ATs z BTN 3 way spot (NL5-6max)

• Sembinator
      Sembinator
      Bronz
      Registrace: 30.11.2014 Příspěvky: 20
      Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2774416
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP: $5.00 - VPIP: 9, PFR: 9, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 35
      CO: $6.59 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 10, AF: Infinity, Hands: 53
      Hero (BTN): $5.10
      SB: $2.58 - VPIP: 40, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 5
      BB: $9.08 - VPIP: 27, PFR: 25, 3B: 11, AF: 1.5, Hands: 56
      UTG: $6.97 - VPIP: 25, PFR: 20, 3B: 4, AF: 5.0, Hands: 65

Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with A :spade: T :spade:
      2 folds, CO raises to $0.15, Hero calls $0.15, SB calls $0.13, BB calls $0.10

- Z BTN pro mě klasický call, využiju pozice pro kontrolu. Je tu lepší 3 bet ?

Flop: ($0.60) 5 :club: 2 :spade: T :club: (4 players)
      SB checks, BB checks, CO checks, Hero bets $0.38, SB calls $0.38, BB calls $0.38, CO folds

- Na flop jsem se nakonec dostal s třema hráčema, na procheckovaném flopu betuju 2/3 z pozice pro value z top páru a top kickeru a pro protekci před flash draw.

Turn: ($1.74) 7 :diamond: (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $1.11, SB calls $1.11, BB calls $1.11

Po procheckovaném turnu kde sedmička nic moc nemění, betuju znovu 2/3 potu pro value. Neočekávám zde sety protože ty by si pravděpodobně betnuli sami. Dalo se zahrát jinak ? checkem bych jim však daroval free kartu a to jsem nechtěl

River: ($5.07) 9 :club: (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero checks

Na river přichází 9, která kompletuje flash draw. Tady se mi už popravdě nechtělo betovat další 2/3 potu protože ten byl díky 3 way spotu už docela velký a chtěl jsem to raději nějak pot kontrolovat. Byli zde dvě možnosti buď protihráči nic netrefili a chtěli se procheckovat do showdownu a nebo někdo hitnul flash draw a očekával můj bet i na riveru kde by se mě pokusil stacknout. . Byl zde check dobrá volba nebo jsem měl betovat aspon slaběji pro value a na show foldnout ?

Final Pot: $5.07
      Hero mucks A :spade: T :spade:
      SB shows Q :heart: 9 :heart:
      BB shows 7 :club: A :club:
      BB wins $4.86
      (Rake: $0.21)

Jinak jde o moji první handu na HJ foru tak doufám, že je vše správně a děkuji za reakce =)
  • 4 odpovědí
    • marlean
      marlean
      Bronz
      Registrace: 09.01.2014 Příspěvky: 74
      ahoj, u mna wp. river bet urcite nie, nemame 3 streets value a co sa tyka 3betu pred flopom to mozno nie je zly napad, isty si ale nie som...
    • Bobes12
      Bobes12
      Bronz
      Registrace: 23.12.2011 Příspěvky: 307
      Ahoj, 3-bet před flopem bych do 17/13 nedával, škoda handy na 3-bet/fold. Jinak souhlas, dobře zahrané. Jenom bych zvážil, jestli chci zrovna u takového stolu hrát a když už, tak bych si sednul pokud možno o 2 pozice dál. I když vzorek je malý...
    • Sembinator
      Sembinator
      Bronz
      Registrace: 30.11.2014 Příspěvky: 20
      Ahoj, díky za reakce tak nějak jsem si myslel, že by to mělo být ok a jinak k tomu stolu teď na to koukám a to je přesně ukázkově špatně :f_biggrin: a to se snažim dávat na table selekci pozor...
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      V takhle multiway potu bych mozna dokonce checknul behind na turnu, ale mozna to je loosing value - nevim. Kazdopadne jinak myslim, ze uplne v pohode. Na spoiler jsem se nedival - pokud ti muzu poradit, tak ho nedavej a vysledky handy proste vubec neukazuj.

A taktez se klonim k tomu, ze ATs kdyz uz proti early pozici, tak callem. Pokud budes do jeho silny opening range (uzky) 3betovat ATs, tak on neco malo polozi, s handama hrozi, ze te zacalluje (AQs, KTs) a repushne te s AA, KK mozna nejakej bluff sem tam. A kdyz te 4betne, tak musis zahodit. A to je skoda, protoze je to stredne silna handa se kterou neni spatny se podivat na flop, zvlast pokud se pridaj nejaky fishky za nama.