[NL10] TPTK vs ch/r OTT

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

SB: $10 (100 bb) 182h, 29/18/3
      BB: $10.35 (103.5 bb)
      UTG: $13.10 (131 bb)
      Hero (MP): $10 (100 bb)
      CO: $11.77 (117.7 bb)
      BTN: $10 (100 bb)

Preflop: Hero is MP with A K
      UTG folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, SB calls $0.25, BB folds

Flop: ($0.70) 8 5 A (2 players)
      SB checks, Hero checks
      chb nebo cbet ? myslím, že to vyjde hodně podobně

Turn: ($0.70) 9 (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.45, SB raises to $1.30, Hero calls $0.85
      delay cbetuji ale dostávám ch/r ... moc mi to smysl nedává, předpokládám, že všechny value handy betne sám na turnu ...

River: ($3.30) 6 (2 players)
      SB bets $2.35, Hero calls $2.35
      river doplňuje straight, do range mu ale moc 7x nedávám, navíc missnula FD, nějak se mi takhle jeho handa nezdá, proto jsem se rozhodl callovat

Jak to hrajete ?

Díky
  • 3 odpovědí
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      cau hraju b-b-b, je to regfish i do rega to ej ok.
      asp na blanku jdu c-c, fold mi příde moc weak na turnu, a c-f muze být dotování DM. Tak chci hrát spíš optimálně. Na tomdle RO to spíš vidím na fold, ale jako je to spíš takovej guesing spot imo, nevim moc. Rozhodnul bych se podle timingu a podle toho jak zatím hrál agresivně postflop předtím.
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      cau, na začiatok určite nevýjde ani len close check a bet...bet je určite best option
      OTT by som tu nikdy nebol s TPTK ale jedu streetu by som asi callol a foldoval any river okrem K/A asi (too much tricky line)
      OTR ak by checkol a prišiel blank niečo čo nekompletuje str8 tak by som vbetol <1$
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Axxius,

myslím si, že i pokud bys chtěl být balanced, tak Ti stačí protektovat range handami jako AQ a slabší, ani by ses vystavoval exploitaci na T. AK je dost silná na b-b-b. Na T b/c stnd a R bych spíš foldnul vzhledem ke špatnému runnoutu a netradiční linie od soupeře. Za poslední dobu jsem se dostal vůči slabším hráčům několikrát do podobného spotu, kde zahráli 2x nebo i 3x check OOP a potom c/r-nuli a musíme říct, že jsem byl snad vždy vůči tricky zahraným 2p+. Teda dokonce bych i silně uvažoval o b/f na T. Pokud na R betnul navíc velmi rychle, tak tím spíš je to fold. Pokud jsi měl nějaké speciální info, jako že už jsi ho viděl bluffovat bez EQ, napadat capped range či dělat jiné spews, tak ok, ale readless fold nejpozději na R.