66 z BB vs fish NL5

• Sembinator
      Sembinator
      Bronz
      Registrace: 30.11.2014 Příspěvky: 20
      Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2775510
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

UTG: $4.17 - VPIP: 28, PFR: 24, 3B: 0, AF: 4.5, Hands: 46
      MP: $5.96 - VPIP: 26, PFR: 13, 3B: 7, AF: 2.0, Hands: 61
      CO: $6.95 - VPIP: 22, PFR: 15, 3B: 7, AF: 2.0, Hands: 309
      BTN: $3.43 - VPIP: 25, PFR: 8, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 12
      SB: $3.10 - VPIP: 45, PFR: 16, 3B: 4, AF: 1.7, Hands: 134
      Hero (BB): $5.14

Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with 6 :diamond: 6 :club:
      3 folds, BTN raises to $0.12, SB calls $0.10, Hero calls $0.07

-klasicky na setmine calluju tenhle pocket pair

Flop: ($0.36) 9 :diamond: 6 :spade: T :heart: (3 players)
      SB bets $0.20, Hero raises to $0.55, BTN folds, SB calls $0.35

- jsem ve 3 way spotu a nechci nikomu dávat free karty takže se snažim jít co nejdřív all-in s hitnutým setem a dát protihráčům špatné odds
      - tady jsem možná mohl zkusit zvýšit sizing, protože fish na SB bude nejspíš callovat tak jako tak

Turn: ($1.46) 2 :spade: (2 players)
      SB bets $0.30, Hero raises to $1.10, SB calls $0.80

- Na turn se už dostávám pouze s fishkou, která slabě donkuje a na to raguju větším re-raisem protože si myslím že fishka draw ani top pár nezahodí, můj cíl je stále se stacknout.

River: ($3.66) A :spade: (2 players)
      SB bets $0.60, Hero raises to $1.40, SB calls $0.73 all in

- Na riveru fish opět donkuje podivným sizingem a na to reaguju all inem. Měl jsem tu jen callnout a pot kontrolovat ?
      - Na riveru se totiž zkompletovala flash draw, ale nečekal bych že takhle někdo hraje flash draw protože na flopu byla pouze jedna spade karta a hráč dorovnal re-raise.
      - čekám tu nějaké dva páry protože range protihráče je opravdu široká

Final Pot:[/b] $6.32
      SB shows Q :spade: T :spade:
      Hero shows 6 :diamond: 6 :club:
      SB wins $6.06
      [b]
  • 4 odpovědí
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Proti fishce muzes ten set raisovat klidne s vetsim sizingem (3x imho uplne v klidu, mozna dokonce i 4x?). Na tom turnu bych klidne sel over the top. Dokonce bych to mozna i rovnou shovnul. Fishka ti totiz je schopna dorovnat vsechny 2 pary, top pair taky casto, draws velmi casto. Pokud ma nejakej shit, tak ti nevadi, ze to polozi, protoze i ty fishky u hodne slabouckejch hand umeji najit na riveru fold, kdyz to betnes silne - takze bys vyloudil max. nejakej mensi thin value navic. Ten se samozrejme hodi, ale je to celkem dost drawheavy, takze casto prijde karta se kterou budes mit problem si pro ten thin value jit.

Jo a jeste si dovolim tip - spoiler nedavej. Vubec nedavej jak handa dopadla. Ja se na to nedivam ani kdyz to nekdo se spoilerem postne, ale vetsinu lidi (myslim si) to zlaka, kouknou se a budou ti radit vice results oriented, coz muze snadno mit negativni vliv na tvoji hru a chapani hry.
    • Sembinator
      Sembinator
      Bronz
      Registrace: 30.11.2014 Příspěvky: 20
      Za ten tip díky, je fakt že už jsem nad tím přemýšlel i před tím, ale nakonec jsem se rozhodl to tam pro kompletnost dát. Bohužel zvědavost je silná a i já sám pozoruju, že se tím nechávám ovlivnit takže pro příště vím.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Od ted uz to tam nikdy nedavej. Z uhlu pohledu naucit se hrat poker to je maximalne kontraproduktivni a matouci a nehraje to ZADNOU roli. Z pohledu delani si poznamek na soupere, abychom mohli lepe prizpusobit nase preflop a postflop range proti nim s cilem maximalniho profitu to samozrejme smysl ma (podivat se, co meli a jak to zahrali). A to si muzes delat sam v klidu v databazi ;)
    • marlean
      marlean
      Bronz
      Registrace: 09.01.2014 Příspěvky: 74
      ja by som to tiez proti rybe poslal na turne a ten tip od msnek :f_thumbsup: