Bihacko blog - NL5 SH regular - Z 50€ na 10000$

• Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      Registrace: 15.06.2015 Příspěvky: 40
      Čaute pokerstrategisti.

Tak som sa rozhodol začať so svojím blogom aj ja.
      Niečo o mne:
      Mám 26, som z Bratislavy a poker už hrám nejaký ten piatok. Online konkrétne od 2011. Názov blogu predpovedá že som (bol?) ryba a.k.a. zákazník a.k.a. darca orgánov :D Hral som rekreačne a na poker som si dal 10€ mesačne ktoré som vždy bustol.

Tento mesiac som si vstúpil do svedomia a povedal som si že sa začnem pokru viac venovať. Začal som študovať, pozerám videjká, kúpil som HEM2, vložil som na stars 50€ a začal som hrať cash game (NL2 6max)

Zhodnotenie prvého týždňa:
      Hral som cash na regular stoloch a moc mi nešlo. Pol BR v pr... preč. Väčšina odtiltované. Potom som pozeral nejaké strategické videá zložil som si PF range a skùsil ZOOM. Tu mi šlo o niečo lepšie. Keďže som mal celý týždeň volno a kopec času na poker skúsil som aj nejaké turnaje. V utorok sa mi podarilo trafiť 3. miesto v HOT 1,1 za 343$. Haluz :D rozhodol som sa cashout vsetko okrem 100$. Prachy použijem na upgrade NTB ktorý už to potrebuje (SSD a RAM + chladiaca podložka)
      Potom som hral ešte v stredu a vo štvrtok hlavne NL2 ZOOM s výsledkom cca BE. Nejake menšie ITM v turnajoch ktoré tak akurát pokryli náklady na BI :D .

Dnes večer dám ešte krátku session (cca hodinku 2-3tablenia) na NL2 ZOOM. A potom skúsim postnúť nejaký graf, prípadne nejaké zaujímavé handy a určite aj dobrú muzičku ktorá mi pri grindení pomáha udržovať focus.

Ak ste sa dočítali až na koniec tak gratulujem, blahoželám. Dúfam že niekoho tieto moje romány aj budú baviť.
  • 14 odpovědí
    • Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      Ahojte.

Tak 4 pivká na večeru ma presvedčili, že session si už nedám :f_drink:
      Graf aj plány na budúci týždeň postnem zajtra.

Ešte nejaké handy ako som sľúbil:

• Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      Nazdar.

Graf z NL ZOOM za minulý týždeň. Ako som hovoril, hneď zo začiatku pol BR preč.
      Možno sa to zdá byť málo BBs, ale pravdou je že som odtiltil 2 BI na NL5.

Našťastie však prišiel spomínaný HOT 1,1 a 3. miesto za 343d. Potom som sa ukludnil a snažím sa hrať svoju A-Game.

Aktuálny stav/plán tento mesiac:
      BR: 98,05d (pokerstars) / neplánujem
      HANDS: 5366 / 20000
      Štúdium: 2hod / 12hod

Stav / Plán na tento týždeň:
      Hands: 507 / 7000
      Štúdium: 0 / 4
    • Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      Ahojte, tak konečne krátky update.
      Budem robiť update vždy v pondelok (mám day off) aby som s chladnou hlavou vedel zhodnotiť celý týždeň.
      Ako napovedá zmenený názov, presunul som sa na NL5, aj keď sa nedá povedať, že som usadený, treba väčšiu vzorku.
      Mám pocit, že som hral dobre, ale môže to byť len good run. Hral som vždy 2 stoly NL2 a 1stôl NL5. S volume som neni moc spokojný. Dal som si síce cieľ 7000 hands, ale dúfal som, že stihnem viac. Menej chlastať, viac hrať je heslo do budúcna. :f_drink:

Z RL: po dvoch týždňoch strávených väčšinou doma pri pokri (krásny život, viem si predstaviť takto tráviť čas), dnes návrat do práce a hneď treba riešiť prúsery. Ani ja nie som dokonalý ale luďom fakt je*e. Keby si všetci robili svoju robotu tak ako majú bolo by všetko o dosť jednoduchšie. Popravde by mi to bolo jedno, ale keď ten prúser môže stáť firmu pár 100k€, ktorých strata spôsobí, že na konci roka nedostanem odmeny tak to ma vie nasrať. To je ako keby si za rok odrakoval supernovu na Stars a povedia ti, že hmm... sorry ale henten niečo pokazil a budeš len bronzestar. Fck it.

