[NL25] JTs SBvsBB

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2773958
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $33.30
      Hero (SB): $41.90
      BB: $38.55
      UTG: $42.99
      MP: $32.40
      CO: $12.25

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with T :spade: J :spade:
      2 folds, CO calls $0.25, BTN raises to $1, Hero calls $0.90, BB raises to $3.25, 2 folds, Hero calls $2.25
      BB je 26/19/6.3% 3bet(48) PF je standard, JTs calluji v případě 3betu, byť ne moc rád, ale je to dost dobrá handa na to, abych ji zvládl zahrát postflop když hitnu vyšší board.

Flop: ($7.75) 9 :club: Q :spade: 8 :spade: (2 players)
      Hero checks, BB bets $4.66, Hero raises to $13.18, BB calls $8.52
      Tu jsem přemýšlel zdali call nebo re-raise, druhá možnost mi přišla nejlepší, oba jsme byli solidně deep a chtěl jsem z něj dostat maximum value, z jeho range PF jsem usuzoval že má něco jako JJ+, eventuálně AKs, AQs, 88-TT

Turn: ($34.11) 7 :diamond: (2 players)
      Hero bets $25.47 all in, BB calls $22.12 all in
      Na turn přišla 7 která vůbec nic nemění, zde mám 80% equity proti setům, KK+ a ostatní missnuté PP zde mají 0% equity, shove mi zde přišla jako nejlepší varianta, soupeř si mohl myslet, že bluffuji a all-inuji s airem, mohl jsem to taky slowplaynout a betnout třeba $10, tak aby to vyšlo na all-in, nicméně rovněž jsem se bál, že by se board mohl spárovat, což se taky nakonec stalo :censored: :wtf: .

River: ($78.35) 7 :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $78.35
      Hero shows T :spade: J :spade: (a straight, Eight to Queen)
      BB shows Q :diamond: Q :club: (a full house, Queens full of Sevens)
      BB wins $76.35
      (Rake: $2.00)
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj LooooN,

PF se mi zdá ten call jasně lepší vzhledem k tomu, že se může přidat ještě fish. Vůči sqzu - záleží, jak se cítíš hrát sqzed spoty mimo pozici. Pokud máš čich na vhodné spoty pro c/r jako bluff a máš ty spoty dobře rozebrané, potom PF bude určitě ok, ale pokud hraješ ty spoty potom pasivně, tak se může stát, že budeš jen dotovat passive dead money do potu. Handa jako JTs by Ti to alespoň měla usnadnit v tom, že má naprosto nejlepší flopabilitu (nepočítaje monster handy), teda pokud jsi schopný hrát ty draws agresivně vůči vhodným oponentům, potom by to mělo být ok, protože už i čistě equitově máš skoro odds na call i vůči JJ+/AK.

Postflop jsi to zahrál standardně, board se může často pokazit a přijdeš o value z QQ+, teda imo nejlepší je snažit se to stacknout do T. Pro Vás oba je to jinak nevyhnutelný cooler, oba jste to zahráli standardně a dlouhodobě na těchto spotech moc nevyhraješ (tím myslím, že pokud ty bys byl na jeho místě, taky bys to nefoldnul a ani bys nemohl...). Pro něj teda se šťastným koncem, ale toto se zrovna tak občas povede i Tobě :) .

e: Fyi, palec dolů jsem nedal já, aby to nějak nevypadalo, že mě ta handa pobouřila:f_biggrin:
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Ahoj Katrisone,

dekuji za velmi podrobny rozbor, pravdou je, ze kdybych byl na jeho miste, tak bych to opravdu nefoldnul, pro me ta handa byla rovnez nefoldnutelnan alespon do riveru, kde jsme uz byli stejne oba v all-inu.

OT: Co se tyka palce dole, nic se nedeje, zrejme zde nejaka, nechvalne znama celebrita, rozdavala palce dolu :-D