2016 : Eat, sleep, grind, repeat...

• PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 612
      Zdravim,

tak v stručnosti, pre tých, čo ma nepoznajú, volám sa Bobo , mám 21 rokov a pohybujem sa v tejto komunite asi 4-5 rokov (tak veľa bohužiaľ) bez nejakých väčších úspechov. Mal som tu viacero blogov, posledný je ten, ktorý sme založili s Vojtom ( horVeech), kde sa nezadarilo (zasa) tak je to už skorej jeho blog ( 250 k challenge: Supernova Elite) a tiež mu to tam nechcem spamovať mojimi žabo-myšími reportmi a pod.

Tak teraz k tomu, prečo som si zasa založil blog.

Na začiatku tohto roku som sa dohodol s mojimi rodičmi, že ma nechajú celý rok doma s tým, že im budem platiť nejakú sumu na nájom + všetky svoje výdavky si budem hradiť sám. Chcel som od nich šancu, ktorú by asi hocikto nedostal. Ja som tú šancu, aj vďaka dobrým argumentom, dostal. A tak sa začali mesiace grindu. Začal som poctivo hrať mesiace Január, Február NL25FR, ktoré boli BE, potom som dostal par coachingov od Vojta a veci sa začali hýbať správnym smerom, prechod za pár dní na NL50 + upswing ale horšie bolo, čo nasledovalo.

Po mojom upswingu sa začalo dosť zlé obdobie, ktoré som myslel, že pretrvám , no bohužial nie že neskončilo ale pokračovalo (asi doteraz aj pokračuje). V tých zlých časoch ( ako by som písal pána prstenov :D ) mňa hra veľmi nebavila ale namiesto začatia viacej offtable worku som prekrastinoval dosť dlhu dobu, nie naraz ale v určitých intervaloch to urobilo svoje. Prišlo leto a mal som po absolventskej praxi ( to som nespomenul lebo tie 4 h doobeda som nebral nejako závratne a stále mi zostávalo dosť času na poker), ako som myslel , že toto leto obetujem pokru tak som sa dosť mýlil. Určite spravili svoje aj tie horká a moja izba na podkroví, kde ventilátor len ťažko pomáhal 40tim stupnom pri dvoch monitoroch, samozrejme aj okrem iného. :f_drink:

Prišiel september a asi 8-9 septembra som si dal s Vojtom propbet o odohratých hodinách a pustil sa konečne do toho. Povedal som si, že si dám rebuild na NL25 a snáď onedlho zavítam zasa na NL50 ale ako už býva zvykom, veci nejdú vždy ako si naplánujeme. Neviem či je to swing (dúfam, že je) ale nejako sa mi podarilo odpáliť ďalších 20 BIs na NL25 kde som už aj tak mal dosť agro BRM na NL25 a vlastne jediná vec , čo ma zachránila pred bustom ( to by sa stalo prvý krát v živote) boli body, ktorých som mal 52 000.( momentálne 0).
      Dnes je od toho propbetu týždeň aj drobné a trochu frustrovaný zakladám tento blog s tým, že to zoberiem ako challenge( dosť náročnú) , ako príučku, never say never ( raz som jednému kamarátovi hovoril, že už v živote nebudem hrať NL10 :f_drink: ) , ako poslednú šancu niečo dokázať v pokri ( keď sa nepodarí potom už budem iba trolliť ako fiftage :D ) .

Tu je tohto ročný graf tie hranice limitov sú zhruba tak ako si to pamätám.

Tak to by aj stačilo, tí ,čo ste to preskočili tak sa vám ani nečudujem ale chcel som to tu mať. :)

Tak nejaké ciele, dám si rovno do konca roku už to teraz nebudem kúskovať na mesiace.

:Th: Low: NEBUSTNÚŤ a dostať sa späť na NL50 s aspoň 40 BIs.

:Qh: Medium: Dostať sa na NL50 s tým, že shotujem ( alebo budem každu chvílu shotovať) NL100 - cca 35 BIs na NL100

:Ah: High: Hrať na NL100 s tým, že tam mám 50 BIs +

:Ac: :As: :Ad: Side goals: Premena postavy : mám 174 cm a 96 kg ( každý nech si spraví názor ale tí, čo vedia, tak si dokážu predstaviť, že to nieje žiadna sranda takže fotka určite nie :coolface: a spraviť Supernovu

Okey, to by sme mali tak teraz momentálny stav:

BR: 310 dolárov
      Hra: NL10FR

Reportovať plánujem týždenne, aspoň sa pokúsim. Prvý report môže byť aj skorej a to v prípade, že by som zlyhal hneď v prvom bode Low goalu. :f_rolleyes:

GL všetkým pri stoloch aj mimo :f_thumbsup:

• 68 odpovědí
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Malý update

Takže v piatok som začal hrať NL10 FR , mal som handy možno tak na 10 ludí max z NL25 inak samý neznámy. Takže som ubral na agresií a začal som hrať , ako by som to nazval, pre mňa solid tight poker. Myslím, že som to chytil za správny koniec ale uvidíme ešte netreba kričať hop, kým nepreskočím :f_thumbsup:

Graf piatok + sobota, v nedelu som mal nejaké real life vybavovačky a potom na večer som si dal rest.

Čo sa týka tohto týždňa tak začínam až dnes lebo ma včera celý deň bolela hrozne hlava a brucho a celý som ho prespal a preležal :f_zZz: . Takže dneska začnem a dúfam, že to pôjde ako po masle. Tento víkend sú u nás v dedine hody (zábava piatok, sobota, v nedelu futbal , rodinná navšteva...), takže sám som zvedavý aké bude volume. Zábavy plánujem vynechať a rest si zobrať až v nedelu tak uvidíme ako sa mi to podarí. :f_confused:

Na záver si dáme tento skvelý song, ktorý som objavil vo filme Project almanac , keď som pozeral komentáre tak som nebol jediný :f_drink:

Dakujem za pozornosť a GL všetkým ... :s_wink:
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 635
      Ahoj budem ťa sledovať, čítam aj Váš starý blog..
      GL :f_drink:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Doufam, ze u tohodle blogu vydrzis, budu sledovat :gl:
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Pepan47: diky určite čítaj najdeš tam dosť motivácie ( z Vojtovej strany)

irik83: Dufam aj ja :f_biggrin: , diky :f_drink:

September alias kvantita neznamená kvalita (profit)

Čaute,

tak máme tu koniec mesiaca v ktorom som si založil tento blog. Čo znamená, že ten grind mod a viac času za stolmi začali až zhruba v polke mesiaca , čo nieje dosť dobrá výhovorka za zlé výsledky ale tak lepšie ako nič :f_rolleyes: .

Niečo k mojim cielom. V tom som dosť pohorel. Ten náš hodový víkend som splnil tak semi ( tzn. v piatok som vydržal doma a v sobotu do 4 poobede). Horšie bolo, že po tom víkende som nejako ochorel takže pondelok a utorok som mal horučky a celé som ich preležal a dnes aj keď ťažko tak som dohrával hodiny aby som splnil propbet s Vojtom. Nebolo to zasa také tesné ako som myslel mám ešte 4 minútky k dobru (čiže 130 hodin aj 4 minuty :f_cool: :f_biggrin: ). Čo sa týka mojich limitových cieľov tak po prechode na tu NL10 som to zobral dosť strojovo a začal som hrať 12-14 stolov, čo som pred tým nikdy nehral a aj keby to bol asi ziskový poker ani zďaleka by nebol taký ziskový, ako keď uberiem par stolov a dám väčšiu kvalitu hry. Takže prakticky nie som spokojný ani s výsledkami v tej ďalšej polovici mesiaca.