No a nakoniec teda zhodnotenie týždňa:

Hands: 6812 / 7000 FAIL hral som len 5 zo 7 dní
      Štúdium: 2 / 4 FAIL na tomto musím zapracovať.

Mesiac:
      počiatočný BR: 57,5$
      aktuálny BR: 114,71$
      profit: 307,21$
      HANDS: 11661 / 20000 (skúsim zamáknuť tento týždeň, myslím že sa to dá aj popri práci)
      Štúdium: 4hod / 12hod Dopredu môžem povedať že FAIL.
    • Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      Ahojte, tak konečne krátky update.
      Budem robiť update vždy v pondelok, aby som s chladnou hlavou vedel zhodnotiť celý týždeň.
      Ako napovedá zmenený názov, presunul som sa na NL5 (prešiel som s BR 125$, teraz je síce nižší vďaka neúspešnému MTT víkendu, ale rozhodol som sa ostať, kým neklesnem pod 100$, potom presun na NL2), aj keď sa nedá povedať, že som usadený, treba určite väčšiu vzorku.
      Mám pocit, že som hral dobre, naznačuje to aj výsledok (+4BI / 3,5k hands) ale môže to byť len good run. Hral som vždy 2 stoly NL2 a 1stôl NL5. S volume som neni moc spokojný. Dal som si síce cieľ 7000 hands, ale dúfal som, že stihnem viac. Menej chlastať, viac hrať je heslo do budúcna. :f_drink:

Z RL: po dvoch týždňoch strávených väčšinou doma pri pokri (krásny život, viem si predstaviť takto tráviť čas), dnes návrat do práce a hneď treba riešiť prúsery. Ani ja nie som dokonalý ale luďom fakt je*e. Keby si všetci robili svoju robotu tak ako majú bolo by všetko o dosť jednoduchšie. Popravde by mi to bolo jedno, ale keď ten prúser môže stáť firmu pár 100k€, ktorých strata spôsobí, že na konci roka nedostanem odmeny tak to ma vie nasrať. To je ako keby si za rok odrakoval supernovu na Stars a povedia ti, že hmm... sorry ale henten niečo pokazil a budeš len bronzestar. Fck it.

No a nakoniec teda zhodnotenie týždňa:

Hands: 6812 / 7000 (cca polovica na NL5) FAIL hral som len 5 zo 7 dní
      Štúdium: 2 / 4 FAIL na tomto musím zapracovať.

Mesiac:
      aktuálny BR: 114,71$
      profit: 307,21$ :f_cool: (po cashoute cca 250$)
      HANDS: 11661 / 20000 (skúsim zamáknuť tento týždeň, myslím že sa to dá aj popri práci)
      Štúdium: 4hod / 12hod Dopredu môžem povedať že FAIL.

Celkové zhodnotenie a graf za celý mesiac dám budúci týždeň, spolu s nejakými plánmi a pod.

