Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] River TPTK call 1/2bet?

• Phoenka
      Phoenka
      Stříbro
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

UTG: 104.7 BB (VPIP: 21.21, PFR: 12.12, 3Bet Preflop: 11.11, Hands: 33)
      MP: 83.9 BB (VPIP: 20.31, PFR: 10.94, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 66)
      CO: 124.1 BB (VPIP: 30.27, PFR: 27.03, 3Bet Preflop: 11.11, Hands: 196)
      Hero (BTN): 99.8 BB
      SB: 63.6 BB (VPIP: 46.43, PFR: 21.43, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 199)
      BB: 111.6 BB (VPIP: 27.27, PFR: 27.27, 3Bet Preflop: 28.57, Hands: 11)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has K:heart: A:heart:

fold, fold, fold, Hero raises to 2.5 BB, SB calls 2 BB, fold

Flop: (6 BB, 2 players) 7:diamond: 3:diamond: K:club:
      SB bets 3 BB, Hero raises to 10.7 BB, SB calls 7.7 BB

Turn: (27.4 BB, 2 players) 5:spade:
      SB bets 13 BB, Hero calls 13 BB

River: (53.4 BB, 2 players) T:diamond:
      SB bets 25 BB
  • 4 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Phoenka,

asi bych mu to shipnul na T a měl bych po starostech:f_biggrin: . Je to non-fullstack fish, často tak může hrát horší value i draws, takže pro value/protekci se mi to zdá jako best play a určitě to není overplay. As played - imo callnout musíš, stále může mít občas něco jako KQ/KJ..rozdíl by byl, kdyby třeba tankoval na F/T a na R najednou snapnul, tam si myslím, že by s handou jako KQ alespoň trochu přemýšlel, teda mby občas lze udělat explo-rozhodnutí na základě tells, ale takto ve vakuu se mi to zdá jako jasný call vs 1/2p od fishe.
    • Phoenka
      Phoenka
      Stříbro
      Katrisone původně napsal
      Ahoj Phoenka,

asi bych mu to shipnul na T a měl bych po starostech:f_biggrin: . Je to non-fullstack fish, často tak může hrát horší value i draws, takže pro value/protekci se mi to zdá jako best play a určitě to není overplay. As played - imo callnout musíš, stále může mít občas něco jako KQ/KJ..rozdíl by byl, kdyby třeba tankoval na F/T a na R najednou snapnul, tam si myslím, že by s handou jako KQ alespoň trochu přemýšlel, teda mby občas lze udělat explo-rozhodnutí na základě tells, ale takto ve vakuu se mi to zdá jako jasný call vs 1/2p od fishe.
      Ahoj Katri,

Když mu to na T shipnu, tak mě docalluje jen s 2p a lepšíma, je to sice fish, ale nějakou základní rozumovou jednotku tam má, ne? Mně se zdálo, že jsem na T celkem OK, hrozí tam FD, ale jinak nic a když sám betuje, tak už tam tu value získávám. River 1/2pot bet mi taky přišel OK, že takhle zahraje spoustu Kx, možná i AT a ze zbytků jen bluffy. Kdyby mu došla ta barva, tak by snad valuebetil víc.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Dáme si lekci "vžijme se do kůže ryby" :) . Představ si, že hraješ po prvé v životě (nebo max.po několikáté). Nedávno ses naučil pravidla a mockrát už si v životě neměl šanci dělat hero-foldy, neumíš zatím handreadovat. Hraješ 1 stůl a po nějaké době jsi spadl na 60bb. Konečně jsi hitnul TP a tak se rozhoduješ betovat, protože neznáš v pokeru pojem iniciativa a neznáš zatím tolik relativní sílu handy. Pokud dostaneš shove, myslíš, že se budeš rozhodovat jako zkušený hráč? Teda že si začneš přepočítávat komb. a dobereš se k tomu, že soupeř tu horší pro value neshovne, nebo si uvědomíš, že pak už budeš mít pouhých 37bb a tak to riskneš s nějakým reasoningem typu "třeba bude mít bluff".

Nechám asi na Tobě, jestli se Ti povede se do toho hráče vžít, ale já teda úplně normálně dostávám od ryb calldowny od ruky jako KQ/KJ v tomto spotu a i od hroších, příp.občas vídám i crying call s nějakou FD. Horší hráč si nespočítá outy, ale občas se rozhodne prostě podle feelingu zagemblit.

Kdybychom byli 100bb deep, tak taky calluji, ale když má tak málo, tak budu klidně hrát o stacky s AK.
    • Phoenka
      Phoenka
      Stříbro
      Katrisone původně napsal
      Dáme si lekci "vžijme se do kůže ryby" :) . Představ si, že hraješ po prvé v životě (nebo max.po několikáté). Nedávno ses naučil pravidla a mockrát už si v životě neměl šanci dělat hero-foldy, neumíš zatím handreadovat. Hraješ 1 stůl a po nějaké době jsi spadl na 60bb. Konečně jsi hitnul TP a tak se rozhoduješ betovat, protože neznáš v pokeru pojem iniciativa a neznáš zatím tolik relativní sílu handy. Pokud dostaneš shove, myslíš, že se budeš rozhodovat jako zkušený hráč? Teda že si začneš přepočítávat komb. a dobereš se k tomu, že soupeř tu horší pro value neshovne, nebo si uvědomíš, že pak už budeš mít pouhých 37bb a tak to riskneš s nějakým reasoningem typu "třeba bude mít bluff".

Nechám asi na Tobě, jestli se Ti povede se do toho hráče vžít, ale já teda úplně normálně dostávám od ryb calldowny od ruky jako KQ/KJ v tomto spotu a i od hroších, příp.občas vídám i crying call s nějakou FD. Horší hráč si nespočítá outy, ale občas se rozhodne prostě podle feelingu zagemblit.

Kdybychom byli 100bb deep, tak taky calluji, ale když má tak málo, tak budu klidně hrát o stacky s AK.
      Díky za lekci! Tohle mi třeba nedošlo doteď. Jako vím, co je ryba a nějaký její chování při overbetech a tak, ale když jednala normálně, tak jsem s ní jednal jako s regem a zapomněl jsem na její rybí instinkty...