Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] blaf/give up OTR

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $17.81 (178.1 bb)
      BB: $10.96 (109.6 bb) 213h, 20/13/7
      UTG: $20.59 (205.9 bb)
      MP: $23.67 (236.7 bb)
      CO: $10.85 (108.5 bb)
      Hero (BTN): $10.75 (107.5 bb)

Preflop: Hero is BTN with 6 8
      3 folds, Hero raises to $0.25, SB folds, BB raises to $0.80, Hero calls $0.55
      stnd call

Flop: ($1.65) A J 4 (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.85, BB raises to $1.70, Hero calls $0.85
      stabuji, mám equity, nějaká FE taky bude, nemám SDv ... na raise calluji, mám krásné pot odds ... dalo by se tu někdy 3betovat ? myslím si, že je to zbytečný

Turn: ($5.05) T (2 players)
      BB bets $2.50, Hero calls $2.50
      calluji, mám dobré pot odds a pozici

River: ($10.05) 3 (2 players)
      BB checks, Hero checks
      na riveru nevím jestli chb a give upnout nebo to tam poslat a doufat ve fold ... v potu je 10, behind mi zbývá necelých 6, nevím jestli mám dostatečnou FE, jestli mám co reprezentovat a jestli má v rangi handy, které foldne ...

Díky za všechny rady :)
  • 2 odpovědí
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,464
      PF-T okish imo
      R checkuju, spíš to vidím weighnutý na range do který nechceš moc blufovat, jestli to není nějaký overplayer tak tam zas tolik blufů nemá imo.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Axxius,

PF určitě close, standardně calluji vůči aggro hráčům. Tady máme nějakého nit-fishe a 7% 3b není moc, těžko říct, kolik bude mít v těchto pozicích a taky jak moc je pozičně uvědomělý. Vůči 8bb asi ok, obzvlášť pokud nemá moc vysoký cbet (nechá nás častěji realizovat EQ v případě, že nehitneme nic), ale určitě bych to nepovažoval za nějak easy no-brainer call.

Postflop - defaultně F/T ok, R bys měl shovovat, pokud chceš být balancovaný. Pokud jsi předpokládal, že jeho linie je vždy tricky zahraná silná made hand (co bych u takového hráče často předpokládal), tak můžeme callovat v podstatě na nějaké implied odds a nemusíme bluffovat, když nehitneme.