[NL10] KQof Knoofl vs Killtillter :D

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Knoofl mi posílal handu a došli jsme k různým míněním. Je to zahráno ok? Myslím si, že je to fold turnu, ale možná jsem jen obyčejný strašpytlík :D

Pacific, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $10 (100 bb)
      BB: $14.26 (142.6 bb)
      Hero (UTG): $11.76 (117.6 bb)
      MP: $8.79 (87.9 bb)
      CO: $11.07 (110.7 bb)
      BTN: $29.18 (291.8 bb)

Preflop: Hero is UTG with K Q
      Hero raises to $0.28, MP folds, CO calls $0.28, BTN folds, SB calls $0.23, BB calls $0.18

Flop: ($1.12) 7 K K (4 players)
      SB bets $0.70, BB folds, Hero calls $0.70, CO folds

Turn: ($2.52) 4 (2 players)
      SB bets $9.02 and is all-in, Hero calls $9.02

River: ($20.56) 9 (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $20.56 pot ($1.02 rake)
      Final Board: 7 K K 4 9
      SB showed 7 7 and won $19.54 ($9.54 net)
      Hero showed K Q and lost (-$10 net)
  • 4 odpovědí
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      cau hraju stejně,
      předpokládám
      AK SQ PF
      "nuts" handy hraní spíš jinak než takto.
      tuto line spíš u slabšího hráče než u rega
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,443
      Rangově to vychází u mě asi na fold, stačí tu defendovat fakt málo. Např. 77, AK, KK ... Viděl jsem už spoustu crazy plays a KQ je tu de facto stejná handa jako AK, protože AK soupeř "nikdy" nemá, ale rangově už to fakt defendovat nemusíme a exploitativně můžeme foldovat možná i AK, pokud nemáme ready, že je soupeř totální blázen. Jeho reálná value range je 6 kombinací, tudíž potřebujeme v jeho rangi najít nějakých 5 bluffů/overplaynutých hand (pokud je soupeř maniak, tak je tam nejspíš najdem .. pokud je to nějaká obyč fish nebo rekreační hráč, tak dost pochybuju)
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

jako na základě odds můžeme dělat velmi tight foldy, protože jednoduše nemusíme vůči takto masivnímu OB defendovat moc a máme vždy AK/KK/77. Explo - netuším s čím by bluffoval a jaké horší made hands by takto overplaynul, takže fold mi přijde jako rozumná option. Nevídám tuto linii ale takřka vůbec na podobně dry boardech, takže je možné, že se pletu. A btw.jak často ji vídáte vy? Nechci být alibista, ale přece jen - na co je nám řešit ruku, která nastane tak 1 za mil.hand?:f_biggrin: Na naší WR se tyto vzácné spoty skoro vůbec nepodepíší a dost pochybuji, že se dají nějak vyřešit. Pokud máme ready, tak max.na základě nich, nebo se můžeme spolehnou na naše range a defendovat tolik, aby soupeř neměl +ev shove s ATC.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      možná není špatný pohled na věc že takových vzácných spotů může být za tich x hand, třeba nevím 100, (a když je budu hrát tak nějak random všechny tak to možná už bude mít vliv) ale souhlasím s pointou že to asi nemá smysl řešit nějak do deepu :)