Zajtra nám začína ďalší mesiac v poradí a ja dúfam, že ten bude oveľa ale vážne oveľa lepší ako bol tento. Pustím sa do neho pekne hneď od prvého dňa a dám do toho určite viacej ako tomu bolo v minulom. Konkrétne ciele si nedávam stále platia tie na začiatku blogu, ktoré mám do konca roka. Keby sa objaví nejaký konkrétnejší iba na tento mesiac (ďalší propbet) alebo hocičo tak určite ho spomeniem v ďalšom update.

Tu prikladám graf v ktorom som hrdý iba na to volume ale tak treba sem postovať aj zlé mesiace, pretože to k tomu patria. :)

Nejaká tá muzika (aj s peknou babou) a všetkým GL. :f_thumbsup:

• PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Čaute,

tak máme tu malý reportík. Nadviažem na posledný report, kde som písal ako som ochorel. Malo to väčší dopad na volume ako som si myslel no myslím, že na to, že som bol nemocný ( prakticky ešte stále nie som úplne zdravý) tak to nebola až taká tragédia. Dúfajme, že zasa tak skoro to na mňa nepríde a minulý týždeň bol najslabší z tohoto mesiaca. Tento rok som sa rozhodol , že nebudem hneď utekať k doktorovi ako chytím nádchu a kašeľ ale snažím sa to ustáť o čajoch bez liekov a zatiaľ v tom nevidím nejaký rozdiel , čo sa týka rýchlosti uzdravenia. Keď tak dajte vedieť aké máte s tým skúsenosti vy. Čo sa týka víkendu (u mňa zlom bodu :f_biggrin: ) , tak aj vďaka tej chorobe som to ustal bez alkoholu ( možno prvý víkend tohto roku ? možno posledných štyroch? :f_mad: ) . No vďaka tomu som spoznal prečo je dobré hrať cez víkend :f_thumbsup: . Čo tam tí ludia vyvádzajú tak to je niečo neskutočné :f_biggrin: . Takže určite sa tento mesiac bude niesť v tomto duchu a budem sa na tom snažiť vybúchať, čo sa bude dať.

Čo sa týka samotnej hry tak som sa cez víkend pozrel aj na NL25 stoly. Nejaký mini profit som tam spravil ale s tým, že ma to dosť sekalo takže som docela spokojný. Dnes sa tam pozriem znovu s nejakými 3-4 BIs tak dúfajme, že to ustojím. Tento týždeň skúsim dať full ( každý deň grind) takže držte palce aby som vydržal. :f_thumbsup:

Tu je grafík, kde je vidieť, že tých hands nie je naozaj veľa ale s tým že iba 3 dni grindu , ubral som stoly ako som písal v mesačnom reporte a pri tom shote som ešte o 2 stoly ubral. Takže tak.

Netreba zabúdať na dobrú hudbu a v tomto prípade aj na skvelý klip (pre mňa motivačný a neskutočne pohodový). :f_drink:

GL guys :f_grin:
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Zdravim,

tak týždeň za nami a ideme reportovať. Myslím, že čo sa týka volume tak som odohral toho dosť ale mohlo to byť ešte lepšie. Odohral som každý deň okrem soboty s tým, že sobota nebola uplne bez pokru ale pozrel som videá od katrisoneho 4bet poty. Pozrel som ich tak ako sa patrí: poznámky + zastavovanie videa pred hodnotením nejakej handy , kde som si najprv povedal ako by som to zahral a prečo. Takže tie dve videá mali spolu 3 hodiny ale pozeral som to asi 5-6 hodín.

Čo sa týka samotnej hry tak som bol semi spokojný. Hneď v pondelok som zapol NL25 s tým, že keď prehrám par BIs tak pôjdem späť na NL10 ale nestalo sa tak a privítala ma pekne. Nahral som skoro 20 BIs od pondelka do štvrtka no potom sa to trošku otočilo proti mne a nakoniec tento týždeň profit len nejakých 12 BIs. AJ to bol možno ten dôvod, kvôli ktorému som v sobotu dal taký rest a ponoril sa do štúdia. Ale bodlo to a zasa som sa naučil kopec nových vecí a dostal studenú sprchu trochu , že to nieje len o tom hrať.

V sobotu som si ešte aj čítal nejaké články o spánku a narazil som tam na super aplikáciu f.lux v ktorej si nastavíte polohu vášho bydliska a automaticky vám zmení jas,farby na monitore aby z neho nevyžarovalo toľko modrého (denného svetla) keď zapadne slnko. Prvý deň to bolo docela také chaotické keď mi to zmenilo tie farby ale oči si rýchlo zvykli a teraz už to vnímam len tak trochu, takže parada a moje oči mi určite za to sú vďačné.

Plán na tento týždeň je jasný. Zasa prekonať volume z minulého a odohrať tých 60 hodín + . Hrať čo najlepšie a nehrať unavený. Odstrániť rušivé elementy a sústrediť sa na každý jeden spot. Dúfam, že to pôjde a cez víkend-další týžden už by som sa mohol pozrieť aj po dobrých stoloch na NL50. Určite budem pokračovať v štúdiu : možno trochu zaplním HJ forum, pozriem ďalšie videá - dosť sa teším na fiskiho, kde bude určite kopec kreatívnych nápadov :f_thumbsup: . Myslím, že tento týždeň bude aj nejaký priestor na session review s Vojtom a keď to všetko pekne spojím a naplánujem musia ísť grafy hore :s_evil: .

Tak to bude aj všetko asi, už sa teším ako pozapínam stoly :f_p: .

Graf:

A samozrejme, že aj niečo dobré do sluchátiek :f_drink:

Alexis :f_love:

GL guys vidíme sa ďalší pondelok :f_wink:
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Čaute,

týždeň utiekol ako voda a máme tu ďalšie zhrnutie. V real life nič podstatné sa neudialo je to taký stereotyp cely týždeň hrajem, potom si urobím cez víkend jeden deň kedy idem trochu medzi ludí aby som mal aspoň nejaký social life a nehráblo mi z toho. Dobré je ,že hneď v pondelok som v pohode a idem makať , nie ako pred tým keď som celý víkend preflamoval, pondelok a utorok mi bolo ešte zle a nespravil som dokopy nič :f_rolleyes: .

Čo sa týka pokru tak tento týždeň nebol zasa tak dobre výsledkovo ale na druhú stranu som spravil kus roboty mimo stolov. Dávam denne aspoň 2-3 h offtable work. V jednom blogu som zahliadol obsiahlejší post od TLN , kde sa rozpísal o histórií PSGY a najmä o HJ fóre ako k tomu dnes pristupujú ludia, čo tam postujú handy. Bohužial som sa v tom našiel aj ja ( skopírovanie handy so statmi, jednu, dve vety k tomu a len tam nabúchať tie handy bez nejakého hlbšieho rozboru). Takže som začal oveľa viacej používať equilab a momentálne mi trvá v priemere jedna ruka 15-25 minút. Myslím, že to je skvelý krok vpred, každý krát so dozviem niečo nové hlavne, čo sa týka mojej a súperov equity na rôznych boardoch a ako sa mení na takom a takom runoute. S tým prišlo aj ďalšie zníženie počtu stolov a zasa sa na to viacej sústredím, takže ide to správnym smerom a dúfam, že sa to odrazí neskorej aj na výsledkoch, porozumení rôznym konceptom, ktoré som si myslel, že už viem alebo ich vedieť nepotrebujem. Vždy to poteší taká sprcha, ktorá vás vráti do reality v ktorej nie ste až tak dobrý ako ste si mysleli :f_eek: .

Plány sú jasné. Keď sa ráno zobudím tak prejsť marknuté handy, poprípade nejaké videá ďalšie pozrieť a porobiť poznámky z hocičoho, čo mi vylepší hru. Keď to porobím tak grind 7,8 h +. Myslím, že takto by to malo vyzerať väčšinu dní z týždňa, keď sa chcem niekde dostať.

