A9s - top two pair na jednofarebnom flope

• Taaryn
      Taaryn
      Bronz
      Registrace: 30.11.2014 Příspěvky: 75
      Ahojte,
      myslíte, že bolo rozumné dorovnať stávku o veľkosti potu na flope alebo som mal radšej raisovať alebo foldovať? Dopredu ďakujem za všetky názory.

Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 9 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

mich_10111 (BTN): $2.00
      pataletik (SB): $2.00
      Hero (BB): $2.00
      ajreenca (UTG): $1.97
      sunnygurl13 (UTG+1): $2.66
      Piquaugh (UTG+2): $2.25
      arcibald87 (MP1): $0.92
      Stanislavleg (MP2): $2.86
      E.Ibrqm (CO): $1.91

Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with 9 :diamond: A :diamond:
      2 folds, Piquaugh raises to $0.06, 2 folds, E.Ibrqm calls $0.06, 2 folds, Hero calls $0.04

Flop: ($0.19) 6 :spade: 9 :spade: A :spade: (3 players)
      Hero checks, Piquaugh checks, E.Ibrqm bets $0.18, Hero calls $0.18, Piquaugh folds
      Dorovnal som, lebo som neočakával, že by súper raisoval (aspoň nie tak masívne) aj na turne a na flope som to skôr videl ako snahu o predraženie karty pre prípadné outy. Navyše som mal aj nejaké outy na Full House, takže by som zo súpera mohol dostať aj celý stack (implied odds).

Turn: ($0.55) 2 :heart: (2 players)
      Hero checks, E.Ibrqm bets $0.53, Hero folds
      Keď na turne opäť tak veľa vsadil, tak to už som videl ako znak veľkej sily - mohol mať ľubovoľnú flush, a vkľude by mohol mať three of a kind a aj pot by bol už obrovský a viazať sa do takého potu s takou hrozbou flushe alebo setu, to som riskovať nechcel.

Prakticky neviem, čo si mám o takých veľkých stávkach myslieť, či sú súperi takí šialenci (maniaci a pod.), že tak raisujú alebo majú naozaj silné karty.
  • 4 odpovědí