[NL5] KK IP + wet board

• Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 236
      PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: 116.4 BB (VPIP: 40.91, PFR: 22.73, 3Bet Preflop: 9.09, Hands: 22)
      BB: 100 BB (VPIP: 9.09, PFR: 4.55, 3Bet Preflop: 10.00, Hands: 22)
      UTG: 179.8 BB
      CO: 190.6 BB (VPIP: 47.62, PFR: 38.10, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 22)
      Hero (BTN): 101.8 BB

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has K:club: K:heart:

fold, fold, Hero raises to 2.4 BB, fold, BB calls 1.4 BB
      Až ke mě foldnuto, tak volím standard bet z BTN. Nebo mám volit vyšší sizing pro izolaci (ale není koho izolovat)?
      Flop: (5.2 BB, 2 players) 8:heart: 9:diamond: T:club:
      BB checks, Hero checks
      Board se mi vůbec nelíbí a přemýšlím, co by mi tak zahodil a co by mohl mít. Volím proto ch_beh pro pot kontrol.
      Turn: (5.2 BB, 2 players) 5:spade:
      BB checks, Hero bets 3 BB, BB raises to 9.6 BB, fold
      Nic neřešící karta, po dalším x už betuji pro sebrání potu, případně pro call od SD. Dostávám pot rr = Easy fold?
      Je to takto OK, nebo je lepší nějaký jiná line?

Díky!
  • 13 odpovědí
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Ahoj. Preflop neizolujes lebo nikto pred tebou neotvoril koho by si chcel izolovat do hry.
      Postflop bet bet bet neni co dodat.

Mas. Monster preflop a postflop zvlast na takomto boarde chces ist pre value a protection. Super bude mat vela draws ktore ti ochotne zaplati

Ps. Ak mas value handu tak nepremyslaj co ti zahodi ale kolko hand ti zaplati
    • marlean
      marlean
      Bronz
      Registrace: 09.01.2014 Příspěvky: 74
      flop: cbet
      turn: check
      river: ak protihrac betne nejaky rozumny sizing tak call, ak checkne, bet pol potu, na raise fold...
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Check flop mi přijde rozumnej, bude mít hodně hand na c/r s blufem i s value a to přesně nechceš s KK.

Ale na turnu už mu moc nevěřim že dvakrát checknul value handu a calloval bych.
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      No ja teda na micros nehodlam vymyslat a hram priamociaro.
      Ked ma.check raisne nitka tak insta foldujem.ked reg tak.len callnem a turn prehodnotim.
      a ked agro/ agro fish tak to shipujem na flope.
      Treba si uvedomit ako casto hitne straight a sety OTF resp ako casto bude lepsi. Imo nie tak casto aby sme museli givapovat KK toboz davat mu zdarma karty na dalsich streets.
    • janiczechka
      janiczechka
      Bronz
      Registrace: 16.08.2015 Příspěvky: 4
      1) nvm,jestli je to tvuj stndrt 2,4 ale vseobecne bych volila min (zalezi na strategii)
      2) flop je strasnes,muze mit flopnuto, ale ve vetsine pripadu mame porad nej handu, volila bych rozhodne bet, protoze je tam spousta hand, z kerejch se da tahat value..
      3) nekdo psal bbb - to je blbost ;) ..dosta zalezi na dalsich kartach,a akci od soupere..
      4)jak bylo napsano vyse, myslis ze na nl5 bude takle premyslejici hrac? ze by 2x checknul? s planem x/r? ...nemyslim si - jedina handa,co takle odpovida je ze hitnul 55 :) ... imo kdyby flopnul radu na turnu uz pravdepodobne donkne..

v tomdle spotu bych byla dycky pro cbt - z toho se dozvis strasne informaci ;) s kerejma muzes zachazet dal..