Graf

Vocal deep house musí byť :f_thumbsup:

Diky za prečítanie a prajem všetkým GL:f_wink:
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Update tento krát odložím a urobím až mesačný za pár dní. :)
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Čauko,

mesiac nám ubehol ako voda tak by to chcelo nejaký update, čo sa stalo aj čo sa nestalo :f_grin: .

REAL LIFE

Takže tento mesiac sa mi docela darilo obmedziť viac dňové požívanie alkoholu, skoro vždy to bolo maximálne jeden deň v týždni( jeden týždeň úplne bez) , čo je u mňa dosť výrazné zlepšenie. Snažil som sa neprokrastinovať a vždy aj keď som nemal chuť alebo náladu tak som aspoň niečo spravil, aby nebol deň zabitý. Prvé dva týždne som mal zrušený facebook a môžem to len doporučiť. Po tých dvoch týždňoch som ho obnovil aj skrz nejakú komunikáciu, keď som potreboval niečo povybavovať a neminúť pritom XY peňazí za volanie. Čo sa týka môjho side cielu schudnúť, tak som tiež začal na tom pomaly pracovať ale ozaj len pomaly :f_rolleyes: . Výrazne som obmedzil pečivo, sladkosti, sladené vody a prejedanie. Ako ste si mohli niektorí všimnúť v offtopicu som dal príspevok na INSANITY challenge aby sa niekto pripojil ku mne v tomto náročnom workoute. Zatial nikto tak stále čakám, že ma v tom nenecháte samého :f_grin: . Ja som začal a odcvičil 3 dni (iba) lebo ma strašne pálili chodidlá hneď od začiatku cvičenia, čo mi neskutočne vadilo lebo ostatné partie v pohode. Určite to je zapríčinené (okrem ťažkej váhy) aj mojími plochými nohami + lacnými teniskami za 15 euro, ktoré nemajú ďaleko od tých klasických "číňaniek". Takže včera som nabehol do obchodu a kúpil som si obuv, ktorá je určená na nejaký fitness , tak dúfam, že už ďalšiu výhovorku nenájdem :f_zZz: .

Ďalší mesiac budem pokračovať v duchu predchádzajúceho, znovu zruším facebook ale iba v pracovných dňoch (oficiálnych), pokiaľ možno ten alkohol minimálne, čo by nemal byť až taký problém oproti vysadeniu cigariet :f_ugly: , nebude to ľahké si nedať ráno k tej káve jednu ale tak čo neurobím pre moje zdravie a peňaženku. Najlepšie už od zajtra heitovať každý deň Shauna T a nebolo by od veci (dať si jedno pol deci-nie) pokúsiť sa navariť aj nejaké zdravé veci . :f_grin:

POKER

Uf, kde začať. Tak v tejto oblasti sa stalo toho dosť. Tento mesiac som chcel dať pekné volume 100k + hands, ale ako som písal v týždňových reportoch tak som dosť zredukoval stoly kvôli lepšiemu sústredeniu sa na jednotlivé spoty, takže to neberiem negatívne ale skorej pozitívne. Začal som tento mesiac viacej postovať do HJ sekcie, kde som zistil (zas a znovu), že som dosť veľká ryba. Takže by som tento mesiac rozdelil na dve časti, kde v prvej časti som to búchal rad radom hodiny,hands... a v druhej som sa pustil oveľa viac do offtable work, ako som písal v poste pred týmto, analýzy , videá, pravidelné navštevovanie coachingu s Katrisonem a pod. Viac som začal riešiť ranges ako pred tým hlavne po tomto príspevku od JohnDoe1313 , keď to náhodou bude čítať, tak ho pozdravujem :f_drink: .
      Ak chceš riešiť teóriu, tak imo:
      - pozri, čo musíš callovať down
      - čo súper môže valuebetovať proti tvojej calldown range
      - čo musí bluffovať

