KJs TP monoB vs fish

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
      PokerStars6 Players

Stacks:
      UTG Player2 ($100BB) 100bb
      UTG+1 Player3 ($82BB) 82bb
      CO Player4 ($144BB) 144bb
      BTN Player5 ($104BB) 104bb
      SB Hero ($130.2BB) 130bb
      BB Player1 ($205.2BB) 205bb
      Pre-Flop: (1.5BB, 6 players) Hero is SB J K

1 fold, Player3 raises to 3BB, 2 folds, Hero raises to 9BB, 1 fold, Player3 calls 6BB

Flop: J 4 7 ($19BB, 2 players)
      Hero bets 13.6BB, Player3 calls 13.6BB
      Turn: 3 ($46.2BB, 2)
      Hero bets 33BB, Player3 goes all-in 59.4BB, Hero calls 26.4BB

Final Pot: $165BB

47h 50/24 asi stnd?
  • 12 odpovědí
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Preflop to 3betujes pro value ? Na zaklade tech statu, ktery se opiraj pouze o 47 hand ? Call si nezvazoval ? Ja vim, je to mimo pozici, ale stejne mi to vrta hlavou jestli to neni taky ok. Na tomhle flopu vetsina hracu vetsinu svoji range polozi na bet. Takze na turnu si myslim, ze chces potcontrolovat a ne to tam rvat. Kdyby tam betnul po tvym checku neco jako to, co si tam betnul ty, tak bych to callnul a rozhodl se na riveru dle karty a jeho akce co dal.
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      Registrace: 05.08.2008 Příspěvky: 326
      hraju stejně
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Ted mi doslo, ze jsem napsal uplnout blbost. Na tom turnu sice chceme, ale moc nemuzeme potcontrolovat, protoze je to wet. Takze bet je tam v pohode, ale problem je teda ta velikost jeho stacku, protoze i po normalnim betu mu ten allin vzdycky callnout musime. Kdyby si betnul na flopu pot, tak mu zbejva na turnu 65bb a uz ho tam muzes rovnou poslat a nemusis resit zda te raisne nebo ne. Nevim, mozna by tak bylo lepsi.

Kazdopadne pokud mu dame nejakou opening range 18%, pricemz callne pockety az k TT, v 50% i JJ, AQ, AJ, KQ, KJ, QJ, AT, KTs, QTs, suited esa a suited connectory (cca 16%), tak ma nase handa proti tyhle rangi na tomhle flopu cca 56%. Pokud bude pokracovat pouze s gutshotem+ (a stredni a bottom pairy zahodi), tak mame na turnu cca 32%. Zkusil jsem to narychlo hodit do Flopzilly a takhle mi to vyslo. Zkuste taky nekdo a porovname to :)
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Nějaký vysoký stacky, jako kdyby to byla stovka:) Asi bych dal menší cbet flop.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Shamway99 původně napsal
      Nějaký vysoký stacky, jako kdyby to byla stovka:) Asi bych dal menší cbet flop.
      stacky = myslel si sizingy ?
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Mě se nějak zdálo že maji $100 buy in .Ale spíš to bude normální NL10.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Ajo, on tam je u tech poctu big blindu v zavorce znak dolaru, co ? Jsem si nevsim .. nvm, to taky nechapu.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Čau je to normáln nl10, zobrazená v bb.
      konkrétní ready uz nevím jestli jsem měl, PF to 3betuju protože si myslím že to dokážu uhrát profitabilnějc než callem, bude to asi většinou ryba protoze nemá full stack a má rozjetý staty celkem už. Call je taky +ev

zkusil jsem to hodit taky do programu, a vychází to teda celkem close no, ona se ta range dcl blbě určuje PF takže to imo nejde říct uplně přesně takhle, Na tom turnu to uz je ale asi urcite valueown

takže uplně nevim, hodím to ješte do HJ fora, možná call PF s KJs a 3b s KJo je better uvidím
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Jako ja bych toho KJs proti tomuhle hraci praveze asi spis jeste calloval. Ale je to na hrane. Otazka je, jak moc to je dulezity. Ale mne se nezda ten turn jako .. ja si fakt nejsem jistej tim betem a kdyz uz tak ne tim sizingem (a v pripade, ze neni vhodnej sizing na turnu, tak s tim souvisi i nevhodnej sizing na flopu). Ale nevim si s tou handou rady no.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      no jak říkám zpětne ten turn vidím taky jako valueown (<50% EQ), a taky teda moc nevím jak to zahrát, ted jsem to hodil do hj
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Das mi vedet, co ti poradej ? Docela by me to zajimalo :P (ale to asi bude proti pravidlum, co?) treba jen jako jestli schvalujou bet nebo ne ..
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Katrisone původně napsal
      Ahoj HHHuBi,

vůči rybě bF + shove T. Omlouvám se těm, co čekali delší rozbor, ale ryba imo nefolduje pair+draw a minimálně část flushí, nebo celkově 2p+, bude raisovat na F. Určitě chceme stacknout hráče teď a tady, protože jednak určitě bude dost hand, které můžeme stacknout teď a nestackneme už na R (PP + spade etc.) a navíc OOP nebudeme moct checkovat beh na R na špatných runnoutech, co dává soupeři šanci vyfoldovat nás z lepší handy.