[NL25] FR 99 mw vs x/r na dry boardu

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $25 (100 bb)
      BB: $36.52 (146.1 bb)
      UTG: $16.23 (64.9 bb)
      MP: $7.02 (28.1 bb)
      CO: $14.44 (57.8 bb)
      Hero (BTN): $25 (100 bb)

Preflop: Hero is BTN with 9 9
      UTG folds, MP raises to $0.60, CO folds, Hero calls $0.60, SB folds, BB calls $0.35

Flop: ($1.90) T 3 8 (3 players)
      BB checks, MP checks, Hero bets $1.20, BB folds, MP raises to $6.42 and is all-in, Hero calls $5.22

Turn: ($14.74) 8 (2 players, 1 is all-in)
      River: ($14.74) 6 (2 players, 1 is all-in)

BB - fish 44/3
      MP - 14/9 22hand (asi reg short)
      F - myslím std. bet. U PFA čekám slabou handu, takže jdu pro value od fishe a zároveň betuji pro nějakou protekci
      vs raise to byl možná spew, ale nečekal bych, že takhle zahraje sety / overpáry a snad ani Tx, sedělo mi to na nějakou draw typu J9s / JQs, možná spew s 8x ? Asi jsem moc optimistický, tak jsem zvědavý na názory. :)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

vůči té rybě bych callnul, vůči potenciálnímu shortstackerovi je to imo určitě b/f. Jinak defaultně toto checkuji beh, ale když tam máme tu rybu, tak imo bet pro value + protekci je stnd.

U PFA čekám slabou handu, takže jdu pro value od fishe a zároveň betuji pro nějakou protekci
      vs raise to byl možná spew, ale nečekal bych, že takhle zahraje sety / overpáry a snad ani Tx, sedělo mi to na nějakou draw typu J9s / JQs, možná spew s 8x ?
      Nikdy není dobré vycházet z optimistických scénářů - určitě může mít občas set, možná občas něco jako AA. Resp.takto - já bych občas set takto určitě zahrál. Co se týče J9s - blokujeme 50% těchto komb., QJs nevím no - musíš počítat s tím, že občas (imo většinou) tyto ruky spíš bude cbetovat. Velmi by mě překvapilo, kdyby takto zahrál 8x, zároveň jich nemá moc v rangi.

Jinak bylo by zajímavé si vytvořit Alias se shortstackerama, sám si nejsem moc jistý, co jako PFA hrají c/r, protože většinou se střetávám spíš s tím, že mají huge cbet a když jdou check, tak většinou c/f.