Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] QJo 4bet spot vs short

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $15.18 (60.7 bb)
      BB: $7.25 (29 bb)
      UTG: $42.31 (169.2 bb)
      MP: $29.85 (119.4 bb)
      CO: $12.83 (51.3 bb)
      Hero (BTN): $25.35 (101.4 bb)

Preflop: Hero is BTN with J Q
      2 folds, CO raises to $1, Hero raises to $2.50, 2 folds, CO raises to $4, Hero calls $1.50

Flop: ($8.35) 3 Q 9 (2 players)
      CO bets $0.25, Hero raises to $21.35 and is all-in, CO calls $8.58 and is all-in

Turn: ($26.01) 2 (2 players, 2 are all-in)
      River: ($26.01) 2 (2 players, 2 are all-in)

Results:
      $26.01 pot ($1.30 rake)
      Final Board: 3 Q 9 2 2
      CO showed Q Q and won $24.71 ($11.88 net)
      Hero showed J Q and lost (-$12.83 net)

ahoj, na coachingu jsi říkal, že vs short 4bet spoty hrát nebudeme, ale co když takhle min4betne a dá mi dobrý odds? (4,57:1 / 18%) Nevím, jeslti se dá callovat i takováhle ruka, ale nějaké suited handy podle mě určitě.
      PostFlop jsem se inspiroval tím, co jsi říkal, jak hraji regové T9s. Nejsem si teda ale jist, jestli pro tento spot se takováhle handa hodí :D
      Kdyžtak omluv mojí spewy hru v těch 4bet spotech. Budu se teď snažit postovat handy na toto téma, protože tam mám asi velké mezery. Časem se je sand naučím :f_drink:
  • 7 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,196
      Fold vs 4bet. Bez infa by som predpokladal, že nebudú 4betovať super wide, max TT+, AQ, AJ, niečo na ten štýl (možno na FR ešte tighter), takže
      - tvoje TPs sú dominované
      - dva páry+ netrafíš tak často a proti dvom párom súper môže mať OP, ktorý nemá zrovna málo equity

Postflop je to z jeho strany snaha o induce veľmi často a nedávam mu slabú range, shove mi príde izolačný.

Btw vyfiltroval som si tieto spoty, keď 3betujem takéto ,,slabšie" handy vs fish a zistil som, že je výrazne -EV pre mňa. Sharenete niekto výsledky? Či to nie je moc profitabilné celkovo alebo iba hrám ako moron postflop.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

tomu 4x sizingu bych do toho asi nešel. Já většinou 3betuji hlavně do 2bb sizingů light, kde je velká šance, že budeme hrát 3-4w poty. Vůči tomu 4x si myslím, že můžeme v klidu callnout PF, nebo i foldnout, pokud byl do té doby tight.

Asp postflop call a přehodnotit na dalších streets. Dal nám přímé odds, i pokud má tricky zahrané KK+.

Btw vyfiltroval som si tieto spoty, keď 3betujem takéto ,,slabšie" handy vs fish a zistil som, že je výrazne -EV pre mňa. Sharenete niekto výsledky? Či to nie je moc profitabilné celkovo alebo iba hrám ako moron postflop.
      Jak přesně mám vyfiltrovat spoty vs fish? Jakože eff.stack <100bb? Protože přece jen občas jsme deeper, nebo občas je to midstacker, teda nevím, jaký je tu best filter, ale hodil by se mi. Taky mám občas pocit, že některé spoty zbytečně vs fish přehrávám.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Pozrel som sa na to cez hole cards filter. Proti regom ne3betujem broadwaye, JJ-99 etc. mimo blindov. Ak občas hráš lineárne, tak to bude problém vyfiltrovať.
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      vždyt to se dá normálně nastavit v basic filters ne? :f_biggrin:
      Uděláš alias z fishema, proti kterým hraješ a pak dáš: more filters / Basic filters / Vs Player / a vybereš si ten alias
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Dobrý point, skúsim to tak, ale to bude musieť byť huge alias.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Díky za tipy, jdu to zkusit a uvidíme, co se stane.

Dobrý point, skúsim to tak, ale to bude musieť byť huge alias.
      Jj, toto přesně mě napadlo.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Takže podle JD metody:
      - na samplu asi 685h redka na nule, ev adj.výsledky na nule. Ale každopádně žádný moneymake se nekoná.

Podle Marffiho metody:
      - low sample.