napada me jedna otazka - proc betujes turn,kdyz na raise planujes fold? ;)
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Proti pasivnímu bude lepší bet/fold flop a turn. Ale my nemáme read že je pasivní.
      3betnout flop s KK mi přijde docela chyba. Ale určitě máš pravdu že když cbetnem flop máme asi jednoduší další hru a nedáme equity Ax handám.
    • marlean
      marlean
      Bronz
      @Medik25RNMD
      zabudol si este na dvojparove kombinacie, ktorych tam moze mat dost a tiez nas porazaju, viem si predstavit ze si na BB callne rozne suited konektory, alebo one gappere - aj ked vyzera dost nity, ale mame len malu vzorku...
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      marlean původně napsal
      @Medik25RNMD
      zabudol si este na dvojparove kombinacie, ktorych tam moze mat dost a tiez nas porazaju, viem si predstavit ze si na BB callne rozne suited konektory, alebo one gappere - aj ked vyzera dost nity, ale mame len malu vzorku...
      Podla gto by si mal prave tieto ruky 3 betovat, pretoze oop maju zlu hratelnost postflop
    • marlean
      marlean
      Bronz
      to uprimne neviem, ale ucite to nebude robit priemerny hrac na nl5
    • Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      Abych tedy vyjadril. Jak chcete poznat, jestli je reg nit or fish z 22hand?
      Kdyz budu drzet JQ tak tato line mi dava smysl, ale i jako blaf to jde.

Jinak si myslim, ze jsou lepsi spoty kdw vydelat, takze zde to zabalit mi prislo rozumne (taky obcas nekoho ublafuji, obcas tedy musim verit i ja...).

Jinak mi to skoro prijde, ze dle nekterych nazoru je rozumnejsi to tam nasypat a kduz villain otoci straight, tak rict: hm, myleslem jsem ze taham value...
    • Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      janiczechka původně napsal
      1) nvm,jestli je to tvuj stndrt 2,4 ale vseobecne bych volila min (zalezi na strategii)
      2) flop je strasnes,muze mit flopnuto, ale ve vetsine pripadu mame porad nej handu, volila bych rozhodne bet, protoze je tam spousta hand, z kerejch se da tahat value..
      3) nekdo psal bbb - to je blbost ;) ..dosta zalezi na dalsich kartach,a akci od soupere..
      4)jak bylo napsano vyse, myslis ze na nl5 bude takle premyslejici hrac? ze by 2x checknul? s planem x/r? ...nemyslim si - jedina handa,co takle odpovida je ze hitnul 55 :) ... imo kdyby flopnul radu na turnu uz pravdepodobne donkne..

v tomdle spotu bych byla dycky pro cbt - z toho se dozvis strasne informaci ;) s kerejma muzes zachazet dal..

napada me jedna otazka - proc betujes turn,kdyz na raise planujes fold? ;)
      Ja neplanoval fold, 2x procheckovany board jsem chtel aspon sebrat.

Auto cbet je fajn, ale ne vzdy. Kdyz ti ho callnu (F: x/c), T tI x/rr a R shovnu, tak co budes delat na podobnem boardu? Jidine vychodisko, ktere se s oblibou pouziva: na NL5 se to nedela, tak to neplati.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      To ne tady to tam s kingama nenasypeš. Myslim že si to ani neplánoval:)

Tady bych řek že sou dvě otázky, jestli cbetovat flop a jestli foldnout turn na c/r. Za mě je to dvakrát ne, ale jistej si zdaleka nejsem. V každym případě když folduješ KK tak to asi znamená že máš hrozně málo slabejch karet/blufů pro delayed cbet. Třeba tam přihoď nějakej gutshot jako Q9(8) abys měl horší handy na fold.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      preflop sa drž tvojho štandardného sizingu (v princípe je jedno či máš 2,5 alebo 2bb)

postflop celkom jasná situácia, kde ideš pre 3 streety value. takýto nebezpečný board nechceš potkontrolovať, ale chceš ťahať value z Tx, Jx hand a iných hitnutých hand (2nd páry,...).

as played mi príde turn zahraný weak. máš silne podreprezentovanú handu na fold