Toto keď mi napísal tak som si to hneď skopíroval medzi výpisky, ktoré si robím z HJ sekcie a pozeral som na to a premýšľal, čo tým myslel. Môžete sa smiať ale vážne som nikdy neriešil teóriu na tejto úrovni alebo lepšie povedané z tohoto pohľadu, takže asi po pol hodine som to vzdal naštvaný na seba aký som sprostý :f_rolleyes: . Povedal som si, že nevadí budem pokračovať ďalej a možno na to prídem časom, čo sa aj stalo do pár dní vďaka coachingom, kde to Katri vždy pekne vysvetluje tie ranges hlavne pomocou power equilabu ( ktorý som si stiahol pár dní dozadu, teda tú trial verziu zatial). Je to určite skvelý soft a keď sa s ním naučím robiť tak ako treba tak to bude jedna báseň. Hneď po tom ako som to pochopil som sa vlastne aj pýtal na coachingu, že akú dáva tomu váhu na týchto stakes NL25-NL100, ovládať takto ranges a pod. vs čisto explo hra. V odpovedi ktorú mi dal som sa našiel aj ja sám, kde povedal, že vlastne v jeho pokrovej kariére aj on mal obdobia, kde tak veľmi neriešil tieto veci ale snažil sa hlavne exploitovať súperov, čo viedlo k tomu, že sa v dosť spotoch strácal a nevedel, čo tam má defendovať a pod.

Takže explo hra určite na týchto stakes ale s tým, že je založená na daných ranges s ktorých sa podla readov a statov vychylujeme. A píšem to tu aj preto, že ludia, ktorý to neriešia ( ako ja pred tým) by mali začať, pretože keď budete hrať štýlom ma FoldTo3B 75% na butne tak náš skvelý explo move bude časté 3Betovanie, čo vyústi k tomu, že si nás všimne aj masstabler vďaka statu 3BvsHero, čo tam kludne môže mať a naš +EV move je zrazu -EV ani o tom nevieme a ďalší povedzme dosť dôležitý dôvod je ten, že každý vidí akým smerom sa uberá online poker, kde každý ďalší deň s HUDom je božie požehnanie, takže keď nastane ten deň, tak práve uvedomelosť týchto ranges, kde s čim ako bude váš jediný záchytný bod.

Takže moje hlavné ciele momentálne sú vytvorenie týchto ranges s použitím Twinovej série, čo robí s JohnyC, kde ako aj kopec ostatných ludí čakám, aby dokončil sériu na najproblémovejších pozíciách, dovtedy to skusím spraviť nejako intuitívne a podla toho, čo som kde zachytil tak uvidíme, a až potom sa pustiť zasa do hry s tým, že určite bude ďalšie uberanie stolov ( stále je z čoho nebojte sa :D ) aby som zvládol zasa o niečo viac nad tým rozmýšľať.

Uff, pozerám, že trošku slohovka a to som sa vždy čudoval luďom, ktorý toho viacej napísali do blogu, že sa im to vôbec chcelo. (napríklad, čo si spomeniem Lucik, pinny alebo fisky a kopec ďalších) , ale zasa vždy mi tie posty dali dosť pozitívnej energie a motivácie, takže dúfam, že aj toto niekomu pomôže, hlavne luďom, čo sú na microstakes. Cítim, že mám momentálne ten správny impulz a dosť veľkú motiváciu na zlepšovanie sa, tak dúfajme, že to vydrží čo najdlhšie lebo všetci dobre poznáme návaly motivácie, ktoré prídu ako cunami a potom burnouty, ktoré zasa bývajú dlhé ako tie záplavy po cunami. :s_confused: Ale verím, že to môj prípad teraz nebude a budem šlapať ako hodinky. :s_evil:

Nejaké resulty:

Hra iba 130 hodín, kvôli dôvodom, čo som písal.