Plán na tento týždeň:
      Hands: 0/8339
      Štúdium: 0/3
      HJ fórum: 0/7 (každý deň chcem dať aspoň jednu ruku, toto som skoro vobec nerobil doteraz)
      Porozmýšlať, či sa zapojiť do BR challenge. Vyzerá to ako fajn motivácia.
      Cez víkend odohrať aj nejaké turnaje, ale iba ak to nebude na úkor plánu v CG. (hlavne HOT 0,55-4,40) Je to fajn oddych po ťažkom grinde na ZOOMe :f_grin:

No z krátkeho reportu je opäť pekný sloh pozerám:f_biggrin:
      Gl všetkým, ale najmä mne.:f_p:
    • Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      AUGUST

Poker: Mesiac August sa niesol v znamení pokru. Nakoniec menej ako som dúfal, ale niesol. Ako najväčšie pozitívum mesiaca beriem, že som nebustol :f_cool:
      A to najmä vďaka trefe 3.miesta v Hot 1,1 za 343$ :profit: Určite si všetci pamätáte vašu prvú "väčšiu" trefu a pocity po nej. Taký ten pocit zadosťučinenia. Poviete si, predsa len to asi má zmysel. Predtým, ako som vyššie písal, som bol na svojej klasickej vlne smerom dolu z skaly.
      Avšak tento šťastný okamih mi napravil mnohými depositmi poškodený mindset. :roto2:
      Nerozhodol som sa však ani náhodou prejsť na MTT. Myslím, že za CG stolmi sa môžem naučiť viac. :pokerface:
      Od toho dňa sa mi podarilo udržať takmer celý zvyšok mesiaca Agame (hovorím takmer, občas prišla aj Cgame)
      Aj tá sa počas mesiaca myslím zlepšovala.Prečítal a spoznámkoval som si takmer všetky dostupné články z BSS strategy + pozrel som nejaké videá.
      Momentálne sa chystám na sériu od Katrisoneho, potom od twinna. Ak viete odporučiť niečo vhodné pre NL SH ZOOM, dajte vedieť.
      Po cashoute som chvíľu hral NL2 a po jednej mimoriadne úspešnej 2 hodinovej session a + 7BI som mal safe BR na NL5.
      Tu ma čakalo celkom úspešných asi 5000 rúk, teda asi 5 session po sebe, kde som bol v pluse dohromady takmer 7BI.
      Variancia mi potom ukázala, že nie som taký cusher ako som si myslel. Najprv som stratil asi 5BI za cca 700 rúk. Večer sa mi však podaril ako tak zachrániť a skončil som po ďalších 300 rukách v mínuse "len" asi 2 BI.
      Nový deň, nová chuť do grindu a ďalších 1000 rúk = +0,5 BI. Nič moc ale nie je to mínus.
      Moja posledná session minulý mesiac na NL5 trvala závratných 188 rúk a -4BI. :fouet:
      Keď som prirátal straty z MTT, Bol som tesne pod 100$, čo som si určil ako hranicu na prechod na NL2.
      Práve na NL2 som začiatkom mesiaca prehral behom pár dní takmer 15BI.
      Návrat na NL2 sa však niesol v úplne inom znamení a chytil som poriadny HEATER :profit:
      Za 2 dni som odohral cca 2,5k rúk a zaznamenal a masívnych +12,5 BI.
      Mesiac som nakoniec ukončil v poriadnom pluse, ale len vďaka MTT.
      CG som ukončil v mínuse 7BI (výsledok poznačil nevydarený začiatok, ale ku koncu to ide pekne hore, tak dúfam, že v septembri pokračujeme).

Prvý shot na NL5 nevyšiel ideálne, ale viem si predstaviť aj horšie výsledky. Čoskoro sa dúfam pokúsim o ďalší.
      GRAF AUGUST

Ciele august:
      aktuálny BR: 106,23$
      profit: 298,73 $ :f_cool:
      HANDS: 18344 / 20000 (nakoniec FAIL, ale aj tak som s objemom spokojný)
      Štúdium: 7hod / 12hod Toto je dosť závažný FAIL. Na štúdiu by som mal zamakať.

Ciele SEPTEMBER:
      Hra hodiny: 0/72 (podľa dennému plánu ktorý som si rozpísal, mi vychádza, že by som mal dať až 101 hodín, ale som realista)
      Štúdium hodiny: 0/12 (tu som tiež realista, ak sa podarí prekročiť plán, budem rád)

Dôležitá správa na koniec pokrového updatu:
      Prihlásil som sa do bankroll chalenge. Ohľadne tohto očakávajte čoskoro ďalší update s podrobnosťami.

RL: niesol sa hlavne v znamení obrovských horúčav, ktoré som si počas dovolenky užíval doma pod klímou pri pokri a pri vysmievaní sa ostatným, ktorí klímu doma nemajú :coolface: . Ku koncu mesiaca sme sa boli pozrieť s priateľkou na stav jedného menšieho projektu pri BA, kde si chceme kúpiť dom. S radosťou musím povedať, že sme našli ten správny. Čoskoro nás teda čakjú návštevy banky, vyplatenie zálohy a potom čakanie kým nám ho dokončia. Hotový by mal byť niekedy na jar budúceho roku. Mám tam naplánované super miesto na grindenie :pcuser: . To mi pripomína, že by som mal grindením začať aj privyrábať, keď už budem splácať tú hypotéku. :thinking: Možno Vám sem potom šupnem nejakú foto domu.

To je nateraz všetko priatelia.
      Želám Vám úspešný mesiac.
    • Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      Tak som tu po týždni, tentokrát s krátkym updatom.

Ciele september:
      Hra hodiny: 10,7/72 (6294 rúk)
      Štúdium hodiny: 3/12

Bankroll challenge:
      Celkový počet hand: 33288
      Handy za poslední týden: 6294
      Týdenní profit: -8,13 $
      Celkový bankroll: 348,1 $ (sem počítam aj ten predchádzajúci cashout)

Toľko výsledky.

ZOOM
      Týždeň sa niesol v znamení downswingu. Po tom čo som si prešiel väčšinu väčších spotov môžem povedať, že variancia sa snúbi s tiltom. Vždy keď príde variancia (či už pozitívna alebo negatívna), príde aj tilt a to s takou istotou ako mužský orgazmus pri sexe (teda takmer vždy). Mal by som zlepšiť mindset v týchto situáciách. Takže v blízkom čase navštívim Mindset fórum. Dúfam, že sa niečo prínosné dozviem.
      V jednej chvíli som bol down viac ako 20BI (za 3,5k hands). Nakoniec som týždeň na ZOOM ukončil -10BI, takže druhá polovica týždňa celkom fajn. Dúfam, že tento týždeň ma chytí nejaký heater a posuniem sa späť na NL5. Heater by to už fakt, chcelo nemôžem stále pokrývať straty z CG trefami v MTT.

MTT
      Nedela, ako už začína byť zvykom patrila MTT . MTT nedele ma bavia, pekne si pri tom oddýchnem a turnaje sú o dosť zábavnejšie ako CG. Síce to vyzeralo po asi 4 hodinách pri MTT, že aj tu zabookujem down (asi 30$), ale nakoniec som trafil aspoň menšie ITM (takmer 40$ za 42. miesto) v HOTTER4,4 do ktorého som vykvaldil vstupenku. Vďaka tomu je v týždeň v podstate zachránený a skončil som down "iba" cca 4BI.

Štúdium
      Pozerám práve Katrisoneho sériu Zoomujeme a je to fakt super. Jeho myšlienkové pochody by som teda pri hre chcel mať. Po každom videu zapíšem niekoľko A5 strán poznámkami. Vždy keď si pozriem nejaké podobné video, spomeniem si aký obrovský kus práce ma čaká, ak chcem v pokri niečo dosiahnuť a aké obrovské medzery sú v mojej hre. Ale neodrádza ma to. Tvrdá práca, pravidelný grind, štúdium a zlepšovanie mindsetu sú jedinou cestou k zlepšeniu a ja sa na tú cestu teším.

