PT4 ziskovost hand

• hadraq
      hadraq
      Bronz
      Registrace: 02.09.2015 Příspěvky: 6
      Ahoj, mám teprve trial verzi a nemůžu nikde najít ziskovost hand v přehledné tabulce. Pouze jsem přišel v záložce View stats -> Results -> Sumary -> Starting Hands(Holdem) a tady jednotlivé handy jsou, ale bohužel v řádcích a je to jaksi nepřehledné. Pak jsem našel ještě něco v záložce Statistics (tak nějak bych si to představoval), ale nikde se nemůžu dostat na $, všechny handy jsou zelené (což pochybuji, že mám všechny v plusu) a ukazují nějaká čísla, která nevím vůbec co znamenají. Jednotlivé filtry bych si pak už uměl nastavit, ale tohle hledám už dlouho.

Díky za jakékoliv nápady. :)
  • 2 odpovědí
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      sklamem ta, PT4 nema klasicku heatmapu. ludia to ziadaju uz dlho, ale tvorcovia na to kaslu.

mozem ti ale poradit ohladom onej zahadnej zelenej tabulky :) zalozka statistic a rolovatko reportu: holdem hand range visualizer:
      uprostred v lavej casti su dve tklacitka. range a value. ak mas prepnute na range, tak cislo pri kazdej hande v tabulke jednoducho znamena, ze aka velka cast tvojej opening range bola konkretna handa. ak mas prepnute na value, tak cislo pri kazdej hande znamena, ze ak ti bola takato handa rozdana, tak ako casto v percentach si ju hral. v oboch pripadoch po kliknuti na konkretnu handu sa ti tesne na lavo od nej zobrazi zopar zakladnych statov a aj celkova vyhra s touto handou.
      potom samozrejme v lavej casti mas na vyber niekolko preddefinovanych filtrov, aby si si vedel pozriet ako na tom si, ked si otvaral/3betoval/calloval preflop atd. mozes tam filtrovat aj poziciu a samozrejme funguju k tomu aj klasicke filtre.

je to sice jak z doby kamennej, ale ziskovost sa z toho vycitat da, aj ked velmi pomalym preklikavanim.
    • hadraq
      hadraq
      Bronz
      Registrace: 02.09.2015 Příspěvky: 6
      Tak už jsem si to osahal a alespoň něco, klasická heatmapa to tedy není, ale alespoň se z toho dá něco vyčíst. Díky za osvětlení toho přepínání mezi Rance × Value. Snad si tvůrci polepší a v další verzi/updatu to přidají. Jinak jsem s PT4 celkem spokojen. Má více funkcí než HM - nemusím si za ně připlácet a zdá se mi celkově rychlejší než jeho konkurent. :)