[NL10] AKo mc4bp

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      194h 27/24/9.4(96) bet vs miss cb overall: 100(6)

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
      PokerStars6 Players

Stacks:
      UTG ($85.6BB) 86bb
      UTG+1 ($100BB) 100bb
      CO ($108.6BB) 109bb
      BTN ($135BB) 135bb
      SB ($225.8BB) 226bb
      BB Hero ($104.4BB) 104bb
      Pre-Flop: (1.4BB, 6 players) Hero is BB A K

mc4b asi v pohodě

3 folds, BTN raises to 3BB, SB raises to 11BB, Hero raises to 19BB, BTN folds, SB calls 8BB

Flop: 4 3 9 ($41BB, 2 players)
      SB checks, Hero checks
      jak moc mám předpokládat že callují na ten mc4b? KQs, AQs asi urcite, jenze taky dost záleží jestli má lineární 3bet range nebo ne, pak z tý jeho polarizovaný range moc nevím jak moc calluje. (spíš ale myslim že tolik lidí nemá tu linear)

Turn: 8 ($41BB, 2)
      SB bets 26.2BB, Hero calls 26.2BB

blbý je že jsem asi trochu capped, ale plán je OaD to blufcatchnout. Btw s handama jako KK+ taky děláš tendle mc4b nebo normální?

River: J ($93.4BB, 2)
      SB bets 60BB, Hero folds

dík
      Final Pot: $153.4BB
      SB wins $209.6BB (net +$104.4BB)
      BTN lost $3BB
      Hero lost $45.2BB
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj HHHuBi,

PF hrávám stejně. Postflop - pokud chceš slyšet odpověď teoreticky správnou, tak bych Ti řekl, abys určitě velmi často cbetoval. Hádám, že PF máš linear range a proto tu nemáš skoro nikdy air a měl bys mít range výhodu (->měl bys hrát board agresivně). Buď máš made hand, nebo silné overkarty, které mají poměrně dost outů a dobré blockery. Teda s částí hand typu AK/AQ bys měl jít betF + shove T, i když třeba často vyfolduješ jen splity/horší. S AKhx se mi zrovna líbí hrát to takto aggro, protože neblokujeme případné flaoty (typu AQss apod.).

Pokud si myslíš, že hráči nejsou tak aggro, aby Tě vyfoldovali na T/R z lepší handy, tak potom můžeš klidně hrát tak, jak jsi to zahrál. Výhoda checku beh je zase ta, že mu v rangi necháme všechny handy typu KQs/AQ/AJs, které můžeme dominovat, pokud přijde na T/R A/K.

K otázce ohledně sizingu PF - já ze zásady nemám 2 sizingy podle hand strenght. Toto dává smysl max.v případě, že bys chtěl mít část range linear a část polar. Potom bys měl ale hrát i tyto monster ruky nějak mixed, abys měl oba sizingy balancované a podle mě se to bude do praxe těžko přenášet. Imo lepší bude, když budeš mít 1 sizing.