Gl všetkým a o týždeň som tu opäť.
    • Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      Ciele september:
      Hra hodiny: 17,6/72 (10687 rúk)
      Štúdium hodiny: 6/12

Bankroll Challenge:
      Celkový počet hand: 36174
      Handy za poslední týden: 2886
      Týdenní profit: 21,41
      Celkový bankroll: 369,51

Minulý týždeň sa niesol najmä v znamení RL. Málo času na poker a vela času v práci.
      Celý objem som vlastne nahral počas 3 dní. V práci je toho dosť, takže som tam trávil tak 12h denne.
      Človek potom príde s pudingom namiesto mozgu a to sa moc dobre nehrá.

CG
      Z hry minulý týždeň som nemal dobrý pocit. V podstate som v prvej session týždňa prehral takmer 4BI a niekde tu som
      sa drzal aj zvyšné 2 session.

MTT
      Nakoľko som nemal veľa času na poker, MTT som neplánoval hrať. Ale v sobotu večer som si pinkol 100FPP turnaj pre Silver+
      s garanciou 30k$. Trafil som 151. miesto za niečo vyše 30$. :profit: Celkovo som za min. týždeň odohral 6 turnajov s profitom 35,13$ a priemerným ROI skoro 2500% :f_biggrin: :f_biggrin:

Momentálne na dlhší report nemám čas, ale tento týždeň si k tomu ešte určite sadnem.

GL všetkým
    • Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      HEATER...ASI

CG
      Najlepší týždeň
      , čo sa týka CG. V podstate prvý naozaj plusový týždeň. :profit:
      Doteraz som dobiehal straty v MTT. Prikladám tento úspech hlavne prechodu zo ZOOM stolov na REGULAR stoly. :milord:
      Table selection je mimoriadne +EV. Samozrejme svoju rolu zohrala variance, ktorá sa priklonila na moju stranu (ale zase runujem cca 11BI pod EV za minulý týždeň, tak neviem. Žeby som mal na NL5 ale nie na ZOOM?)
      Na NL5 stoloch sa momentálne cítim veľmi komfortne. Kedykoľvek si k nim sadnem, úplne bez problémov, behom pár minút nájdem 4-6 (podľa nálady, únavy a ďalších faktorov) stolov s 1-3 fishkami.

Zistil som ale, že mám veľký leak, čo sa týka uberfish hráčov (napr. 79/2 za 100 rúk). Aj keď vidím, že je to beznádejná station tak ich skúšam bluffovať a neverím im ani 3. pár. Okrem toho som mal s nimi aj pár pekných coolerov (2pairs vs better 2pairs, flush do vyššej flush a pod.). Nebyť toho, že som do nich ako úplná ovca odhodil pár stackov, týždeň by skončil ešte lepšie.

MTT
      Minulý týždeň nešlo v turnajoch. Žiadna väčšia trefa. Najbližšie som bol v turnaji Sunday Spark (1+R), ale nakoniec som vypadol po jednej krásnej hande, ktorú nájdete nižšie. Takže za 58 turnajov mám -17,51$ (ďalšia vec bez ktorej by bol min. týždeň ešte lepší).

MINDSET
      Mimoriadne dobrý. Aj keď som mal coolery a suckouty, tak som ich zvládol v pohode. Ak sa tilt prihlásil, jednoducho som sitoutol a išiel si zapáliť, najesť sa atď. Po návrate bolo všetko OK.

RL
      Vinobranieee, alebo Vinožranie ako tomu v PK hovoríme :coolface: V piatok som navštívil bývalých spolužiakov v PK a dali sme si okrem dobrého vínka aj pár borovičiek (v piatok mám vždy day off). Veľmi ma lákalo ostať aj v sobotu a vrátiť sa až v nedeľu, ale tešil som sa na večerný grind aj na MTT nedeľu, pri ktorej sa vždy super zabavím. Inak asi nič zaujímavé. Celkom kludný týždeň, aj keď v robote je toho stále dosť a kým neskončí ELO SYS (výstava) tak toho aj dosť bude.

Ciele september
      Hra hodiny: 30,1 + 20-------- 50,1/72 (10687 rúk) (prirátavam cca 20h za MTT nedele, ktoré som akosi pozabudol)
      Štúdium hodiny: 9/12 (pozeral som Twinnove videá :f_thumbsup: )

Bankroll challenge
      Celkový počet hand: 40284
      Handy za poslední týden: 4110
      Týdenní profit: 37,18$
      Celkový bankroll: 406,69

Ruka s ktorou som (takmer) vypadol zo Sunday Spark.

Vypadol som pár rúk na to, keď som sa stackol s QTo BUvsBB s poslednými 2BBs. Skončil som na 294. mieste za 11,05$
      Poker Stars, $0.91 Buy-in (15,000/30,000 blinds, 3,000 ante) No Limit Hold'em Tournament, 9 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: 128,297 (4.3 bb)
      Hero (BB): 197,474 (6.6 bb)
      UTG+1: 338,114 (11.3 bb)
      UTG+2: 109,924 (3.7 bb)
      MP1: 164,888 (5.5 bb)
      MP2: 141,092 (4.7 bb)
      MP3: 253,444 (8.4 bb)
      CO: 213,255 (7.1 bb)
      BTN: 365,720 (12.2 bb)

Preflop: Hero is BB with 8 8
      7 folds, SB raises to 120,000, Hero raises to 194,474 and is all-in, SB calls 5,297 and is all-in

Flop: (277,594) J 6 5 (2 players, 2 are all-in)
      Turn: (277,594) 9 (2 players, 2 are all-in)
      River: (277,594) 4 (2 players, 2 are all-in)

Results:
      277,594 pot
      Final Board: J 6 5 9 4
      SB showed 3 7 and won 277,594 (149,297 net)
      Hero showed 8 8 and lost (-128,297 net)

Takže asi toľko k minulému týždňu. Dúfam, že úspechy na NL5 regular stoloch budú pokračovať a budem môcť zaznamenať plusový mesiac.
      Všetkým GL pri stoloch aj mimo nich.
    • Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      SEPTEMBER :sfishg:

Máme za sebou ďalší mesiac.
      Konkrétne môj najlepší mesiac čo sa týka CG. :f_cool: :profit:

CG/ZOOM
      S volume som spokojný (20k hands+ :f_cool: ). Dal som si ciele na hours, nie na hands. Tým pádom som sa nenaháňal za volume ako blázon a sústredil sa viac na hru. Prvú polovicu mesiaca som síce ešte hral ZOOM (3-4tbls), práve kvôli zvyku z predchádzajúceho mesiaca, keď som sa naháňal za volume.V polovici mesiaca som sa presunul na regular stoly (4-6 tbls). Plánujem tu v najbližšom období aj ostať. Runoval som výborne a myslím, že aj moja hra sa o dosť zlepšila.
      Nebyť nevydareného začiatku na ZOOMe tak som vo väčšom pluse, ale aj tak super mesiac. Plánujem s najväčšou pravdepodobnosťou do konca mesiaca ostať na NL5, aby som mal ako tak vypovedajúcu vzorku na regular stoloch. Potrebujem mať istotu, či hrám OK a či to dokážem crushovať, alebo ma chytil len solídny HOTRUN.
      Možno ku koncu mesiaca, ak by sa mi podarilo dostať na 30BI+ na NL10 tak skúsim 5BI shot.