Premýšľal som nad výberom hudby k dnešnému dlhému postu a dospel som k tejto motivačnej veci, ktorá vás určite nabudí makať a zlepšovať sa vo všetkých vašich aspektoch života. :s_thumbsup:

Prajem všetkým GL a hlavne budte sami so sebou spokojní ! :f_wink:
    • jinhaoda
      jinhaoda
      Global
      Registrace: 27.09.2015 Příspěvky: 128
      ehm, to si doteraz nerozmyslal rangeovo? a co ta ten horvyč akoze ucil na tyhc milion koucingoch co ste mali spolu, ked nie toto?
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Ahoj jinhaoda,

nebolo to sice milion ale bolo ich dosť (to si určite tým myslel), jasné, že sme riešili ranges ale tie súperové, možno som to nenapísal presne, ale myslel som to tak, že aj keď som riešil teóriu, či už s Vojtom na sweatkach, coachingoch, HJ .... ale nikdy to nebolo o tom, že som riešil nejakú moju range, čo tam mám ja a ako by som mal tú svoju range hrať podla GTO. Toto som hlavne myslel tým postom, ale tak na druhú stranu, keď to berieš ako samozrejmosť na microstakes tak paráda a som rád, že sú aj takí ludia a budem rád keď ich bude čo najviac :f_grin: .
    • jinhaoda
      jinhaoda
      Global
      mno nevravim ze som v tom nejaky expert, alebo ze dokazem presne urcit svoju range (kedze hravam len tak nejak random casto, i ked uz sa to snazim robit presnejsie posledne dni..) , ale aspon nejak priblizne som svoju range v mysli casto mal .. hlavne som ale myslel ze to bude prva vec ktoru horvich ta bude ucit, nuz zaujimave, o to menej by som bral jeho koucing

btw co ty pouzivas za nastroje pre offtable ? akokeby si doteraz ani equilab nepouzival, mi pride.. co pouziva tu snad 90% 2nl hracov aj.. ak sa nemylim
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Tak ten coaching je v rámci kamaratstva, nieje tam daný žiadny deal a tých coachingov je určite menej než si myslíš, za posledné dva mesiaca (2-3). Takže aj na to treba mať ohľad a nečakať odo mňa nejaký prehnaný skill. Čo sa týka tých softwares tak jasné, že som používal equilab už dávno ale teraz som písal o power equilab, čo má viac funkcií a je to po 2 týždňoch platené.
    • jinhaoda
      jinhaoda
      Global
      flopzillu mas lepsiu a v longrune lacnejsiu, neplat psgy drzgrosom :f_p: :f_tongue:

inac je ftip jak sa power snazi kopirovat vsetky funkcie flopzily(ktore uz tu boli roky) , budte originalny plz
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Jinhaoda: Diky za tip, pozrel som na to a vyzerá to tiež dobre :f_thumbsup:
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Ahojte,

tento update bude oproti minulému o dosť kratší keďže toho nieje zasa tak veľa, čo sa stalo.

Čo sa týka real life tak som spokojný hlavne s tým, že som začal od pondelka cvičiť a odcvičil som celý týždeň okrem soboty (v sobotu si môžete dať buď rest alebo pulse) + aj som dodržiaval poctivo stravu + - v rámci možností. Pocítil som pozítivnu zmenu, čo sa týka energie cez deň. Určite odporúčam tým, čo iba sedia za PC aby sa začali hýbať, pre váš mindset to bude mať priam blahodárne účinky. Zlepšilo to aj môj večný problém so spánkom. Išiel som spať povedzme o pol 1 a dal som si budík na pol 8. Zobudil som sa sám od seba ešte 20 minúť pred budíkom každý deň v týždni, čo je pre mňa fakt dobré zlepšenie a mám celkovo lepší pocit zo seba. Keď sa takto zobudím tak mi ten deň dáva úplne iný význam oproti tomu keď som stával 10 +. Zrazu dostávam na svoj účet viacej hodín ako pred tým lebo spať idem + - rovnako len pred tým som dlho zaspával, budil sa ....

