KK BBvsBTN

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2765957
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $11.73
      Hero (SB): $13.35
      BB: $12.65
      UTG: $12.05
      MP: $20.25
      CO: $15.06

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with K :diamond: K :heart:
      3 folds, BTN raises to $0.22, Hero raises to $0.80, 1 fold, BTN calls $0.58

Flop: ($1.70) J :spade: 6 :club: T :club: (2 players)
      Hero bets $1.21, BTN raises to $3.47, Hero raises to $12.55 all in, BTN calls $7.46 all in
      Co říkáte na můj shove? Myslím si, že to byla jednoznačně nejlepší volba, kterou jsem v tu chvíli mohl udělat, BTN může mít cokoliv, kdyby měl vysoký PP, tak by jej nejspíš 4betnul na preflopu. Bohužel se na riveru ukázala karta, která mu zkompletovala postupku, což mě nakrklo ještě více, než kdyby mu došla 9 nebo flush, prostě the unluckiest moment of my day

Turn: ($23.56) 4 :spade: (2 players - 2 are all in)

River: ($23.56) 5 :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $23.56
      BTN shows 7 :club: 8 :club: (a straight, Four to Eight)
      Hero shows K :diamond: K :heart: (a pair of Kings)
      BTN wins $22.50
      (Rake: $1.06)
  • 5 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Cau,
      tohle taky považuju za obtížný handy co obvykle končí tiltem :(

Jako btn nejspíš nemá cokoliv, má mix draws a silnejch made hand (málokdy vidim tady c/r třeba s AJ). Tak řekněme 9 setů a minimálně 2comba JT. Protože my 3betujem celou jeho range, tak overpár nemívá 3bet pro value. Na druhý straně zas je těžký se s tim vypořádat. Můžeme zahrát x/call na flopu-vypadá to divně, ale má to i svoje plusy.
      Můžem zahrát bet/call na flopu, ale musíme se smířit s tim že budem foldovat na scare turnech a že si může vzít free kartu,
      Nebo můžem 3betnout flop, ale musíme počítat s tim že tenhle move je nejspíš -EV proti jeho range.
      Celkově nic moc :)
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Ahoj,

děkuji za komentář. Tenhle spot je opravdu komplikovaný. Když to vezmeme obecně, že o ohráči nic nevíme, k jaké variantě by ses ty uchýlil v takovémhle spotu?

Právě když to jenom checkneme, tak soupeři dáváme jednoznačně kartu k dobru, sice takhle moc neztrácíme, ale taky ani nevyhráváme. I když tahle varianta se mi docela začíná líbít.

Bet a call na případný raise zní taky dobře, ale pak se taková handa bude rozhodně hůře zahazovat na turnu, či riveru v případě, že nepřijde scary karta.

V tomhle případě bych nezahodil, tak či tak, protože bych v žádném případě nepočítal s tím, že soupeř trefí nízkou postupku.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Tak já bych to taky nezahodil na turnu když nepřijde scare karta. A to ta čtyřka neni.
      V těhle spotech plavu, ale právě že sem nedávno zkusil vzít nějaký svý range na wet flopech co raisuju. A docela zděšení jak špatně proti tomu hraje overpár, kolikrát i když bych nefoldnul vůbec nic na 3bet, tak pár má pořád dost pod 50%. Kvůli tomu sem dost omezil 3betování v těhle situacích.
      Tady je to ale navíc nešťastný na velikost stacků a pozici, stejně lepšim made handám musíme zaplatit blank turn za celej stack.
      Jako tahle handa potřebuje někoho zkušenějšího na analýzu, nemoh by to udělat třeba Katrisone v hodnocení desítek?
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,443
      Upřímně netuším co je nejlepší na NL10, netuším jestli hraješ lineární range atd. Na NL50 bych ve většině případů hrál bet/shove flop, protože lidi budou dost raisovat draws, někteří regové nemají JJ ani TT, protože to 4betují, případně by to neraisovali hned na flopu.

LooooN původně napsal
      Bohužel se na riveru ukázala karta, která mu zkompletovala postupku, což mě nakrklo ještě více, než kdyby mu došla 9 nebo flush, prostě the unluckiest moment of my day [/color]
      Tohle je každopádně dost mental game leak. Tobě může být úplně u zadku jakým způsobem se mu jeho equity realizovala či nerealizovala. Nechápu jakej je rozdíl mezi tím, zda mu došla runner runner straight nebo by došla flush nebo devítka ... Výsledek by byl vždy stejný. Prostě na flopu měl nějakou equity a ta se realizovala, víc bych to neřešil :)
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      To Pinny1990,

momentálně testuji w34z3l's range přijdou mi dost dobré, měl jsem předtím twinnovy range, ale tyhle od weasela mi přjdou lepší. Zatím nemám dostatek zkušeností na to, abych si vytvořil své vlastní, které by byly dostatečně rozumné na micro.

Máš pravdu, leaků mám spoustu a do budoucna bude nezbytné, abych je ze své hry eliminoval, v opačném případě mě budou brzdit nebo úplně zastaví.