[NL10] J4o BvB vs xr OTF

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      73h 26/19

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
      PokerStars4 Players

Stacks:
      CO Player6 ($136.6BB) 137bb
      BTN Player1 ($88.6BB) 89bb
      SB Player2 ($245.4BB) 245bb
      BB Hero ($118.6BB) 119bb
      Pre-Flop: (1.5BB, 4 players) Hero is BB 4 J

2 folds, Player2 raises to 2.4BB, Hero calls 1.4BB

vs 2.4bb se to dá nebo uz moc loose?

Flop: K J 8 ($4.8BB, 2 players)
      Player2 checks, Hero bets 3BB,

betuju pro protekci?

value i bluf handy tu asi dává smysl xr(?) ale nevím nemám to sice ověřený ale nepamatuji si že bych někdy viděl při xr valuehandu.

Player2 raises to 9.2BB
      , Hero calls 6.2BB
      Turn: 4 ($23.2BB, 2)
      Player2 bets 14.8BB, Hero calls 14.8BB
      River: 6 ($52.8BB, 2)
      Player2 checks, Hero checks
      Final Pot: $52.8BB

asi zase spew co, ani ten bet na flopu se mi tolik nezdá

result
      9h5h
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj HHHuBi,

těsný fold PF. Pokud si na něj věříš (má nízký cbet oop, nebo nějaké další leaky), tak ok. Toto calluji až vs 2-2,25x. Vs ~2,5 calluji J7o+.

Postflop velmi jasný xbeh, protekce není až tak důležitá (draws stejně většinou cbetuje) a soupeř může mít stále kopu slabších Kx v rangi (i lepších Jx). Vs x/r - nevím, jak máš konstruovanou tu range, já bych tu nikdy jacka nestaboval. Teda občas stabuji takto mergnutě a to když mám info, že hráč má nulové x/r freq jako PFA. Každopádně ty cally se mi zdají trochu optimistické.

value i bluf handy tu asi dává smysl xr(?) ale nevím nemám to sice ověřený ale nepamatuji si že bych někdy viděl při xr valuehandu.
      Obojí dává smysl, já tu určitě budu x/r-ovat minimálně 88/JJ a k tomu nějaké bluffy. Předpoklad ohledně xr range - nevím jak na nl10, ale moc se mi ten předpoklad nezdá. Jestli to máš zanalyzované, tak Ti ofc budu věřit a potom ty cally můžou být ok. Já bych spíš většinou předpokládal, že takto málokdo bluffuje:f_biggrin: