[NL5] TTvs aggro

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2763869
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): $5.00
      SB: $5.60
      BB: $5.20 (30/24 - 96hands)
      UTG: $7.32
      MP: $5.36
      CO: $3.67

Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with T :spade: T :diamond:
      3 folds, Hero raises to $0.12, 1 fold, BB raises to $0.50, Hero calls $0.38

Flop: ($1.02) 5 :diamond: 8 :spade: 8 :club: (2 players)
      BB bets $0.50, Hero calls $0.50
      Defenduji svoji handu, může mi přijít fullhouse, hráč může bluffovat, tak mu dávám prostor.

Turn: ($2.02) 2 :club: (2 players)
      BB bets $1.02, Hero calls $1.02
      Sizing 1/2 potu mi přijde dost slabý, kdyby měl value handu, asi by dával větší sizing. --> Proto calluji

River: ($4.06) 9 :spade: (2 players)
      BB bets $3.15, Hero calls $2.98 all in
      Tady mě ten hráč celkem dostal, dlouho jsem zvažoval fold, ale vzhledem k jeho sizingům, především na turnu a pak následný all-in mi neseděl. Celkem jsem se ale bál JJ+ i když to by zřejmě volil vyšší sizing po celou hru.

Nicméně co na můj play říkáte? Je call na jeho all-in po mých dedukcích a vzhledem k jeho agresivnímu chování ok? Nebo to měl být spíš fold?

Final Pot: $10.02
      Hero shows T :spade: T :diamond: (two pair, Tens and Eights)
      BB shows J :club: A :club: (a pair of Eights)
      Hero wins $9.60
      (Rake: $0.42)
  • 4 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      To už musíš docallovat když callneš turn, Gott Sei Dank nepřišla overkarta.
      Viděl sem spoiler, lineár range a velkej size 3b na bb neni úplně typickej, stojí za poznámku.
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,443
      Ty jeho sizingy postflop jsou úplně normální, board je dost dry a on se nemá moc před čím protectovat, chce abys calloval, nepotřebuje tě vyhnat z handy (když bude mít JJ+ a naopak pokud má bluff, tak chce co nejvíc fold equity na riveru)

Sice malej vzorek hand, ale soupeř vypadá aktivnější a TT mu tu nevyhodím, jsme prakticky na topu range. (pokud máš 4betting range)

Nemá cenu tu nějak filosofovat nad sizing play soupeře, protože každej hraje ty handy úplně jinak a ty se nemůžeš rozhodovat na základě toho, co připadá tobě jako fajn sizing. Někdo za půl potu bluffuje, jinej má vždy value. Jeden nikdy nejde 3barel bluff, jinej jde zas vždycky. Zkus se tu rozhodovat primárně na základě vlastní range, pokud nemáš na hráče nějakej větší vzorek či nějaký ready. :f_thumbsup:
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Díky hoši, je fakt, že každý volí jiné sizing, ale tohle se mi nezdálo. Těch lepších hand tam moc mít nemohl, má tam i missnutou FD + SD, což nakonec jak se ukázalo, čekal s AJs na flush ve spades.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      súhlasím s tým, čo píše pinny. sizingy sú štandardné, pretože sa s nimi na 3 streety dostane do ľahkého alli inu na riveri. ten call na riveri nie je úplne najľahší. imo väčšina súperov tu ten bluff na river jednoducho nedotiahne do konca - aspoň toto si myslím o väčšine populácie aj na nl50
      na druhej strane je fakt, že keď má niekto na flope AA, tak kašle na 1/2 sizing, ale tlačí to tam silne aj na dry boarde, takže call je ok