[NL10] KK 3Bp slowplayF

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players -

CO: $10.15 - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.1, Hands: 4923
      Hero (BTN):
      SB: $10.00 - VPIP: 26, PFR: 19, 3B: 6, AF: 2.1, Hands: 175
      BB: $16.42 - VPIP: 24, PFR: 18, 3B: 10, AF: 5.3, Hands: 221
      UTG: $9.15 - VPIP: 39, PFR: 11, 3B: 0, AF: 4.0, Hands: 18
      MP: $10.00 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 8, AF: 2.2, Hands: 276

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with K :spade: K :diamond:
      2 folds, CO raises to $0.25, Hero raises to $0.85, 2 folds, CO calls $0.60

Flop: ($1.85) 9 :heart: 3 :spade: 2 :diamond: (2 players)
      CO checks, Hero checks

FTCB: 60
      stab oop turn: 22(36), overall všude 34

přišlo mi lepší checknout, kdyz vetsina jeho range tvoří OCs (nákejch 60% imo) který stejnak ani nebude callovat a s hand jako T9s, 98s stejnak dostanu nekde 2 streety imo. Když by tak neoverfoldval tak bude asi lepší bet, jen se mi moc nelíbí že skoro vůbec nestabuje, respektivě asi ne s blufama, kdyby hodně staboval tak to je asi ideální soupeř na to. +Board je dry, Ax jako tady na turnu příde v 8%

Turn: ($1.85) A :heart: (2 players)
      CO bets $1.15, Hero calls $1.15

todle je asi celkem close/-ev call? Vzhledem k jeho frekvencím, leda že by tam stabovali něco jako TT často

River: ($4.15) T :spade: (2 players)
      CO checks, Hero checks

edit: az ted jsem si vsimnul že má FTCB 70, tak to tam má minimum tich 9x, o to asi víc dává smysl ho spíš nechat realizovat EQ
      (24 RFI CO, FT3B CO: 68)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj HHHuBi,

stab oop turn: 22(36), overall všude 34
      Tak přesně z tohoto důvodu je slowplay intuitivně špatná explo-wise.

Který stejnak ani nebude callovat a s hand jako T9s, 98s stejnak dostanu nekde 2 streety imo.
      Pokud není totální nit v calldownech, tak toto na nějakých blankish runnoutech jednoduše nemůže foldnout. Máš velmi jasné 3str value. V zásadě nemám nic moc proti tomu xnout beh sem tam AA, které jsou takřka neznanitelné vůči většině handám a nerozdávám skoro žádnou free EQ, ale KK už betuji z malé části pro protekci a i pro value. Tento board je daleko lepší pro mě a proto ho budu chtít hodně bluffovat. Nedává smysl potom většinu mých valuehand checkovat beh. Jednak teda kinda z balance důvodů a druhak je to jednoduše ztráta value.

Asp T/R asi ok, je za něj velmi zvláštní tento T betovat btw. Ty máš AK v rangi vždy a to je poměrně dost komb., zatímco on je nemá nikdy. Za něj by to měl být velmi jasný check s většinou Ax ruk a proto si myslím, že by tu měl být poměrně dost polarizovaný mezi 2p+ (kterých tu moc není) a bluff.

edit: az ted jsem si vsimnul že má FTCB 70, tak to tam má minimum tich 9x, o to asi víc dává smysl ho spíš nechat realizovat EQ
      Tak potom dost možná dává ještě větší smysl call PF + raise většinu F místo 3betu. Obzvlášť když blindy jsou celkem aggro (hlavně BB), tak občas můžeme inducenout sqz.