MTT
      V MTT sa tiež celkom darilo a celkovo som za September v +. Chcem ale od tohto mesiaca obmedziť MTT a radšej ten čas venovať CG/štúdiu.
      Jediné čo budem hrávať sú VIP (FPP) freerolly (Bronze 5k$ a Silver 30k$)

Štúdium
      Za minulý mesiac určite fail. Na tomto by som mal zapracovať. Možno obmedziť hranie a pridať ten čas na štúdium. Hra ma ale neskutočne baví, takže sa mi to celkom ťažko obmedzuje.Musím si nájsť správny systém. Pozrieť sem tam nejaké video (aj s poznámkami)+ HJ (toto som úplne zanedbal) + session review (toto sa ešte musím naučiť poriadne robiť-prípadne odporučte tiež nejaké video).
      Stále mám ale pocit (vytvorený aj z mnohých blogov, ktoré som tu prečítal), že NL2-NL10 sa dá prejsť aj s celkom základnými vedomosťami a ABC game (prípadne ma vyveďte z omylu). Keď sa mi podarí vybudovať BR na NL25, začnem určite študovať viac. Preto sa aj plánujem presunúť (možno už na NL10) na tracknutú herňu. Rozmýšľam zatiaľ nad PP (toto má samozrejme aj iné výhody ako RB a first deposit Bonus).

Výsledky a grafy (možno prihodím aj nejaké hands) postnem večer. Rozmýšľal som aj, že začnem pravidelnejšie reportovať. (short report po každom dni?) Treba to tu spamovať :coolface:

Plány na október:
      Hours: 0/78 (po-št 2h/d, pi-day off, so-4h, ne-6h)
      Video: 0/5 (1/týždeň)
      HJ: 0/26 (1/hrací deň)
      Session review: 0/26 (každý deň pred session)

Gl all
    • Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      Graf September:

Graf NL5- iba regular stoly (od 14.9)

Samozrejme, že posledný deň v mesiaci musí byť mínusový :appl:
      Našťastie po odspewovaní asi 3,5 BI som to stiahol "iba" na -1BI. Inak som v podstate za posledné 2 týždne nezaznamenal výrazne mínusový deň (nanajvýš -0,5 BI, čo považujem za B/E)

Ciele September:
      Hra hodiny: 67,9/72 za MTT + CG (20011 rúk - CG)
      Štúdium hodiny: 9/12

Priemerná WR za minulý mesiac:
      celkovo: 6,67bb/100 :profit:
      Iba regular stoly: 18,43bb/100 :profit:

Ani v turnajoch to nebolo zlé:
      Played: 127
      ITM: 18,1%
      ROI: 12%
      Priemerný BI: 1,05$

:gl: :gl: :gl:
    • Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      Tak včerajšia session, napriek dobrému začiatku (prvých 20min +3,5 BI), skončila nakoniec -3,5BI. ?( :wtf:
      Najhoršie na tom je, že to nebol len zlý run (žiaden suckout asi, ale nejaké setupy tam boli),
      ale hlavne som odhodil pár BI do nittov a fishiek (ofc agro fishky overbluffujú, ale nemajú staty 20/0/0).
      Nemôžem proste zabúdať, že oni 99,999% nebluffujú a 100% nebluffujú za stack. Musím sa naučiť proti nim
      proste zahodiť TPTK, 2pairs a pod. Hlavne ak idú c/c, c/c, c/shove,
      keď na R doskáče FD, prípadne ak sa spáruje board. Potom tankujem a prehováram sa, že predsa aj oni vedia bluffovať. NEVEDIA.:facepalm: :facepalm: :fouet:
      Inak včera po dlhšom čase (2-3T), sa asi prvýkrát vážnejšie prihlásil TILT :roto2: . Určite pokrok oproti predchádzajúcemu obdobiu, kedy prichádzal so železnou pravidelnosťou.
      FAIL za to že som nevypol clienta hneď ako som ho pocítil, čo sa mi predtým vcelku darilo už pri prvých náznakoch. :censored:
      Dnes day off a zajtra 4 hodky grindu + večer live hra doma (teším sa po dlhom čase) Mal by som si zase trochu prekopať PF range a hlavne si ju vytlačiť, dať pred ksicht a DODRŽIAVAŤ.
      Toľko crying post.

