[NL5] KQo MPvsBTN

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2763362
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $10.20
      SB: $5.17
      BB: $5.19
      UTG: $5.22
      Hero (MP): $5.05
      CO: $19.32

Pre Flop: ($0.07) Hero is MP with Q :heart: K :diamond:
      1 fold, Hero raises to $0.17, 1 fold, BTN calls $0.17, 2 folds
      Tohle je standardní.

Flop: ($0.41) 7 :heart: K :spade: 5 :diamond: (2 players)
      Hero bets $0.25, BTN calls $0.25
      Nevím proč jsem tu dal tak malý sizing, určitě jsem měl zvolit vyšší.

Turn: ($0.91) 9 :spade: (2 players)
      Hero bets $0.57, BTN calls $0.57
      Na turnu pokračuji v betování, nic moc se nezměnilo sizing měl být rovněž vyšší.

River: ($2.05) 5 :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.53, Hero folds
      Soupeřův sizing mi přišel dost velký na to, abych jej callnul, mohl mít fullhouse, nebo A5, eventuálně AQ(i když to si nemyslím), tu to vypadá, že hitlset, eventuálně postupku.

Final Pot: $2.05
      BTN wins $1.97
      (Rake: $0.08)
  • 7 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Calluju river, nebo betuju nějakej menší size. Jinak když nechceš 3 streety s tou handou tak můžeš checknout flop.
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      Registrace: 05.08.2008 Příspěvky: 326
      Pokud to není fisha, tak preferuju xc F. As played ten R calluju.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Díky hoši za komenty, takže za vás je to call na riveru? Nepřipadá vám ten raise příliš velký? Kdybych takovouhle handu callnul, vsadím se, že uvidím něco lepšího než KQ, i když záleží na hráči.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Tak určitě má handy co tě bijou. Ten size neni překvapivej, on betne hlavně opravdu sílu a blufy takže nemůže jít nízko. Nějaký KJ checkne back a proto taky navrhuju menší bet/fold na riveru.
      E. Ale je pravda že tohle kromě misnutejch draw je nejhorší handa co máš na riveru a fold nebude chyba.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      na flope štandardná situácia. na turne sa potom musíš zastaviť a premyslieť aký chceš gameplan. chceš ísť 3 streety value (typicky voči slabému hráčovi áno); chceš začať bluffcatchovať na turne voči floatom (dobrá možnosť). osobne si myslím, že gameplan kde takto odbarreluješ TP s dobrým kickerom a potom to foldneš na boarde kde sa nič neskompletizuje mi príde najhoršia. ak máš strach a neveríš si na veľké poty na river, tak začni bluffcatchovať na turne. tiež by sa mi páčila možnosť barrelovať turn a betovať málo river

5x handa je pre nás na river jedna z tých lepších, pretože na river nebude mať súper veľa 5x hand. to by znamenalo, že by tretí až štvrtý pár by calloval 2 streety, čo je obrovský stationing. sruhá 5x handa znižuje o niečo počet možných setov
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      S tím menším betem na riveru se mi to líbí, chvíli jsem nad tím taky přemýšlel, nicméně co v případě, že budu čelit re-raise? To je potom fold, či se mýlím?
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      bet/fold