Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] NL2 Q5s , bluf 3x barrel

• Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Registrace: 05.04.2014 Příspěvky: 121
      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2784680
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BB): $2.80
      UTG: $2.49
      CO: $1.68
      BTN: $16.57 (33/24 - 33hand)
      SB: $4.94

Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with Q :diamond: 5 :diamond:
      2 folds, BTN raises to $0.06, 1 fold, Hero raises to $0.18, BTN calls $0.12

Bluf 3bet - často stealuje - 99% z BTN a 50% z SB. Přichází call :f_cry:

Flop: ($0.37) 8 :spade: T :club: K :club: (2 players)
      Hero bets $0.26, BTN calls $0.26

Tady to začíná být zajímavé - navyšuji více jak 2/3 potu, abych ukázal sílu - AKs, KKs, TTs,...
      Soupeř calluje - jdu do toho, že to x/f na turnu - :sfishg:

Turn: ($0.89) 7 :club: (2 players)
      Hero bets $0.40, BTN calls $0.40

Přichází další club - jdu do small sizingu místo x/f, aby to vypadalo na to, že mám flush a chci ho nalákat :sifflote:

River: ($1.69) 6 :diamond: (2 players)
      Hero bets $0.72

A dávám třetí barrel se stejnou logikou jako na turnu a ještě trošku menší sizing - na NL2 to na ty soupeře v 70% působí nějako silně ty malé sizingy

BTN folds :banana: :sfishy: :sfishg: :mdr: :pokerface: :milord: :spit:

Ten spot se mi nezdá - budu vděčen za každou radu :)

PS: Co si ještě k tomu myslíte o tom 800bb stacku k tomu?
  • 2 odpovědí
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      tak trochu matematiky na začiatok. máš na neho 33 hands. v 5handed to vychádza, že na buttonu sedel 33/5 = 6krát. z toho pred nim asi v 30% otvorí CO a v 20% MP. takže dajme tomu, že na BTN bol 4 krát. vážne chceš spewovať do hráča, ktorému mohli len prísť 4 krát dobré karty?

board to na cbet nie je veľmi dobrý v 3bet spotoch. 2 broadway karty dobre hitujú calling range 3betov (a ty máš úplne bezequitovú handu). turn je už spew :D . as played sa mi páči potom river, že si dotiahol bluff do konca. neviem ako ti to vychádza sizingom, ale pushoval by som, aby som vyfoldoval Kx handy
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Registrace: 05.04.2014 Příspěvky: 121
      xpravda původně napsal
      tak trochu matematiky na začiatok. máš na neho 33 hands. v 5handed to vychádza, že na buttonu sedel 33/5 = 6krát. z toho pred nim asi v 30% otvorí CO a v 20% MP. takže dajme tomu, že na BTN bol 4 krát. vážne chceš spewovať do hráča, ktorému mohli len prísť 4 krát dobré karty?

board to na cbet nie je veľmi dobrý v 3bet spotoch. 2 broadway karty dobre hitujú calling range 3betov (a ty máš úplne bezequitovú handu). turn je už spew :D . as played sa mi páči potom river, že si dotiahol bluff do konca. neviem ako ti to vychádza sizingom, ale pushoval by som, aby som vyfoldoval Kx handy
      Jasan s těmi hands - to neberu vůbec v potaz, pouze nad 50 hands kdyby tam bylo něco jako 85VPIP, ale jinak začínám počítat se staty 100+ hands :s_smile:
      To mi nedošlo, že musím ještě rozlišovat C-bet podle toho jestli to je 3bet nebo pouze r-c před flopem - díky za tu radu :f_thumbsup:
      Ten turn je jasný spew zpětně řečeno :D
      K riveru bych řekl, že tento nízky sizing udělá (na NL2 samozřejmě), stejně dobrou fold ekvity jako shove s tím, že nízkým sizingem neriskuji celý svůj stack - takový safe bluf bet - ale nevím rád bych na můj názor nějaký názor :D

Jinak děkuji za judgeing :)
      Impersonal23 :milord: