Hands: 166)
      MP: 166.75 BB (VPIP: 26.52, PFR: 24.31, 3Bet Preflop: 11.84, Hands: 183)
      Hero (CO): 136.25 BB

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has Q:heart: Q:club:

fold, fold, Hero raises to 3 BB, BTN raises to 9 BB, fold, fold, Hero raises to 22 BB, BTN raises to 50 BB, Hero calls 28 BB

Flop: (101.5 BB, 2 players) J:spade: 3:club: 4:diamond:
      Hero checks, BTN bets 77.5 BB and is all-in, Hero calls 77.5 BB

Turn: (256.5 BB, 2 players) 5:diamond:

River: (256.5 BB, 2 players) 9:spade:

Hero shows Q:heart: Q:club: (One Pair, Queens)
      (Pre 57%, Flop 74%, Turn 77%)
      BTN mucks A:spade: K:club: (High Card, Ace)
      (Pre 43%, Flop 26%, Turn 23%)
      Hero wins 243.75 BB
  • 3 odpovědí
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      Máš koule, to Ti povím. Já bych hrál přímočaře call jeho 3bet nebo 4bet s plánem shovnout. Ale callovat jeho 5bet je zrůdnost, a to z těchto důvodů:

:heart: Pokud přijde board bez A/K a on bude mít:
      :diamond: AA/KK, pak vyhraje
      :diamond: JJ/TT, pak jsi stejně tak v loji na J/T high boardu
      :diamond: AK, pak jsi na tom super, ale může to stejně zahrát shovem na flopu a reprezentovat AA/KK/set
      :club: Se vším tímhle Ti ale callne i Tvůj shove, takže nemá smysl s ním chodit na flop, dejme tomu, že tady budeš mít 40 %, ale vzhledem k investici již vložené se to stejně může vyplatit

:heart: Pokud přijde board s A nebo K a on bude mít:
      :diamond: AA/KK, pak vyhraje - a ještě Tě nechá svým checkem, abys zkusil zabluffovat
      :diamond: JJ/TT, pak pořád může hitnout a pokud ne, tak to zkusí zahrát jako s AA/KK/AK (protože je to uvěřitelný)
      :diamond: AK, pak vyhraje
      :club: A znovu, se vším tímhle Ti callne i shove a tady si zkus srovnat jak jsi na tom PF a jak jsi na tom na flopu, když tam bude A/K

:heart: Pokud přijde draw heavy board pak pro něj mnohem většíšance, že bude mít A/K higher FD nebo už hotovou flush
      :club: No a v neposlední řadě draw heavy board Tě bude taky dominovat buď lepším párem, nebo lepším draw s OC. To se mi stalo nedávno, že jsem měl AA, přišel jednobarevný flop. Já check, soupeř all-in. To bylo tak nesmyslný, že mi bylo jasné, že má Ax FD nebo KK-.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      máš dobrú vzorku na súpera, tak by som sa pozrel na jeho staty voči 4betu. ak na to nemáš extra dôvod, snažil by som sa to vyriešiť preflop. ako vidíš, tak si si len celý problém preniesol na flop. keď má súper taký veľký cbet, tak v pohode call
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,727
      Obyčejně je 4bet už nuts, takže já bych to řešil callem 3betu......Callem 5betu si zaděláváš na problém na Ahi nebo Khi bordu.Foldneš?????Proč teda callovat 5bet....

Proti jiným dravcům(lag) je to možné i zatočit preflop.

Jaký máš vzorek na těch 82%?