Sharkscope a rake

• xjakubeco
      xjakubeco
      Bronz
      Registrace: 17.01.2012 Příspěvky: 73
      Caute, chcel by som sa opytat, ako vlastne funguje zobrazenie grafu "profit excluding rake". Ono to pripocitava poplatok za hru? Ak napr. hravam 7$ sitka, BI je 6,45+0,55$, tak ak odohram jednu hru a skoncim prvy, pripise sa mi profit napr. 20$, no ak kliknem na "profit excluuding rake", tak mi to zarata, ako keby som vyhral aj tych 55 centov(20,55$)?? Lebo zda sa mi, ze to dost sialene pripocitava, ako keby som ziskaval 100% rakeback. Alebo si to zle vysvetlujem a ten modry graf nie je vlastne profit, ale je tam len jednoducho zaratany aj poplatok herni?A moj skutocny zisk je niekde medzi cervenou a modrou lajnou?Ak je to tak, na co je to dobre? Diky za odpoved, uz dlhsie mi to vrta hlavou :D
  • 2 odpovědí
    • IWontDominate
      IWontDominate
      Bronz
      Registrace: 31.05.2014 Příspěvky: 40
      Nazdar,
      Ak hovorim kraviny tak ma niekto opravte.Ale pokial tomu rozumiem spravne,tak ta modra ciara ukazuje profit ,keby si v turnajoch neplatil rake.To znamena ze vyhra v turnaji sa nezmeni,ale akoze si zaplatil mensi buy in(-tych 55 centov).Zober si,ze napr na 1000 turnajoch mas average profit 10 centov na turnajoch s buy inom 7 usd.Kliknes na modry graf,a zrazu sa buy in "zmeni" na 6.45 usd ale vyhry v turnajoch sa nemenia,to znamena ze mas cisto teoreticky profit 65 centov na turnaj,lebo si neplatil rake.Dufam,ze to takto je a nehovorim kraviny :D
    • xjakubeco
      xjakubeco
      Bronz
      Registrace: 17.01.2012 Příspěvky: 73
      Super, diky moc :) Lebo častokrát som niekde videl, že ludia hovoria kolko vyhral na RakeBacku podla SharkScope a mne to stále nejak nesedelo, som si hovoril že buď ja neviem ako ten rakeback funguje a neviem si len zobrat urcitým sposobom co mi patri, alebo oni prehanaju. Takze Skutocny profit je niekde medzi modrou a cervenou a zalezi uz len v pripade napr. Pokerstars na statuse daneho hraca, kolko FPP resp. VPP vyhra a teda kolko si odkroji z kolaca.