Malá vsuvka, ktorá je medzi real life a poker life :f_biggrin:

V sobotu večer sme sa asi po 100 rokoch s kamarátmi dohodli, že by sme si zahrali turnajik, kde bol BI 5 euro + dokupy. Boli sme 7 a s dokupami sa prizepool dostal na 80 euro. Ja som šiel celý turnaj bez dokupa a dostal som sa až do HU, kde sme to s kamárotom splitli na polovicu. Dosť mi to točilo, sety chodili tak dúfam, že som si nevyčerpal všetko šťastie :f_thumbsup:

Keď sa pozrieme na pokrovú stránku tam už to také veselé nieje. Do štvrtka som zamakal offtable, dal som dokopy tie ranges a potom som ich ešte dolaďoval prispôsoboval na môj limit poprípade na tendecie súperov. Stiahol som si aj snowieho, na ktorého som sa chcel aspoň pozrieť ako funguje a trochu sa s ním pohrať. Zistil som, že je to skvelý soft, ako vám ukazuje vybalancovanie vaších ranges na jednotlivých streets, hladá chyby a pod., takže docela sranda a pokiaľ budem mať ešte tú trial verziu tak vždy na další deň tam hodím session z predchádzajúceho dňa. Po tomto všetkom som sa už vrhol na hru piatok, sobota a nedela rest. Takto keď som to napísal tak to vyzerá akoby som zamakal dosť a nedáva zmysel tá prvá veta, že to nieje také veselé. Na to mám odpoveď takú, že keby som efektívnejší tak som tie ranges + snowie mohol spraviť povedzme do stredy s tým, že už by som začal hrať aj v stredu + nedal by som si celodenný rest v nedelu ale iba povedzme polku dňa. To by som bol 100% spokojný.

Takže plán je jasný, ako dopíšem tento post sa pustiť do volume a poriadne poskúšať tie ranges. Vždy doobeda porobiť veci v domácnosti + offtable work ( session review z minulého dňa , dať ju skontrolovať snowiemu, skúsiť vyriešiť problémové spoty zo snowiem, equilabom, svojpomocne a potom až handy, s ktorými moc neviem čo, postnúť do HJ.

Graf:

Niečo, na spríjemnenie dňa:

Na túto pesničku je na youtube aj hodinová verzia :f_drink:

GL všetkým :f_wink:
    • jinhaoda
      jinhaoda
      Global
      a potom som ich ešte dolaďoval prispôsoboval na môj limit poprípade na tendecie súperov
      lol , ako si ich doladoval na zaklade tohto?:f_ugly:
      kolko hodin si za tyzden/mesiac venoval pokru? povec osamote offtable a u stolov hodin

ten live poker , sedis na riti niekolko hodin, zbytocne strateny cas, urcite nic dobreho pre vyvazenie tvojho online poker zivota, ani z socialnej stranky imo
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Tak tie tendencie, napríklad som si pozrel videá z tej twinovej serie kde napríklad v nejakých pozíciách AK stack off, čo by bolo u mna na FR voči väčšine regulárov over play, trochu pomenil flatting ranges... detaily skrátka niekde zamenil hratelnosť handy radšej za blokery a pod...
      Tak tento týždeň ako som písal málo, len nejakých 16 hodín ( tie dva dni ) a offtable tak 30 zhruba, tie ranges mi dosť času zabrali lebo som to robil ručne v open office.

Práveže to bol neskutočný relax. Porozprával som sa s kamarátmi o hocičom a dosť som sa po dlhej dobe aj nasmial. :f_biggrin: Ale verím, že by sa našli ludia, čo by to nebrali ako relax a radi by robili úplne niečo iné.
    • jinhaoda
      jinhaoda
      Global
      PriceOfSuccess původně napsal
      niekde zamenil hratelnosť handy radšej za blokery a pod...
      de?