GL
    • Sanny123
      Sanny123
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 513
      Čauko, dobrý progress... zapínam sledovanie, ked máš záujem ozvi sa mi na skype, a mozme si vzajomne poriesit analýzi atd.. daj vediet
    • Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      @Sanny123: Dík za sledovanie aj za ponuku. Poteší, ak vidím, že to tu niekto aj číta :f_biggrin: Určite nad ponukou porozmýšľam a ozvem sa hneď ako bude čas.

Report
      Konečne som sa dostal k reportu. V podstate som posledný týždeň prežil v práci, takže na hru som nemal absolútne čas, a až dnes sa konečne dostanem k pokru.

CG
      Minulý týždeň po dlhšom čase mínusový, ale keď si zoberiem aký zlý bol začiatok (asi -5BI?) tak to zase neskončilo tak zle (-1BI). Herne sa stále cítim dobre. Uvidíme ako dnes po takmer týždennej prestávke. Odohral som tento týždeň iba zopár rúk (necelú hodinu), takže určite nestíham splniť volume. Týždenný ani mesačný, nakoľko nemám kedy dobiehať a neviem ako bude vyzerať budúci týždeň, nakoľko sa mi na 5 dní zmení bydlisko na hotelovú izbu v Trenčíne a netuším ako to tam bude s internetom. Ak by to aj bolo dobre, asi veľa nenahrám, keďže bude veľa pracovných povinností a navyše berem len služobný NB, takže budem bez HEMu.
      Takže asi porozmýšľam ako si upravím ciele a potom postnem.

Štúdium
      Začal som pozerať Yegonove videá, takže materiálu mám teraz dosť. Len si na to musím nájsť čas. Väčšsinou ak mám nejaký voľný čas, venujem ho grindu, čo asi nie je úplne správne. Vynechávam dôležité veci ako napr. HJ fórum, ču session review a to mi rozhodne nepomáha zlepšiť hru. Takže po budúcom týždni prekopem plány a určite čas na poker rozdelím na čas na grind a čas na štúdium (HJ a review). Videá budem brať ako voľnočasovú aktivitu (cesta busom napr.)

Nateraz asi všetko. Gl
    • Bihacko
      Bihacko
      Bronz
      Tak nakoniec 3 kratšie session, odohrané cca 3 hodiny.
      Napriek zlému začiatku a stave -3BI sa mi podarilo udržať hlavu celkom čistú a nakoniec deň zakončujem +2BI.
      Zo začiatku som runoval dosť zle (straight na flope, AI na turne, na rivri doskákala villainovi rr flush). Nehral som ale ideálne (aby som sa len nevyhováral) a prvú pol hodinu som sa hladal.
      Okrem iného som si zahral zopár satelitov do akcie KOWeek, ktorý zajtra začína.
      Podarilo sa mi jeden trafiť a vyhral som 55$ vstupenku. Hrať to ale asi nebudem, pretože keď som si povedal že 55$ je 1/4 môjho bankrollu, vymenil som ju za T$. Plusový týždeň (ak to môžem nazvať týždňom) by som zaznamenal aj tak, ale teraz je to poriadne plusový týždeň.

BR challenge:

Celkový počet hand: 51540
      Handy za poslední týden: 1080
      Týdenní profit: 54
      Celkový bankroll: 247,26

Ako som postúpil do 2. kola turnaja (2xshootout)
      Poker Stars, $0.01 Buy-in (50/100 blinds, 20 ante) No Limit Hold'em Tournament, 2 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: 1,490 (14.9 bb)
      Hero (SB): 1,510 (15.1 bb)

Preflop: Hero is SB with 5 5
      Hero raises to 250, BB raises to 1,470 and is all-in, Hero calls 1,220

Flop: (2,980) 5 7 5 (2 players, 1 is all-in)
      Turn: (2,980) A (2 players, 1 is all-in)
      River: (2,980) 3 (2 players, 1 is all-in)

Results:
      2,980 pot
      Final Board: 5 7 5 A 3
      BB showed 3 K and lost (-1,490 net)
      Hero showed 5 5 and won 2,980 (1,490 net)