[NL10] KJo OESD passiveplay

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 4 players
      SB: $35.16 - VPIP: 31, PFR: 22, 3B: 5, AF: 4.5, Hands: 55
      BB: $38.14 - VPIP: 30, PFR: 24, 3B: 12, AF: 2.9, Hands: 3041
      Hero (CO): $10.00
      BTN: $25.00 - VPIP: 25, PFR: 17, 3B: 7, AF: 1.6, Hands: 102

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K :spade: J :club:
      Hero raises to $0.30, BTN calls $0.30, 2 folds

Flop: ($0.75) T :diamond: T :club: Q :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.40, Hero calls $0.40

co tu betovat jako bluf? Ten board ho dost hituje imo a nemáme feq ani kdyz zapocitam eq (pokud nedám tak 33-50%). Nebo chci 100%checkovat?

Turn: ($1.55) 2 :spade: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

River: ($1.55) 2 :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN checks
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj HHHuBi,

vychází to velmi close, absolutně tu BTN zřejmě má lehkou výhodu a my máme relativně více airu v rangi, ale 2p+ ruk relativně vůči rangi máme zhruba tak nastejno. Nemůžu teda říct, že je tu dobrá strategie 100% check, ale ani ten board nechci hrát přehnaně aggro. Snowieho se neptám, protože v praxi nikdo nemá tak tight range, jako má on v těchto spotech nastavené. Já bych teda vybral pár hand, se kterými mám jasné 3str value na blankách a potřebují protekci (něco jako AT má a potřebuje protekci, handy jako QQ/TT mají, ale protekci nepotřebují).

Vychází mi to tak, že dokonce se všemi Tx máme 3str value, obzvlášť pokud něco raisuje otf/ott (hlavně pokud máme Tx, tak mu sami blokujeme dost trips). Teda pokud chceš něco checkovat z důvodu range protection, tak ok, ale imo nemáme důvod pro 100% check, to vůbec. KJ bych určitě bluffoval. Jednak teda můžeme vyfoldovat dost jeho PPs, máme blockery na KT (minimálně suited má vždy -> je dobré, že nemáme Kd ani Kc) a JT má teda bohužel asi jen suited, teda tady ten Jc je bezvýznamný. Ofc nejlepší handy na cbet + barrel-off jsou tu KJhh etc. Ale KsJc bych cbetnul a hrál minimálně one and done, podle mě to jednoznačně bude generovat profit.